Ivermektiini API, tooraine või ivermektiin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7

Ivermektiin API, tooraine või ivermektiin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7 Toote nimetus: Ivermektiin Sünonüümid: Ivermektiin, Ivermecti, Ivermektiin CAS: 70288-86-7 Omadused: Valge või kollakasvalge kristalne pulber. Kergelt hügroskoopne. Sisu: Ivermektiin (H2B1a + H2B1b): 95,0% ~ 102,0%. Valem: ...

Toote üksikasjad


Ivermektiini API, tooraine või ivermektiin 99% EP USP BP CAS 70288-86-7 Ivermectin API, Raw Material or Ivermectine 99% EP USP BP.jpg

Toote nimetus: Ivermektiini API, toormaterjal

Sünonüümid: Ivermektiin, Ivermecti, Ivermektiin

CAS: 70288-86-7

Omadused: Valge või kollakasvalge kristalliline pulber. Kergelt hügroskoopne.

Sisu: Ivermektiin (H2B1a + H2B1b): 95,0%, 102,0%

Valem: C48H74O14

Ivermectin API, Raw Material or Ivermectine 99% EP USP BP formula and details.jpg

Pakend: 25Kg / Fiber Drum; 1 kg / alumiiniumfooliumikott

Kirjeldus:

Ivermektiin on semisünteetiline laia spektriga antiparasiit, anthelminitic tooraine, API. See kuulub milbemütsiini (tugev antiparasiitse toimeained), mis on pentatsüklilise 16-liikmeline laktoon, mis on saadud pinnase bakterist Streptomyces avermitilis. Mõnel juhul (nt. Milbemitsiin E) on tetrahüdrofuranüültsükkel puudu. Ivermektiin on kõige tavalisem ja populaarsem avermektiin. Ivermektiini kasutatakse peamiselt ravimite valmistamiseks, mis aitavad võitluses usside vastu. Eelkõige ei toeta Ivermektiin pahkluu ravimisel. Enamik korda manustatakse ivermektiini suu kaudu. Ivermektiin toimib usslike nakkuste vastu nagu tugilüüloidoos, askariis jne.

Ivermektiin näib toimivat täiskasvanud usside järglaste paralüüsi ja tapmist. Samuti on see võimeline aeglustama täiskasvanud ussi reproduktsioonikiirust. See muudab meie oma, et nahal, veres ja silmadel on vähem usse.

 

Kuna professionaalne Hiina Ivermektiini tooraine tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordinud Ivermektiini API Hiinast peaaegu 10 aastat.

Igal aastal ekspordib Hiina umbes 100 Mts Ivermektiini toorainet maailmaturule. Fengcheni grupi Ivermektiin võtab enda alla vähemalt 10% kogu turuosast.


Kasutamine: Ivermektiin on mõne parasiidi põhjustatud nakkuste sihtmärk.

Ivermektiinil on anthelmintikumi funktsioon. See tapab Ivermektiini tundlikke parasiite.

Näiteks on sihitud parasiidid peapaari, kõhupiirkonnad, jõgede pimedus jne.

Vältige otsest kokkupuudet nahaga.


Tegevusmehhanism:

Ivermektiin seondub selektiivselt ja kõrge afiinsusega glutamaadiga kaitstud kloriidioonikanalite suhtes mikrofilaria selgrootute lihastes ja närvirakkudes. Ülaltoodud protsess viib rakumembraani läbilaskvuse suurenemiseni kloriidioonide järele ja põhjustab raku hüperpolariseerumise, mis halvab ja hävitab parasiidi.

Samuti usutakse paljudes uuringutes, et Ivermektiini tooraine API toimib neurotransmitteri gamma-aminovõihappe agonistiga ja häirib seejärel GABA-vahendatud kesknärvisüsteemi (KNS) neurosünaptiilist levikut. Ivermektiin võib samuti kahjustada O. volvulus microfilariae normaalset emakasisese arengut ja pärssida nende vabanemist haudemeeste usside emakas.

 

Ivermektiin Elimineerimise kestus :

Ivermektiin metaboliseeritakse maksas ja ivermektiin ja / või selle metaboliidid erituvad peaaegu eranditult väljaheitega hinnanguliselt kaheteistkümne päeva jooksul, ainult maksimaalselt üks protsent manustatud annusest eritub uriiniga.


Peamised indeksid - Ivermektiin

Toode

Ivermektiin


Testimisüksus

Standard

Tulemus

Lahustuvus

Partially vees lahustumatu, lahustub diklorometaanis, lahustub alkoholis

Vastab

Identifitseerimine

Ivermektiin

1. IR-peaks vastama

2. HPLC-peaks vastama

Vastab

Lahenduse välimus

Lahendus on selge ≤ 7 BY

Vastab

Spetsiaalne optiline pöörlemine

-17 ° ~ -20 °

-18,5 °

Seotud ained

a). Piirang (1.3 <1.5) ≤="">

b) Kõik muud täpsustatud lisandid ≤ 1,0%

c) Kõik määramata lisandid ≤ 0,20%

d). Täiendavad lisandid ≤ 5,0%

a). 2,1%

b) .A: 0,4%, E: 0,2%, H: 0,1%, J1: 0,4%, J2: 0,1%, F või I (RRT0,86): 0,1%, I (RRT1,56): 0,1%

c). RR1.11: 0,05%

d) .3,6%

Etanool

≤ 5,0%

3,7%

Formamiid

≤ 3,0%

2,3%

Heavy metal

≤ 0,002%

<>

Niiskus

≤ 1,0%

0,08%

Sulfaaditud tuhk

≤ 0,1%

0,02%

Sisu ( H2B1a + H2B1b )

95,0% ~ 102,0% (Ivermektiin)

96,8%

H2B1a / ( H2B1a + H2B1b )

≥ 90,0%

98,2%

Parim kvaliteet, puhas Ivermektiinipulber; Ivermektiini tooraine tarnijad Hiinas. Ivermektiini API tootjad.

Vastutusest loobumine
(1) Kõik õigused kaitstud. Reprodutseerimine on täielikult või osaliselt keelatud ilma kirjaliku loata.
(2) Teeme kõik selleks, et siin esitatud teave oleks õige. Kuid ülaltoodud teavet ei tohiks pidada kaasavaks ja seda tuleb kasutada ainult viitena.
(3) Me ei anna sellist teavet seoses garantiiga, otseselt ega kaudselt, ja me ei võta endale selle kasutamisest tulenevat vastutust. Kasutajad peaksid tegema oma uurimised, et määrata kindlaks teabe sobivus nende konkreetsetel eesmärkidel.

 


Kui otsite ivermektiini API, tooraine või ivermektiini 99% EP USP BP CAS 70288-86-7, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like