Sulfaguanidiini pulber API, tooraine EP, BP, USP CAS 56-67-0

Hiina Sulfaguanidiini tarnijad, Hiina Sulfaguanidiini valmistajad CAS 56-67-0 Toote nimetus: Sulfaguanidiini pulber API, Tooraine EP, BP, USP CAS 56-67-0 Sünonüümid: sulfaguanidiin, sulfaibiin, sulfaguaniid, sulfaguuaniid CASi number: 56-67-0 Keemiline nimetus: N- (aminoiminometüül) -4-aminobenseensulfoonamiid Omadused: Valge või peaaegu ...

Toote üksikasjad

Hiina Sulfaguanidiini Tarnijad, Hiina Sulfaguanidiini Tootjad CAS 56-67-0

Sulfaguanidine Powder API, Raw Material EP, BP, USP.jpg

Toote nimetus: Sulfaguanidiini pulber API, Tooraine EP, BP, USP CAS 56-67-0

Sünonüümid: sulfaguanidiin, sulfaguiin, sulfaguaniid, sulfugaanidiin

CAS number: 56-67-0

Keemiline nimetus: N- (aminoiminometüül) -4-aminobenseensulfoonamiid

Omadused: Valge või peaaegu valge peen kristalliline pulber

Analüüs: 99,0% ~ 101,0% sulfaguanidiini

Valem: C7H10N4O2S

Struktuurivalem:

Sulfaguanidine Powder API, Raw Material EP, BP, USP formula.jpg

Pakendiinfo: 25Kgs / Drum

KEY Words: Sulfaguanidiini pulber API, tooraine EP, BP, USP CAS 56-67-0

Standard: BP, BPV


Kirjeldus:

Sulfaguanidiin on antimikroobne aine. On laialdaselt tõendatud, et sulfaguanidiinil on võime ravida enterokatseid.

Sulfaguanidiin on veterinaarravimites kasutatav sulfanilamiidi guanidiini derivaat.

Sulfaguanidiin imendub soolestist halvasti, kuid sobib hästi batsilliaalse düsenteeria ja teiste enteraalsete infektsioonide raviks.

Spetsifikatsioonid:

Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) pulber API, tooraine EP, BP, USP on madala kvaliteediga sulfa ravim. See on võimeline pärssima baktereid. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) kasutatakse peamiselt sulfadiaasiini, sulfametasiini ja teiste kõrgekvaliteetsetest sulfa ravimitest valmistamiseks.

Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) on seedetrakti kirurgias kasutatav düsenteeria raviks ja käärsoole steriliseerimiseks välja pakutud soolevastane antibakteriaalne sulfoonamiid. See on sulfanilamiidrühma antimikroobne aine. Enamasti viiakse sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) tabletiks ja pulbriks, et ravida selliseid soolestiku infektsioone nagu düsenteeria.

 

Kasutamine:

Sulfaguanidiin on sulfoonamiidide antimikroobsed põletikuvastased ravimid bakteriaalse bakteriaalse düsenteeria, bakteriaalse haavandilise enteriidi raviks.


1. Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) kuulub sulfa ravimidesse ja kasutatakse bakteriaalse düsenteeria ja enteriidi raviks.
2. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) võib kasutada soolte suhtes antibakteriaalsete infektsioonide nagu bakteriaalse düsenteerumi enteriidi raviks. Samuti aitab see ennetada nakkust enne sooleoperatsiooni.
3. Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) on alati lepra ravimiseks esimene valik. See sobib väga erinevate suguperäppide raviks. Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) aitab kaasa ka kliiniliste sümptomite leevendamisele. See võib üldiselt leevendada limaskesta kahjustusi kiiresti, parandades naha kahjustusi, mis ilmnevad aeglasemalt, ja neuropaatiaga isegi aeglasemalt, põhjustades sellega pikka väljaõpet. Kuid sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) arendab ravimiresistentsust kergesti.

4. Lisaks võib sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) kasutada ka herpetiformi dermatiidi, luupuse, psoriaasi, suu seenhaiguse ja malaaria raviks. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) tabletid on kõige populaarsem nähtamatu ravimvorm.

 

Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) tootmismeetod:

1. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) valmistoodet saab valmistada sulfa ja guanidiinnitraadi sulamisel sodatis ja edasist vaakumkütustamist.

2. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) võib alternatiivina valmistada atsesulfaamkloriidi ja guanidiinnitraadi vahelisest reaktsioonist atsetooni ja vee segatud lahuses naatriumhüdroksiidi juuresolekul.

3. Kasutage toorainena p-nitrobenseensulfonüülkloriidi, läbides katalüütilise hüdrogeenimisreaktsiooni p-aminobenseensulfonüülkloriidi saamiseks ja edasiseks ammoniatsiooni saamiseks sulfoonamiidide valmistamiseks ja seejärel reageerida sulfaguanidiini saamiseks guanidiinnitraadiga.

 

Kuna professionaalne Hiina Sulfaguanidine (Sulphaguanidine) tooraine tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) API Hiina Hiinast peaaegu 10 aastat.

 

Ravimi koostoimed:

1. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) lahustuvust saab suurendada uriiniga leeliseliste ravimite samaaegse manustamisega. Sel viisil suureneb sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) eritumine.

2. Sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) ei saa kasutada koos 4-aminobensoehappega, mis asendada imendub bakterite asemel sulfaguanidiini (sulfaguanidiini) abil ja on üksteisega vastastikku antagonistlik. Lisaks ei sobi sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) hästi koos kohalike anesteetikumidega, mis sisaldavad p-amino-bensoüülrühma, nagu prokaiin, tetrakaiin ja nii edasi.

Sulfaguanidiini COA

Toote nimetus

Sulfaguanidiin

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge või peaaegu valge kristalne või pulber

Vastab

Identifitseerimine

(Sulfaguanidiin)

Pass IR positiivset reaktsiooni

Vasta

Kuivatamine

6,0% ~ 8,0%

7,70%

Raskemetall (ppm)

≤ 20 ppm

<10>

Sulamispunkt

189 ° C ~ 192 ° C

189,8 ° C ~ 192,0 ° C

Kloriid

≤ 100 ppm

<100>

Sulfaat Ash

≤ 0,1%

0,05%

Seotud ained

≤ 0,5%

<>

Test (sulfaguanidiin)

99,0% ~ 101,0%

99,67%

Vara:

Nimi: Sulfaguanidiin

EINECS: 200-345-9

Sulfaguanidiin CASi nr: 57-67-0

Tihedus: 1,62 g / cm3

Sulfaguanidiin Lahustuvus: 1 g / l 25 ° C juures vees

Sulfaguanidiini sulamispunkt: 190-193 ° C

Valem: C7H10N4O2S

Keemispunkt: 488,4 ° C juures 760 mm Hg

Molekulmass: 214,24

Leekpunkt: 249,2 ° C

Sulfaguanidiini transporditeave: UN 3249 6.1 / PG 3

Riskikoodid: 36/37/38

 

Keemiline omadus:

Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) on nõelataoline kristalliline pulber, mille sulamistemperatuur on 190-193 . 1 g selle produkti lahustatakse ligikaudu 1000 ml vees temperatuuril 25 , lahustatakse umbes 10 ml vees temperatuuril 100 . See on veidi lahustuv etanoolis või atsetoonis ja lahustunud vesinikkloriidhappes hõlpsasti lahustuv. Sulfaguanidiin (sulfaguanidiin) on lõhnatu ja maitsetu, kuna selle värvus sügaveneb valguse korral.

 

Muud nimetused: ((4-aminofenüül) sulfonüül) guanidiin; ((p-aminofenüül) sulfonüül) guanidiin; 1 - ((p-aminofenüül) sulfonüül) guanidiin; 1-amino-4 - (((amino (imino) metüül] amino) sulfonüül) benseen; 1-sulfanüülüülguanidiin; 4-amino-N- (aminoiminometüül) benseensulfoonamiid; 4-amino-n- (diaminometüleen) benseensulfoonamiid; 4-amino-N- (diaminometüleen) benseensulfoonamiid

 

Top Quality, Hiina Pure Sulfaguanidine Pulber / Ainetehas Hiina; Hiina Sulfaguanidiini tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Sulfaguanidiini API tootjad Hiinas.


Kui otsite sulfaguanidiini pulbri API-i, toorainet EP, BP, USP CAS 56-67-0, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like