Eprinomektiin CAS 123997-26-2

Hiina Eprinomektiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.
CASi number: 123997-26-2
Omadused: valge või helekollane kristallipulber

Toote üksikasjad

Eprinomektiin CAS 123997-26-2

image001

Hiina Eprinomektiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 123997-26-2

Omadused: valge või helekollane kristallipulber

Molekulvalem: C49H72EI14

Struktuuri valem:

image002

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

Kirjeldus:

Eprinomektiin on laia toimespektriga avermektiini insektitsiid. See on uusim putukate tõrjevahend loomade jaoks. Seda kasutatakse mitmesuguste sise- ja välisparasiitide, näiteks kariloomade parasiitide, täide, lestade, kärbeste, ennetamiseks ja tõrjeks.

Omadused: Eprinomektiin on valge või helekollane kristallipulber.

Sulamistemperatuur on 161 kraadi -166 kraadi.

Eprinomektiin on metanoolis, etanoolis, etüülatsetaadis ja muudes lahustites lahustuv, vees peaaegu lahustumatu.

Maailma uusimal laia toimespektriga putukatõrjevahendil, mille aktiivsus on palju suurem kui ivermektiinil, doramektiinil ja muudel toodetel, on tugev surmav toime loomade nematoodidele, nagu seedetrakti nematoodid, filariasis pneumophila ja välised parasiidid, näiteks sügelised , sügelevad lestad ja täid;

Pärast Eprinomektiini kasutamist on ainus ohutu laia toimespektriga insektitsiid, mis on maailmas ja kodus heaks kiidetud;

Eprinomektiini peetakse suhteliselt ohutuks. See võib olla esimene valik rasedatele ja kariloomadele mõeldud putukatõrjetoodetel, ärritamata, süstimisel puuduvad kõrvaltoimed.

Rakendused:

Eprinomektiini kasutatakse peamiselt kariloomade mitmesuguste sise- ja välisparasiitide nagu parasiitide, täide, lestade, kärbeste (eriti laktatsiooniperioodi) ennetamiseks ja tõrjeks ning seda kasutatakse kõigil emiste etappidel ja perioodil, mil kariloomade vajadus lõpetada sigade nuumamiseks mõeldud ravimite võtmine.

Tippkvaliteediga puhas Eprinomektiini pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite eprinomektiini kassi 123997-26-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: eprinomectin cas 123997-26-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like