Flunixin Meglumine BP EP USP

Flunixin Meglumine BP EP USP Flunixin meglumiini tooraine on mittesteroidne põletikuvastane ravim. See on nikotiinhappe väga asendatud derivaat ja võrreldes teiste MSPVA-dega on see struktuurilt ainulaadne. See toode on tsüklooksügenaasi inhibiitor. Sellel on põletikuvastane, ...

Toote üksikasjad

Flunixin Meglumine BP EP USP

Flunixin Meglumine BP EP USP

TOOTENIMI

Flunixin Meglumine

PAKENDAMINE

25 kg / trummel

CAS EI.

42461-84-7

SÜNONÜÜMID

6-metüülaminoheksaan-1, 2, 3, 4, 5-pentaool; 2 - [2 - metüül - 3 - (trifluorometüül) fenüül] aminopüridiin - 3 - karboksüülhape

MOLEKULAARNE STRUKTUUR

Flunixin Meglumine BP EP USP formula

MOLEKULAARVORM

C21H28F3N3O7

MOLEKULAARNE

296.24

SPETSIFIKATSIOON

USP

LADUSTAMINE

Kõiki fluniksiini sisaldavaid tooteid tuleks hoida temperatuuril 2–30 ° C (36–86 ° F). Tundmatu ühilduvuse tõttu on soovitatav Flunixin Meglumine'i süsti mitte segada teiste ravimitega.

Fluniksiini meglumiini tooraine on mittesteroidne põletikuvastane ravim. See on nikotiinhappe väga asendatud derivaat ja võrreldes teiste MSPVA-dega on see struktuurilt ainulaadne. See toode on tsüklooksügenaasi inhibiitor. Sellel on põletikuvastane, palavikuvastane ja valuvaigistav toime. Paljud uuringud näitavad, et Flunixin Meglumine'i valuvaigistav toime saavutatakse 15 minuti jooksul pärast manustamist.

Flunixin Meglumine BP EP USP võib pärast suukaudset manustamist kiiresti imenduda. Me ei tea endiselt, kuidas see ravim kehas jaotub või metaboliseerub. Arvatakse, et Flunixin Meglumine eritub peamiselt maksa kaudu ja sapiteede kaudu, osa ravimit eritub väikestes kogustes uriiniga.

Kasutage Flunixin Meglumine'i ettevaatusega rasedatel ja neeru-, maksa- või hematoloogiliste haigustega loomadel.

Kui otsite flunixin meglumine bp ep usp, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: flunixin meglumine bp ep usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like