Pralidoxiimkloriid CAS 51-15-0

Hiina Pralidoxime Kloriidi tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.
Sünonüümid: Püraloximi metrakloordum; protopamiinkloriid; 1-metüül-2-püridiinaloksümeankloriid; pralidoksiim; 2-Püridiinaldoksimetokloriid; 2-PAM-Cl (2-PAM-Cl)
CASi number: 51-15-0

Toote üksikasjad

Pralidoxiimkloriid CAS 51-15-0

image001

Hiina Pralidoxime Kloriidi tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Sünonüümid: Püraloximi metrakloordum; protopamiinkloriid; 1-metüül-2-püridiinaloksümeankloriid; pralidoksiim; 2-Püridiinaldoksimetokloriid; 2-PAM-Cl (2-PAM-Cl)

CASi number: 51-15-0

Omadused: valge kuni valkjas kristalne pulber.

Molekulvalem: C7H9ClN -i ja2O; C7H9ON (1002Cl

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum


Kirjeldus:

Pralidoxime Kloriidi tooraine on orgaaniline fosfaatantidoot ja muud päästeravimid, nagu koliinesteraasi reaktivaator, mida kasutatakse peamiselt pestitsiidide mürgitamiseks.

Sulamispunkt: 230 kraadi.

Lahustuvus vees: Pralidoxime Kloriid lahustub vees väga, etanoolis lahustub vähesel määral, kloroformis või eetris peaaegu lahustumatu. 2,87% vesilahus on isotooniline lahus.


Pralidoxime Kloriid on jalgevahe ühend. Selles tootes sisalduv kvaternaarne ammooniumrühm võib kalduda mitteaktiivse fosforüülkoliiniaasi anioonse osani, mis on kombineeritud fosfororgaanilise insektitsiididega. Pralidoxime Kloriidi saab otseselt kombineerida koliinesteraasi fosforüülimise rühmaga ja seejärel eraldada koliinesteraasikoos, et koliinesteraasi saaks taastada algolekus ja taastada selle toime. Pralidoxime Kloriidei reaktivatsiooni mõju koliinesteraasi pärsib krooniline fosforfosforitsiidi mürgistus. See toode on ilmne mõju nikotiini nagu sümptomid põhjustatud fosforfororgaanilise insektitsiidid, kuid nõrk mõju alkaloid nagu sümptomid ja mingit ilmset mõju kesknärvisüsteemi sümptomid.


Farmakokineetika:

Pärast Pralidoxime Kloriidi intramuskulaarset või intravenoosset süstimist suurenes verekontsentratsioon kiiresti ja tipp püsis 2... Lõpuks eritus see uriinist prototüübi ja selle metaboliitidega.

Pralidoxime Kloriidi kõrvaltoimed:

On vähe kõrvaltoimeid. Kui annus on liiga suur või liiga kiire, võib põhjustada respiratoorse inhibeerimise. Seetõttu ei tohi anesteetikumi valuvaigisteid kasutada päästmise ajal. Suur annus võib pärssida koliinesteraasi ja põhjustada ajutist blokeerimist neuromuskulaarse ülekande.

Lisaks on fenotiasiinidel antikoliinesteraasi toime ja neid ei saa selle preparaadiga kasutada. Neerufunktsiooni häirega patsientidel tuleb seda ettevaatlikult kasutada.


Märkmed:

1. Pralidoxime Kloriidi toime on kiire ja hakkab kehtima 1... Seetõttu võib seda kasutada üksi kerge fosforimürgistuse raviks. Mõõduka või raske mürgistuse korral tuleb pralidoxime kloriidi kombineerida atropiiniga ning seda tuleb õigeaegselt ravida.

2. Keelatud on segada põhiravimitega või süstida samal ajal.

Top Quality, puhas Pralidoxime Kloriidi pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite pralidoksime kloriidi cas 51-15-0, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: pralidoksiimkloriidi cas 51-15-0, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like