Maduramütsiin Ammooniummaduramitsiini ammoonium CAS 84878-61-5

Maduramütsiin Ammooniummaduramitsiini ammoonium CAS 84878-61-5 Hiina Pure Maduramütsiin Ammooniummaduramitsiini ammooniumi tehas, tarnija, Hiina tootja. CAS number: 84878-61-5 omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber muud nimetused: Maduramycine ammoonium; Maduramicinium puhtus...

Toote üksikasjad

Maduramütsiin Ammooniummaduramitsiini ammoonium CAS 84878-61-5

Maduramycin Ammonium Maduramicin Ammonium CAS 84878-61-5

Hiina Pure Maduramütsiin ammooniumi Maduramitsiini ammooniumi tehas, tarnija, Hiina tootja.

CAS number: 84878-61-5

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Muu ärinimi: Maduramycine ammoonium; Madurat

Puhtus (analüüs): 94%

Molekulaarvalem: C47H83NO17

Struktuuri valem:

Maduramycin Ammonium Maduramicin Ammonium CAS 84878-61-5 formula

Pakend: 25Kgs/Kiu trummel

Võtmesõnad:Maduramitsiini Ammooniummaduramütsiini ammoonium

 

Atribuudid:

Sulamisvahemik: 165-167 kraadi.

Lahustuvus: puhas Maduramütsiini ammoonium lahustub vees, lahustub enamikus orgaanilistes lahustites. See toode lahustub kloroformis ja metanoolis või etanoolis

Kasutamine: Maduramicin ammoonium puhas on coccidian tapmisagent, mis võib tappa parasiite vastuvõtva kehas. Seda kasutatakse peamiselt broilerite puhul, lisades 4.54-5.54 g/eine.

Maduramütsiini ammoonium on väikese doosi eelised ja ei mürgise hobusloomadele.

See on efektiivne paljudele Gram-positiivsetele bakteritele. Maduramitsiini ammooniumtooraine on omamoodi monoglükoside piirmäär sellise lõnga ioonvedaja antibiootikum, mis on kõige stabiilsem ammooniumsoola kujul. See on stabiilne 15 nädalat kell 23-37 kraadi. .

 

Maduramicinium on omamoodi koktsidiinsektitsiid. See on efektiivne paljude bakterite ja võib pärssida enamik Gram-positiivsed bakterid. Seda toodet saab kasutada kanatiiduks, soovitatav annus on 5G/T

Märkus: Maduramütsiin Ammoniumis keelatud kasutada munemisperioodil. Ja narkootikumide keeluaeg on 5-7 päeva;

 

Teave annuse kasutamise kohta:

Lisaks, kui annus on rohkem kui 6G/T, kasvu võib inhibeerida ilmselt, ja segu teiste ravimitega peaks olema ettevaatlik. Rohkem kui 8mg/kg sööda kontsentratsioon võib teha mõned kanad valatud sulgede ja 10mg/kg sööda kontsentratsioon Maduramitsiini ammoonium võib põhjustada kana mürgistuse ja surma. Seetõttu on vaja täpselt mõõta ja koostisaineid hästi segada.

Toimemehhanism: piirmäär sellise lõnga ioonkandja antibiootikumid; Maduramütsiin ammoonium mõjutada ioonitasakaalu putukakeha, põhjustades purunemise ja surma putuka keha; toimida 1-2 päeva pärast nakatumist, koktsiumiarenduse varajases staadiumis; toimida Gram-positiivsed bakterid, Gram-negatiivsed bakterid on nõrgad.

 

Ravi katkestamise aeg: ettevaatusabinõud 5 päeva jooksul enne broileri turule võtmist: kana narkootikume ei tohi kasutada muude kui sihtrühma loomade puhul, need peavad olema täielikult segatud ja neid tuleb munemise ajal kasutada ettevaatusega.

Analüüsi sertifikaat (COA, TDS)Maduramütsiini ammoonium:

Maduramycin Ammonium Maduramicin Ammonium CAS 84878-61-5 TDS

Ülemine kvaliteet, puhas Maduramitsiini ammooniumi või Maduramütsiini ammoonium pulber/aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite maduramütsiini ammooniummaduramitsiini ammooniumi CAS 84878-61-5, Tere tulemast meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: maduramütsiini ammooniummaduramitsiini ammooniumcas 84878-61-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like