Tiamuliinvesinikfumaraadi API, tooraine CAS 55297-96-6

Tiamuliinvesinikfumaraadi API, toormaterjal CAS 55297-96-6 Toote nimetus: Tiamuliinvesinikfumaraat Sünonüümid: tiamutiliin, tiamuliinfumaraat või tiamuliinhüdragenfumaraat CAS: 55297-96-6 Omadused: Valge või peaaegu valge kristalliline pulber. Sisaldus: 97% ~ 102% veevabast massist Valem: C28H47NO4S · C4H4O4 ...

Toote üksikasjad


Tiamuliinvesinikfumaraadi API, tooraine CAS 55297-96-6 Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Raw Material.jpg

Toote nimetus: Tiamulin Hydrogen Fumarate API, tooraine

Sünonüümid: tiamatiliin, tiamuliin fumaraat või tiamuliinhüdragenfumaraat

CAS: 55297-96-6

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber.

Sisaldus: 97% ~ 102% veevabast massist

Valem: C28H47NO4S · C4H4O4

Tiamulin Hydrogen Fumarate API, Raw Material BP, USP formula.jpg

Pakett: 25Kg / Fiber Drum

Kirjeldus:

Tiamulin Hydrogen Fumarate API, tooraine on pleuromutiliini antibiootikum aine, mida kasutatakse veterinaarmeditsiinis, eriti loomadele ja kodulindudele. Tiamuliinvesinikfumaraadil on valnemuliini Hcl-ga sarnane pleuromutiliini keemiline struktuur. Hüdroksüatsetüül külgahel asendatakse suurema dietüülaminoetüültioatsetüülrühmaga. See annab Tiamuliinvesinikfumaraadile parema hüdrofoobsuse. Hemifumaraadi osa annab stabiilse soola, millel on parem lahustuvus vees. Tiamuliini osa on tugev ja väga selektiivne antibiootikum, mis on aktiivne paljude grampositiivsete bakterite vastu. Olemasolevate antibiootikumide klasside ristresistentsus puudub, sest valgusünteesi pärssimise spetsiifiline toimemehhanism seondub 23S rRNA domeeniga V.

Tiamuliinvesinikfumaraat on klassifitseeritud üheks antibiootikumideks mõeldud sigade ja bakteriaalsete ravimite hulka, mis on loomadele laialdaselt kasutatav farmatseutiline tooraine (API). Seda kasutatakse lindude krooniliste hingamisteede haiguste, sigade mükoplasma pneumoonia ja hemofüüsi pleura-tüüpi kopsupõletiku ravimiseks ning seda võib kasutada ka sepsis treponema põhjustatud düsenteesias. Mitmed Shigella, klebsiella ja E. coli on samuti tiamuliinvesinikfumaraadi suhtes väga vastuvõtlikud.

Kuna professionaalne Hiina Tiamulin Hydrogen Fumarate API, tooraine tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Tiamulin vesinikfumaraadi API, tooraine Hiinast peaaegu 10 aastat.


Kasutamine: Tiamuliinvesinikfumaraat (Tiamulin Fumarate) on Vet-kasutatav antifootiline tooraine. Seda kasutatakse peamiselt sigade ja kodulindude jaoks.

Tiamuliinvesinikfumaraat (Tiamulin Fumarate) on pleuromutiliini poolsünteetiline derivaat. Kliiniliselt on tõestatud, et tiamuliinvesinikfumaraat on tõhus sigade düsenteeria ja mükoplasmaalse artriidi vastu võitlemisel. Üldiselt on tiamuliinil väga vähe kõrvaltoimeid.

Ainult kasutamiseks loomadel - mitte inimestele.

Hoiatus:

Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Tiamuliinvesinikfumaraadi pulbri otsesel kokkupuutel võib see põhjustada ärritust.

Kodulindude kasutamine: Tiamuliinvesinikfumaraat sobib kodulindude septitseemia mükoplasmuse, mükoplasmoosi sünoviaalse koksi kontrollimiseks, munarakkude tõusu tõstmiseks, surmajuhtumite vähendamiseks, dorkingu kaalukuse suurendamiseks.

Sigade kasutamine: Tiamuliinvesinikfumaraat kaitseb ja tõhusalt ravib mükoplasmoosi nakkust ja kolibatsilli, salmonelloosi, spiroheti nakkuse jne haigust.


Ettevaatust:

- Ärge kasutage tiamuliinvesinikfumaraati kombinatsioonis polüeeter ionfoorega nagu monensiin, salinomütsiin jne;

-Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga.

Peamised indeksid - tiamuliinvesinikfumaraat

Toote nimetus

Tiamuliinvesinikfumaraat


Testimisüksus

Standard

Tulemus

Sulamispunkt

Tiamuliinvesinikfumaraat

143 ° C ~ 152 ° C

148 ° C

Spetsiaalne optiline pöörlemine

+ 24 ° ~ + 28 °

+ 26 °

Fumaraat

83,7 ~ 87,3 mg

86,8 mg

Kromatograafiline puhtus

Iga üksikpulber ≤ 1,0%

Iga identifitseerimatu lisand 0,5

Kogu saasteainesisaldus 3,0%

<>

<>

<>

Värvus ja lahuse selgus


≤ 0,030 (650 nm)

0,006

≤ 0,150 (400 nm)

0,022

pH

Tiamuliinvesinikfumaraat

3.1 ~ 4.1

3.6

Jääklahustite piir

Tuleb järgida

Vastab

Kuivatamise kaotus

≤ 0,50%

0,10%

Säilimise jääk

≤ 0,10%

0,04%

Heavy metal

≤ 0,001%

<>

Test (tiamuliinvesinikfumaraat)

97% ~ 102% veevabast massist

100,0%

Välisnimed

Tiamulumiinvesinikfumaraat (ladina keeles)

Tiamuliinvesinikfumaraat (saksa keeles)

Tiamuliinvesinikfumaraat (prantsuse keeles)

Tiamulina vesinikfumaraat (hispaania)

 

Parim kvaliteet, puhas tiamuliinvesinikfumaraatpulber; Tiamuliinvesinikfumaraat tooraine tarnijad Hiinas. Tiamulin Hydrogen Fumarate API tootjad.

 

Vastutusest loobumine
(1) Kõik õigused kaitstud. Reprodutseerimine on täielikult või osaliselt keelatud ilma kirjaliku loata.
(2) Teeme kõik selleks, et siin esitatud teave oleks õige. Kuid ülaltoodud teavet ei tohiks pidada kaasavaks ja seda tuleb kasutada ainult viitena.
(3) Me ei anna sellist teavet seoses garantiiga, otseselt ega kaudselt, ja me ei võta selle kasutamisest tulenevat vastutust. Kasutajad peaksid tegema oma uurimised, et määrata kindlaks teabe sobivus nende konkreetsetel eesmärkidel.

 


Kui otsite Tiamulin Hydrogen Fumarate API-i, toorainet CAS 55297-96-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like