Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP

Oksüklosaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP Hiina oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: oksüklo-zaniid; Oksüklosamiid CASi number: 2277-92-1 Omadused: Valge kuni helekollane pulber. Molekulivalem: C13H6Cl5NO3 struktuur Valem: ohtlik lasti, ...

Toote üksikasjad

Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP

image001

Hiina Oxyclozanide, Oxyklozanide BP, EP, USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: oksüklo-zaniid; Oksüklosamiid

CAS number: 2277-92-1

Omadused: Valge kuni helekollane pulber.

Molekulivalem: C13H6CIFNO3

Struktuurivalem:

image002

Ohtlik lasti, transporditeave: UN 3077

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Kirjeldus:

Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP on salitsüülaniliidi anthelmintikum. Seda kasutatakse mäletsejaliste fastsiooliasi ravimisel ja kontrollimisel, peamiselt koduloomadel nagu siga, veiseid ja kitsi. Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP toimib peamiselt oksüdatiivse fosforüleerimise lahutamisel liblikas. Koos niklosamiidiga, teise lehmaussi ravimiga, on see aine hiljuti osutunud intensiivseks metitsilliiniresistentse Staphylococcus aureuse vastu.

-------------------

Oksüklo-zaniid, oksüklozaniid BP, EP, USP, CAS nr 2277-92-1, on orgaaniline aine, mis on seotud salitsüülaniidide anthelmintikumide perekonnaga koos molekulaarse Mol-valemiga C13H6Cl5NO3. Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP on kahvatukollane värvipulber, mis on vähe lahustuv vees, kuid see on vabalt lahustuv atsetoonis, aga ka alkohol.

Oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP on tõhus antiparasiitne ravim (ainult veterinaarseks kasutamiseks). See aitab ravida ja kontrollida haigust Fascioliasis lammastel, veistel ja kitsedel. See antiparasiitlik tegevus suudab parasiidi tappa. Muide see takistab ka selle nakatumist.

Meie kogemuste kohaselt ei kasutata seda koerte, kasside jaoks. Veelgi enam, seda veterinaarravimit ei saa kunagi inimesele rakendada.

Lisateavet näpunäidete saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel.

Identifitseerimine:

IR-ga: uuritava proovi IR-spekter peaks olema kooskõlas standardi Oxyclozanide, Oxyklozanide BP, EP, USP standardse analoogilise valmistise infrapunase spektriga.

UV-kiirguse abil: hapendatud metanooli eksemplaride maksimaalsed väärtused on 300 ± 2 nm juures valguse neeldumisel vahemikus 250 kuni 350 nm 0,003% (mass / maht) lahust. Neelduvus maksimaal, umbes 0,76.

Sulamispunkt Umbes 208C

Fengchen Group Co, Ltd alati järgima meie veendumust, "Kasu ühiskonnale, luua paremat elu". Kui me teeme oma töökohti, hoiab meid ka edaspidi ilma raskusteta, raskusteta ja raskuste ületamiseks. "Reformiga varustatud, turukeskne, teaduse ja tehnoloogia orienteeritud" tagab, et meie töö oleks parem kui meie konkurendid. Fengcheni kontsern on saanud Hiina laiaulatusliku integreeritud farmaatsia- ja keemiatööstuse ettevõte. Meile anti mitmed trofeed ja pealkirjad.

Fengcheni kontsern on noor ja kindel, et me hoiame oma klientidele lubadusi.

Top Quality, puhas oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi BP, EP, USP pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Hot Tags: oksüklo-zaniid, oksüklo-zaniidi bp, ep, usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like