Dimetridasool, Dimetridazool BP, EP, USP

Dimetridazool, Dimetridazol BP, EP, USP Hiina Dimetridazool, Dimetridazol BP, EP, USP tehas, tarnija, Hiina tootja. Sünonüümid: 1,2-dimetüül-5-nitroimidasool CASi number: 551-92-8 Omadused: valge pulber. Molekulaarne valem: C5H7N3O2 struktuurivalem: pakett: 25Kg / kiudturum ...

Toote üksikasjad

Dimetridasool, Dimetridazool BP, EP, USP

image001

Hiina Dimetridazool, Dimetridazol BP, EP, USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: 1,2-dimetüül-5-nitroimidasool

CAS number: 551-92-8

Omadused: valge pulber.

Molekulivalem: C5H7N3O2

Struktuurivalem:

image002

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

Kirjeldus:

Dimetridasool, Dimetridazol BP, EP, USP on ravimainet, mis aitab võidelda algloomade nakkuste vastu. See toode on nitroimidasooli klassi ravim. Mõnes riigis ei tohi seda ainet kasutada kariloomade söödalisandina.

Dimetridasooli, Dimetridazoli BP, EP, USP-d kasutatakse tavaliselt kodulindudele. Arvatakse, et see on kantserogeenne. Seega on selle kasutamine seaduslikult piiratud, kuid see on ikkagi mõnes munas.

image003

Fengchen Group Co Ltd on terviklik kemikaalide ja meditsiinitoodangu tehas Hiinas. Oleme aktsiaselts. Meil on 3 peamist tütarettevõtet, sealhulgas ka mõni muu aktsiaseltsi tütarettevõte.

Nüüd on Fengchen Group Co Ltd riiklikult tunnustatud firma Hi-Tech Center. Meil on ka auhind 80 keemia- ja meditsiinifirma Hiinas. Meil on doktorikraadiga uurimisinstituut.

Oleme spetsiaalselt palgatud 40 spetsialisti paljudest kuulsatest ülikoolidest.

Top Quality, puhas dimetridazool, Dimetridazol BP, EP, USP pulber / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Seotud tooted:

Hot Tags: dimetridazool, dimetridazol bp, ep, usp, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like