Sulfakloorpüridasiini naatriumipulbri tooraine, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5

Sulfachloropyridazine naatriumipulber tooraine, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5 Toote nimi: Sulfachlorpyridazine Naatrium Sünonüümid: naatrium Sulfachloropyridazine, Sulfachloropyridazine Naatrium; Naatrium sulfaklorpüridasiin, Sulfachlorpyridazine Naatrium CASi number: 23282-55-5 Keemiline nimetus: ...

Toote üksikasjad

Sulfachloropyridazine Sodium CAS 23282-55-5

Sulfachloropyridazine Sodium Powder Raw Material, API BP, EP, USP.jpg

Toote nimi: Sulfachloropyridazine naatriumipulber tooraine, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5

Sünonüümid: naatriumsulfachloropüridasiin, naatrium-sulfahoolopüridasiin; Naatrium sulfaklorpüridasiin, Sulfachlorpyridazine Naatrium

CAS number: 23282-55-5

Keemiline nimetus: naatrium; (4-aminofenüül) sulfonüül- (6-kloropüridasiin-3-üül) asaani

Omadused: Valge kuni helekollane kristalliline pulber

Analüüs (sisu): 99,0% naatrium-sulfakhloropüridasiini min

Valem: C10H8CIN4NaO2S

Struktuurivalem:

Sulfachloropyridazine Sodium Powder Raw Material, API BP, EP, USP formula.jpg

Pakendiinfo: 25Kgs / Drum

KEY Words: Naatrium Sulfachloropyridazine, Sulfachlorpyridazine Powder raw, API BP, EP, USP

Kirjeldus:

Sulfachloropyridazine Naatrium (naatrium Sulfachloropyridazine) võib blokeerida mikroobsete folaatide sünteesi. Sulfa-kloropüridasiin-naatriumi võib kasutada näiteks E. coli ja Pasteurella nakkuste ravimiseks kariloomadel, nagu sulfoonamiidravimid.

Sulfakloropüridasiin-naatrium (naatriumsulfachloropüridasiin) võitleb grampositiivsete ja gramnegatiivsete bakterite vastu laia toimespektriga antimikroobse aktiivsusega .

Suu kaudu manustamiseks on plasmakontsentratsiooni saavutamiseks vaja maksimaalselt 1 ... 3 tundi. Sulfachloropyridazine Naatrium (Naatrium Sulfachloropyridazine) ka s ulfonamide narkootikumide nimekirjas . See on suurepärane tulemus kariloomade (sigade, kanade) E. coli ja Pasteurella nakkuste ravimisel.

 

Rakendus:

Sulfachloropyridazine Naatrium (naatrium Sulfachloropyridazine) on antibakteriaalne põletikuvastane veterinaarravim. See vastab CPV, BP, EP standardile.

Sulfakloorpüridasiini naatriumi (naatriumsulfakloropüridasiini) kasutatakse peamiselt kariloomade ja kodulindude e puhul. coli ja pap bacillus infektsioon.

Efektiivse kariloomavastase foolhägivastase ravimina kasutatakse Sulfachloropyridazine Naatriumi (naatriumsulfakloropüridasiini) peamiselt stafülokokkide nakkuse, Bai Kou tõve, kana-koolera ja tüümia-ja teiste nakkushaiguste raviks.

 

Fengcheni grupp Sulfachloropyridazine Naatrium (naatrium Sulfachloropyridazine) saab toota vastavalt kliendi tellimustele.
Meie Sulfachloropyridazine Naatrium (Naatrium Sulfachloropyridazine) API, Tooraine BP, USP, EP toodetakse ja eksporditakse kõikidesse Lähis-Ida riikidesse ja teistesse kontinentidesse nagu Usbekistan, Tai, Bangladesh, Vietnam, Kambodža, Venemaa, Valgevene, Leedu, Sloveenia, Newzealand, Valgevene, Ukraina, Korea, Jaapan jne

Igal aastal ekspordib Hiina maailmaturule ligikaudu 200Mts Sulfachloropyridazine Naatrium (Naatrium Sulfachloropyridazine) tooraine. Fengcheni grupi naatrium Sulfachloropyridazine (naatriumsulfakloropüridasiin) moodustab vähemalt 15% kogu turuosast.

  

Kasutamine:

Sulfakloorpüridasiini naatrium (naatriumsulfachloropüridasiin) on laia toimespektriga antimikroobne aine.

Sulfakloorpüridasiini naatrium COA

Toote nimetus

Sulfachloropyridazine Naatrium

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge kuni kerge kollane kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine

(Naatrium-sulfahloropüridasiin)

(1) TlnKR

(2) IR

(3) primaarsed aromaatsed amiinid

Vastab

pH

7.2 ~ 9.2

8.6

Selgus

Selge

Selge

Seotud ained

Ühekordne lisand ≤ 0,3%

0,05%

Seotud ained

Kogu lisand ≤ 1,0%

0,25%

Vesi (KF)

≤ 5,0%

3,6%

Nagu

≤ 0,0002%

<>

Test

(Naatrium-sulfahloropüridasiin)

≥ 99,0%

99,8%

Vara:

Nimi: Sulfaksloropüridasiini naatrium

EINECS: 245-553-0

Sulfakloorpüridasiini naatrium (naatriumsulfakloropüridasiin) CASi number: 23282-55-5

Tihedus: 1,588 g / cm3

Sulfakloorpüridasiini naatrium (naatriumsulfachloropüridasiin) valem: C10H9CIN4O2S.Na

Keemistemperatuur: 559,7 ° C juures 760 mm Hg

Molekulmass: 306.70

Leekpunkt: 292,3 ° C

 

Muud nimed:

Naatrium-N- (6-kloropüridasiin-3-üül) sulfanüülamiidaat

 

Top Quality, Hiina Pure Sulfachlorpyridazine Naatriumpulber / ainete tehas Hiinas; Hiina Sulfachloropyridazine Naatrium tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Sulfachloropyridazine Naatrium API tootjad Hiinas.

 

Vastutusest loobumine:

Oleme teinud kõikvõimalikke jõupingutusi tagamaks, et siin esitatud teave Sulfachloropyridazine naatriumi (naatriumsulfakloropüridasiini) API, toorainest BP, USP, EP kohta on õige, ajakohane ja täielik, kuid seda ei tohiks käsitleda kui asendada professionaalse meditsiiniabi, diagnoosi või ravi. Fengcheni grupp pakub ainult ühise teabe Sulfachloropyridazine Naatrium (Naatrium Sulfachloropyridazine) API, tooraine BP, USP, EP kohta ja ei garanteeri selle täpsust ega ammendavust. Mis tahes ravimi või nende kombinatsiooni hoiatuse puudumine ei tohiks eeldada, et näidata, et Sulfachloropyridazine Naatrium (naatrium Sulfachloropyridazine) API, Tooraine BP, USP, EP või kombinatsioon on kindel, efektiivne või sobiv konkreetsele patsiendile. Fengcheni grupp ei vastuta ühegi tervishoiuteenuse aspekti eest, mis on antud ülalkirjeldatud teabega Sulfachloropyridazine Naatrium (Naatrium Sulfachloropyridazine) API, tooraine BP, USP, EP kohta. Kui teil on ravimi suhtes kahtlusi, soovitame teil nõu pidada oma arsti, õe või tervishoiuteenuse osutajaga.


Kui otsite Sulfachloropyridazine naatriumipulbri toormaterjali, API BP, EP, USP CAS 23282-55-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like