Diminazene Aceturate CAS 536-71-0

Hiina Diminazene Aceturate tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.
CASi number: 536-71-0
Omadused: kollane või oranž pulber.

Toote üksikasjad

Diminazene Aceturate CAS 536-71-0

image001

Hiina Diminazene Aceturate tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

CASi number: 536-71-0

Omadused: kollane või oranž pulber.

Molekulvalem: C14H15N7

Struktuuri valem:

image002

Pakend: 25Kgs / Fiber Drum

KEY Sõnad:Menüü: Rootsi laud ja à la tagasi


Kirjeldus:

Diminazene Aceturate on omamoodi aromaatsed diamiinid, mis on traditsiooniline laia toimespektriga anti hematopoeesi ravim. See on ravitoime piriformis, Trypanosoma ja immateriaalne koduloomadel, kuid selle ennetav toime on halb.

Diminazene Aceturate on ka mõned mõju t. annularis, T. marginata, t. copulatum ja T. evansi. See võib ilmselt kõrvaldada kliinilised sümptomid põhjustatud Babesia canis ja Babesia gilsonii, kuid see ei saa täielikult kõrvaldada keha.

Diminazene Aceturate muutub oranžpunane, kui puutuvad valguse ja soojuse. Toode lahustub vees, etanoolis peaaegu ei lahustu, kloroformis ja eetris ei lahustu.

Sulamispunkt: 200-206 kraadi.

pH:5.0-6.5


Diminazene Aceturate tooraine valikuliselt blokeerib DNA sünteesi ja replikatsiooni Trypanosoma kinetoplast, ja pöördumatult ühendab tuuma, nii et kinetoplast Trypanosoma kaob ja ei jaga ja paljune. Diminazene Aceturate on suur toksilisus ja väike ohutusvahemik. Seda tuleb kasutada rangeannus, ajad ja intervall. Ravisumma kohaldamine toob kaasa ka rahutuse, sagedase urineerimise, lihastreemori ja muude kõrvaltoimete. Pidev kohaldamine peab olema ettevaatlik.

Diminazene Aceturate putukavastane toime on seotud putukakeha aeroobse glükolüüsi ja DNA sünteesi häiretega. Võib põhjustada hüpoglükeemia vastuvõtva. Aeroobne glükolüüs püriformise ja Trypanosoma sõltub glükoosi peremeesorganismi. Trüpanosoomi surmamise toime sõltub selle aeroobse glükolüüsi inhibeerimisest ja nukleoproteiini denatureerimisest.


Tähelepanu:

Kaamelid on tundlikud selle toote, ja see on parem mitte kasutada Diminazene Aceturate. Hobuste kasutamisel peame pöörama tähelepanu ka selle üledoosile. Samal ajal võivad selle toote suured annused vähendada lüpsilehmade piimatootmist.


Muud nimed:

4,4'-(1-triasenie-1,3-diüül)bisbenseenkarboksimidamiid;4-[(2E)-3-(4-karbidoüülfenüül)triaz-2-en-1-üül]benseen-1-karboksimidamiid;1,3-bis(4-amidinofenüül)triaseeseen;4,4'-(asoimino)bis(bensatiin);

Top Quality, puhas Diminazene Aceturate Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite diminazene aceturate cas 536-71-0, tere tulemast meiega ühendust võtta. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: diminazene aceturate cas 536-71-0, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like