Sulfametoksüdiasiini naatrium CAS 18179-67-4

Hiina Sulfametoksüdiasiin Naatriumtehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: naatrium, [4-[(5-metoksüpürimidin-2-üül) sulfamoyl] fenüül] azanide; Naatriumsulfametoksüdiasiin
CAS number: 18179-67-4

Toote üksikasjad

Sulfametoksüdiasiini naatrium CAS 18179-67-4

image001

Hiina Sulfametoksüdiasiin Naatriumtehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: naatrium, [4-[(5-metoksüpürimidin-2-üül) sulfamoyl] fenüül] azanide; Naatriumsulfametoksüdiasiin

CAS number: 18179-67-4

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber.

Molekulaarne valem: C11H11N4NaO3S

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25Kgs/Kiu trummel


Kirjeldus:

Sulfametoksüdiasiini naatrium on valge või kollakas kristall või kristalliline pulber; lõhnatu, mõru maitse; Lahustuva.

See võib konkurentsis pärssida sünteesi dihüdrofolaadi bakterite poolt, ja lõpuks mõjutada sünteesi nukleiinhape ja valk, inhibeerides seeläbi bakterite kasvu ja paljunemist. T Sulfametoksüdiasiin naatriumi on laia spektrit antibakteriaalne ravim, mis on efektiivne enamiku G +, G-bakterite ja mõned seened ja Protozoa. Imendumine oli täielik, siduva plasma valgu ja atsetüülatsiooni määr oli madal, ja efektiivne vere narkootikumide säilitada pikka aega. Kui kasutatakse trimetoprim (TMP), Sulfametoksüdiasiini naatriumi võib suurendada antibakteriaalset toimet ja aeglustada bakterite resistentsuse tootmist. Imendumine on kiire.

Farmaatsiaalaste põhimõte on pärssida bakterite lagunemist ainevahetuse protsessis, inhibeerida bakterite jagunemist ja oluliselt inhibeerida baktereid. Koos tsefalosporiini ja teiste bakteramiidide, Sulfametoksüdiasiini naatrium võib tappa viirus ja pärssida bakterite kasvu. Lisaks, see võib tõhusalt tappa bakterid. Lisaks on tootel antibakteriaalne või antigeenne toime.


Sulfametoksüdiasiini naatriumi ei ole ainult antibakteriaalne, vaid ka resistentne Protozoa. See võib pärssida bakterid nagu Streptococcus, pneumokokk ja Staphylococcus.

Kasvu edendamise funktsioon:

Sulfametoksüdiasiini naatriumi mõistlik annus soodustab kasvu.


Tähiste

1. sulfametoksüdiasiini naatriumi kasutatakse mürgistusvastaste ainete ja koktsidioosi vastu võitlemiseks Toksioplasma ja koktsiidioosi põhjustatud kodulindudega;

2. seda saab kasutada soole infektsiooni ja septitseemia raviks, mida põhjustavad hemolüütiline Streptococcus, Salmonella, Proteus ja Escherichia coli.

Märkmed:

Sulfametoksüdiasiini naatriumi ei saa juhuslikult sobitada teiste veterinaarravimitega, mis on toksiline mõju ja põhjustada muid tüsistusi. Näiteks kloksatsilliini segamisel tekib kõrvaltoimeid; Kui sulfamonometüroksiini kasutatakse koos aminoglükosiidide ja linkomütsiini vesinikkloriidi, kaotab see efektiivsuse; samal ajal ei saa seda kasutada koos monensiiniga, mis tekitab mürgistusprobleeme,

image003


Muud nimetused:

4-amino-N-(5-metoksü-2-pürimidinüül) benseenesulfonamiid naatriumsool; Metoksüpürimaalnaatrium; Sulfa-5-metoksüpürimidiin naatriumsool; 5-metoksüsulfadiasiin naatriumi;

Top kvaliteet, puhas Sulfametoksüdiasiin Naatriumpulbri/aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite sulfametoksüdiasiini naatriumi CAS 18179-67-4, Tere tulemast meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: sulfametoksüdiasiin naatrium CAS 18179-67-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like