Rafoksaniidi pulbri tooraine, API CAS 22662-39-1

Hiina Rafoksaniidi tarnijad, Hiina Rafoksaniidi tootjad CAS 22662-39-1 Toote nimetus: Rafoksaniidi pulber tooraine API CAS 22662-39-1 Sünonüümid: Rafoksaniid, Rafoksanida, Raniid; Flukaniid, Rafoksaniid CASi number: 22662-39-1 Omadused: Valged või peaaegu valged pulbrid Analüüs: 98,0% ~ 102,0% Rafoksaniidi valem: C19H11Cl2I2NO3 ...

Toote üksikasjad

Hiina Rafoksaniidi tarnijad, Hiina Rafoksaniidi tootjad CAS 22662-39-1

Rafoxanide Powder Raw Material, API.jpg

Toote nimetus: Rafoksaniid

Sünonüümid: Rafoksaniid, Rafoksanida, Raniid; Flukaniid, Rafoksaniid

CAS number: 22662-39-1

Omadused: Valge või peaaegu valge pulber

Analüüs: 98,0% ~ 102,0% rafoksaniidi

Valem: C19H11C12I2NO3

Rafoxanide Powder Raw Material, API formula.jpg

MÄRKUS: Rafoksaniidi pulbri tooraine, API

Standard: Rafoxanide BPV 85 Standard

Pakett: 25Kgs / trumm

Klientide mitmekesiste vajaduste rahuldamiseks pakume Rafoxanide Powder Raw Materials, API eri pakendamisvõimalustest.

Kirjeldus:

Rafoksaniid on orgaaniline ühend, mis on seotud salitsüülaniliidide anthelmintikumidega.

See kuulub salitsüülaniliidide klooritud derivaadidesse. Rafoksaniidi kasutatakse antihestimistlike ravimitena, mis on ette nähtud veterinaarseks kasutamiseks parasitaarsete usside nakkuste vastu.

Rafoksaniid on tooraine, mida kasutatakse nematoodide nakatumise kontrollimiseks ja raviks. Neid kasutatakse ka veterinaarpraktikas.

Kemikaaliga "N- [3-kloro-4- (4-klorofenoksü) fenüül] -2-hüdroksü-3,5-diiodobensamiid", Rafoksaniidi pulbri tooraine, API on veterinaarne anthellmintiline ravim loomade karjatamiseks; Seda kasutatakse suursilmade, võsatõugude ja muude nakatumiste raviks.

Rafoksaniidi pulbri tooraine, API , CAS nr 22662- 39-1 on salitsüülaniliidsete anthelmintikumide pereliikme orgaaniline ühend. Sellel on Mol valem C19H11Cl2I2NO3, Mol. Wt 626,01 g / mol. See kuulub salitsüülaniliidide klooritud derivaatide kategooriasse, teised klooritud derivaadid hõlmavad oksüklosamiidi ja niklosoamidi. Rafoksaniidi pulbri tooraine, API võib olla efektiivne anthelmintiline aine, mis on ette nähtud veterinaarseks kasutamiseks parasiitide usside nakkuste vastu jne.

 

MÄRKUS. Rafoksaniidi pulbri tooraine, API on parasiitvastane ravim (ainult veterinaarravimiks). See võitleb ja kontrollib loomade maksarakke, seedetrakti ümmargusi ussid lammastel, veistel ja kitsedel. Rafoksaniidi antiparasiitse võime ei saa mitte ainult parasiiti tappa, vaid takistab ka selle nakatumist. Rafoksaniidi ei tohi siiski kasutada kariloomade, koerte, kasside puhul.

 

Kuna professionaalne Hiina Rafoxanide Powder toormaterjal, API tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportiv Rafoxanide Powder tooraine API Hiinast Hiina peaaegu 10 aastat.

 

Rafoksaniidi funktsioonid:

- nagu antinematoodal esindajad:

Rafoksaniidi pulbri tooraine, API kasutatakse nematoodide nakatumise raviks või tõrjeks. Seda kasutatakse laialdaselt ka veterinaarpraktikas.

- nagu Antiplatyhelmintic Agents

Rafoksaniidi pulbri tooraine, API ravib looteid, kus esineb tsestood, trematode või teisi lehetõmetest nakatunuid.

 

Kasutamine:

Tavaliselt kasutatakse rafoksaniidi tsestoodi või teiste leetõrje nakkuste raviks loomadel.

Rafoksaniid on tõhus antiparasiitne ravim (ainult veterinaarseks kasutamiseks). See on efektiivne, kui ravitakse maksarakke, seedetrakti ümmargusi ussid loomadel. Rafoksaniidi antiparasiitse võime mitte ainult ei kahjusta parasiiti, vaid see takistab ka selle nakatumist.

Rafoksaniid on kilpnäärme hormooni retseptor, mida laialdaselt kasutatakse antiparasiitsete ravimite tootmiseks.

 

Meie Rafoksaniidi pulbri tooraine, API kinnitab kõigi ravimvormide kasutamisel kõrgeima standardi. See on ideaalne valik veterinaarrakenduseks. Meie Rafoksaniid vastab BP loomaarstile, kellel on hea stabiilsus ja suurepärane järjepidevus. VMF või ravimi peamine fail - avatud osa on meie toodete kvaliteedistandardite tagamiseks saadaval. Vastavalt kliendi soovidele on Rafoxanide Powder Raw Materials, API saadaval mitmesuguste mikroni suurustega, mis on mõeldud kasutamiseks suspensiooniklassides, suukaudse suspensiooni või drenches jne.

 

Omadused:

Nimi: Rafoksaniid

Molekulivalem: C19H11C12I2NO3

Keskmine mass: 626.010 Da

Mono isotoopmass: 624,820496 Da

Rafoksaniidi tihedus: 2,0 ± 0,1 g / cm3

Rafoksaniidi keemispunkt: 526,6 ± 50,0 ° C juures 760 mm Hg

Aururõhk: 0,0 ± 1,4 mm Hg 25 ° C juures

Vaporiseerimise entalpia: 83,1 ± 3,0 kJ / mol

Rafoksaniidi leekpunkt: 272,3 ± 30,1 ° C

Refraktsiooni indeks: 1.753

Molaarne refraktsioon: 124,8 ± 0,3 cm3

Rafoksaniidi COA

Toote nimetus

Rafoksaniid

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge või peaaegu valge pulber

Vastab

Identifitseerimine
(Rafoksaniid)

IR imendumine
UV-neeldumine

Vastab
Vastab

Sulamispunkt

Umbes 175 ° C

173,2 ° C - 174,1 ° C

Kogu lisand

≤ 1,0%

Vastab

Individuaalne lisand

≤ 0,5%

Vastab

Muud lisandid

≤ 0,5%

Vastab

Kuivatamine

≤ 0,5%

0,31%

Säilitada süütes

≤ 0,1%

0,07%

Osakese suurus

95% ≤ 45 urn

Vastab

Analüüs (rafoksaniid)

98,0% ~ 102,0%

99,67%

Top Quality, Hiina Pure Rafoxanide Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Rafoksaniidi tooraine tarnija Hiinas. Hiina Rafoksaniidi API tootja Hiinas.

 

Eespool esitatud teave põhineb meie praegustel teadmistel ja seda ei tohiks pidada FENGCHENi GRUPI kavatsuseks esitada meditsiinilist teavet ega nõu loomade erikohtlemise kohta. Teie loomade, kariloomade meditsiinilise abi saamiseks soovitame klientidel konsulteerida veterinaararsti / veterinaararstiga ja tegutseda vastavalt oma nõuannetele.


Kui otsite Rafoksaniidi pulbri toorainet API CAS 22662-39-1, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like