Clopidoli toormaterjal, API

Clopidol tooraine, API Toote nimetus: Clopidol CASi number: 2971-90-6 Omadused: Valge või valkjas pulber lõhnatu. Vees lahustuv vees, atsetoonis, etüüleetris ja benseenis, mis lahustub veidi naatriumhüdroksiidi lahuses, metanoolis ja etanoolis. Puhtus (analüüs): 99% ...

Toote üksikasjad

Clopidoli toormaterjal, API

Clopidol Raw Material, API BP EP USP.jpg

Toote nimetus: Clopidol

CAS number: 2971-90-6

Omadused: Valge või valkjas pulber lõhnatu. Vees lahustuv vees, atsetoonis, etüüleetris ja benseenis, mis lahustub veidi naatriumhüdroksiidi lahuses, metanoolis ja etanoolis.

Puhtus (analüüs): 99% min

Molekulivalem: C7H7C12NO

Struktuur:

Clopidol Raw Material, API BP EP USP Structure formula.jpgClopidol Raw Material, API BP EP USP Structure formula-2.jpg 

Muud nimetused: klopidool (ladina), 2,6-dimetüül-3,5-dikloro-4-hüdroksüpüridiin;

Clopimdol;

Pakett: 25Ks / Fiber Drum

KEY Words:

Clopidol, Clopidol kodulindude jaoks


Tihedus: 1,37 g / cm3

Clopidol Sulamispunkt> 320 ° C

Keemistemperatuur: 251,1 ° C juures 760 mm Hg

Clopidoli leekpunkt: 105,6 ° C

Kirjeldus:

Clopidoli toormaterjal, API on kodulindudel kasutatav väga efektiivne anti-koktsiidne aine.

See on valge või helepruun kristalliline tahkis. Sulamispunkt: 320 ° C. Clopidoli toormaterjal, API on vees praktiliselt lahustumatu. Seda manustatakse peamiselt kodulindudele, et vältida patogeensete parasiitide kasvu.


Clopidoli tooraine API on orgaaniline ühend, mida kasutatakse veterinaarmeditsiinis kui koktsidiostaati. See on tööstuslikult valmistatud dehüdroäädikhappega mitmeastmelise protsessi abil.


Clopidoli toormaterjal API on orgaaniline ühend, mida veterinaarravimites kasutatakse laialdaselt koktsidiostaatikumina ja millel on Eimeria tenella suhtes hea mõju. Peamiselt mõjutab see spoore arengufaasi, mis võimaldab spooridel kasvada epiteelirakkudes kuni 60 päeva. Teil on inhibeeriv mõju 2. põlvkonna skisontsi reproduktsioonile, gamete reproduktsioonile

ja spoore moodustumine.


Clopidoli toormaterjal, API on ühend, millel on lai valik antikokseid. Seda saab kasutada linnu- ja küülikoktsidioosi korral.

Clopidoli toormaterjal, API mängib olulist rolli spondeerumisprotsessi etapis, mis võib peatada epiteelirakkudes esinevate spooride arengu kuni kuuskümmend päeva. Samuti leiti hiljuti, et teise põlvkonna reproduktsioonil, mängude paljunemisel ja spoore moodustumisel on inhibeeriv toime.

Clopidoli toormaterjal, API on võimeline vähendama peremehe puutumatust usside vastu.


Kasutamine ja rakendamine:

Clopidoli toormaterjal, API on omamoodi veterinaarravimid, antikoktsiidsed ravimid. kodulindudel kasutatav püridinooloktsidiostaatikum.


Rangelt võttes on veterinaarmeditsiinis kasutatav antibiootikum kodulindude koktsidiostaatikumina. Näidatud on loomade akuutset ja kroonilist mürgisust. Antiprotoosne aine.


Clopidoli toormaterjalil on API-ga häid tulemusi 9 kanafilee eemerias ennetamiseks ja ravimiseks, eriti pakutava Eimeria tugevama ravina.

Täieliku rolli mängides võtke see enne nakatumist või infektsioonivastast ravimit. Selleks, et täiel määral mängida antikoktsiidsuse rolli. Clopidoli tooraine API-d võib kasutada ka küülikoktsidioosi korral.


Seetõttu peab klopidooli tooraine, API-i koktsiidide aktiivsuse tipp on sporozoiidi staadium (st esimene päev pärast infektsiooni), seetõttu peab olema antikoetiliste vahendite täielikuks täitmiseks ettevaatlikuks või infektsioonraviks. Mõned andmed näitavad, et klopidooli tooraine, API-vastane immuunsus koktsiidioosorganismi vastu oli märkimisväärselt inhibeeritud, mitte enneaegne taganemine, vastasel korral põhjustab see sageli koktsidioosi puhanguid.

Küülikutel on klopidooli koktsidioos ka ennetav mõju.

Ettevaatusabinõud:

Kanad peavad olema pidevad ravimid, pidevad täiskasvanud kanad, kellele manustatakse kuni 16 nädala vanuseks. Broileri nimekiri tuleks katkestada 7 päeva jooksul. Paigaldamine keelatud.

Kuna pikaajaline laialdaselt kasutatav praegu on enamus meie Clopidoli toormaterjalist, on API ilmselgelt resistentsuse nähtus, kuna toote struktuur ja sarnane kinoloon-koktsidiostaatmorfoliin võivad olla ristresistentsusega. Seepärast leidis talu lisaks peatusrakendustele ka resistentsust ja seda ei saanud muuta kinoloonmorfoliini antikooksiidide raviks, näiteks klorokviini butoksüestri (bukinoolaat), dekokinaadi (dekokiniidi) ja bensüüloksükarbonüülkinoliinmetüülestri (nekinaadi) ja nii edasi .

Tühistamisperiood, broileri-, kalkuniliha viis päeva.


Fengchen Group on juhtiv Clopidoli tooraine tarnija, API pulber Hiinast. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on vajadusel Clopidoli toormaterjali õige tarnija, API pulber. Kui kavatsete osta või osta Clopidoli toormaterjali API-d, pöörduge Fengcheni kontserni.


Segatud söötmine, iga 1000kg sööt, linnuliha 125g, küülik 200g.


Analüüsi tunnistus

Nimi

Clopidoli toormaterjal, API

Sünonüümid

3,5-dikloro-2,6-dimetüülpüridinool; 3,5-dikloro-2,6-dimetüülpüridiin-4

Test

≥ 98%

Kloriidide sisaldus

≤ 0,05%

Arseen

≤ 2 ppm

Kuivatamine

≤ 0,5%

Süsiniku jäägid

≤ 0,3%

Raske metalli sisaldus

≤ 20 ppm

Lahustuvus

väga vähe lahustub metanoolis või etanoolis, vees mittelahustuv, atsetoon, eeter, lahustumatu benseen; lahustub NaOH-s

Keemispunkt

219,7 ° C juures 760 mm Hg

Välgupunkt

70,4 ° C


Top Quality, puhas Clopidol tooraine, API pulber / aine tehas Hiinas; Hiina Clopidoli tooraine, API tarnijad Hiinas. Hiina Clopidoli tooraine, API pulber tootjad Hiinas.

Kui otsite klopidooli toorainet, api, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: clopidol tooraine, api, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like