Pralidoxiiidi joodCAS 94-63-3

Hiina Pralidoxime Jodid tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.
Sünonüümid: PAM-I; püridiin-2-aldoksiin; 2-hüdroksüiminometüül-1-metüülpüridiiniumjodiid;protopamiodiid;p-2-am; 1-metüül-2-hüdroksüiminometüülpüridiiniumjodiid
CASi number: 94-63-3

Toote üksikasjad

Pralidoxiiidi joodCAS 94-63-3

image001

Hiina Pralidoxime Jodid tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Sünonüümid: PAM-I; püridiin-2-aldoksiin; 2-hüdroksüiminometüül-1-metüülpüridiiniumjodiid;protopamiodiid;p-2-am; 1-metüül-2-hüdroksüiminometüülpüridiiniumjodiid

CASi number: 94-63-3

Omadused: kollane kristall või kristalliline pulber.

Molekulvalem: C7H9I - 100%N2O

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Sõnad:Pralidoxiiidi jodiid


Kirjeldus:

Kui organofosfaadid sisenevad kehasse, nad kombineerida koliinesteraasi organismis moodustada fosfataasi, mis muudab ta kaotada rolli hüdrolüüsi atsetüülkoliini. Pralidoxime jodiidi võib kombineerida fosforüülrühma fosfoocholiini, teha koliinesteraasi vabaks, taastada võime hüdrolüüsida atsetüülkoliini, ja võib ka otseselt kombineerida organofosfaatidega, et tekitada mittetoksilist jodofosfatidiini. Pralidoxime jodiid on efektiivne ainult fosfoasüteeritud koliinesteraasi puhul, kuid mitme tunni pärast on fosfoasüteeritud koliinesteraasi pikka aega olnud, siis on ensüümi aktiivsust raske taastuda. Seetõttu on pralidoxiiidi joodi kasutamine varase fosfororgaanilise mürgistuse ravis hea toime, kuid kroonilise mürgistuse ravi ei ole hea. Samal ajal on tootel selektiivne võõrutusefekt fosforfororgaanilisele mürgistusele. Näiteks on etiofosfaadi efektiivsus parem, kuid malatiooni efektiivsus on halb või kehtetu ning diasinooni, metüülfluorofosfaadi, propionamiidi fluorofosfaadi ja oktametüülfosfaadi mürgistuse efektiivsus on kehtetu.

Kerge fosfororgaanilise mürgistuse, toote või atropiini saab kasutada üksi sümptomite kontrollimiseks, samas mõõduka või raske mürgistuse, see on vähe mõju kogunenud atsetüülkoliini organismis, nii et see tuleb kombineerida atropiini olla tõhus.


Vara:

Sulamistemperatuur: 225-226 kraadi

Pralidoxime jodiidi saab kergesti metamorfoseerima valguse

Lahustuvus: 48 mg / ml vees (25 kraadi);

Vesilahus on stabiilne ja kergesti hävitatav leeliselises lahuses.


Sünteetiline meetod:

image003

Top Quality, puhas Pralidoxime Jodid Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite pralidoxime jodiidi cas 94-63-3, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: pralidoksiidi joodikas 94-63-3, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like