Febanteli pulber API, tooraine BP, EP, USP CAS 58306-30-2

Hiina Febantel Tarnijad, Hiina Febantel Tootjad CAS 58306-30-2 Toote nimetus: Febantel Powder API, Tooraine BP, EP, USP CAS 58306-30-2 Sünonüümid: Febantelum CASi number: 58306-30-2 Omadused: Valge või peaaegu valge kristalliline pulber Test: 97,5% ~ 102,0% Febanteli valem: C20H22N4O6S struktuurivalem: KEYWORD: Febantel Standard: ...

Toote üksikasjad

Hiina Febantel Tarnijad, Hiina Febantel Tootjad CAS 58306-30-2

Febantel Powder API, Raw Material BP, EP, USP.jpg

Toote nimetus: Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP

Sünonüümid: Febantelum

CAS number: 58306-30-2

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Analüüs: 97,5% ~ 102,0% Febantel

Valem: C20H22N4O6S

Struktuurivalem:

Febantel Powder API, Raw Material BP, EP, USP formula.jpg

MÄRKUS: Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP

Standard: EP7.0 Standard Febantel Powder API, Tooraine, BP, EP, USP

Pakett: 25Kgs / trumm

Kirjeldus:

Febantel on parasiitide usside hävitav. Seda kasutatakse terapeutiliselt helmintiaasi looma raviks.

Febantel on laia toimespektriga anthelmintiline aine. See on tõhus ümarusside vastu.

Sõltuvalt annusest mõjutab Febantel ka mõne paelussi (nt Moniezia spp ) kui Wellli . Tavaline terapeutiline annus ei toimi flukade (nt Fasciola hepatica täiskasvanute) vastu. Ja Febantel ei tööta väliste parasiitide vastu.

Febantelli manustatakse peamiselt suu kaudu. Seda kasutatakse rohkesti lemmikloomadel (enamasti tablettidena, pillidena jne või suukaudseid suspensioone), mida sageli segatakse teiste anthelmintikatega. Febantelli kasutamine kariloomadel on sageli söödalisandite abil.

Febantelli efektiivsus parasiidi vastu sõltub manustamisviisist ja manustatavast annusest.

Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP on imidasotiasooli anthelmintikum, mida kasutatakse sageli lammastel, veistel ja hobustel. See ei sisalda mitte ainult mittemetoodide vastast tõhusat spektrit, vaid samal ajal on Febantel ohutu kasutamiseks kõigil raseduse etappidel. Ainult ühel tingimusel ei tohiks seda kasutada 7 päeva jooksul pärast bromsalaanide kasutamist.

Febantelli keemiline nimetus on (N- {- [2,3-bis- (metoksükarbonüül) -guanido] -5- (fenüültio) -fenüül} -2-metoksüatseetamiid). See on efektiivne, kui ta võitleb loomade mitmete seedetrakti parasiitide vastu. Eelantikehana peetakse Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP . See läbib hüdrolüütilise metoksüatsetüülrühma eemaldamise ja tsüklistamise, saades bensimidasooli, fenbendasooli.

 

Muu teave: Febantel on fenüülguanidiini anthelmintikumiks peaaegu värvitu pulber. See on vees ja alkoholis lahustumatu. Febantel on keemiliselt ja struktuurselt seotud bensimidasoolidega.

Kuna Febantel metaboliseerub vähemalt osaliselt fenbendasooliks ja oksibendasooliks, loetakse see mõnikord probenzimidasooli sisaldavateks aineteks.

 

Kuna professionaalne Hiina Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP Hiina Hiinast peaaegu 10 aastat.


Kasutamine:

Febantel valmistatakse tabletid, pillid või suukaudsed suspensioonid, et aidata looma võitluses usside vastu.

See on anthelmintiline ravim.

Nüüd on Febantelit populaarseks kasutusel, et võidelda käsikirjaliste koerte, koerakookide koerte ja koerakestega. See on kasulik ka mõnes muus tingimuses.

 

Febantel omadused:

Nimi: Febantel

EINECS: 261-205-0

Febanteli CASi number: 58306-30-2

Tihedus: 1,31 g / cm3

Febanteli sulamistemperatuur: 129-130 ° C

Valem: C20H22N4O6S

Molekulmass: 446,48

Välimus: valge kuni valkjas tahke aine

Sünonüümid: karbamoamhape, [[2 - [(metoksüatsetüül) amino] -4- (fenüültio) fenüül] karbonimidoüül] bis-, dimetüülester (9CI); Rindal;

 

Febantel Ohutusalane teave:

Allaneelamisel on Febantel Powder API, tooraine, BP, EP, USP mõõdukalt mürgine. Kui laguneb kuumutamisel, vabaneb Febanteel väga toksiliste suitsu NOx ja SOx.

R22: Allaneelamisel kahjulik

 

Äge mürgisus:

Suukaudselt manustatuna on Febantel roti, hiirte, koerte jms mürgisuse. See oli mõnevõrra mürgine küülikule. Inhaleeritava kokkupuute korral on Febantel Powder API, toormaterjal, BP, EP, USP mürgisus roti jaoks madal. Naha kaudu kokkupuutel on Fenbantelil küüliku puhul ka äge mürgisus.

 

Febanteli toimemehhanism ja farmakoloogia:

Febantel blokeerib glükoosi. See takistab ka parasiidi energia metabolismi.

Febantel on võimeline inhibeerima ussfumaraadi reduktaasi, mille tagajärjel blokeeritakse glükoosi kogunemine. Arvatakse, et enamus aktiivsusest pärineb aktiivsetest metaboliitidest, fenbendasoolist ja oksfendasoolist.


Febantel'i säilitamine:

Hoia Febantel'i toatemperatuuril, vältige kuumenemist ja otsest valgust.

Ärge külmutage Febantel Powder API, toorainet, BP, EP, USP, kui seda ei nõuta pakendis. Hoida Febantelil lastele kättesaamatus kohas.

Ärge loputage Febantel Powder API-i, toorainet, BP-d, EP-d, USP tualetti või valage neid drenaaži, kui pole selleks nõutust. Ebaõige vette tagasi lastud Febantel võib saastada keskkonda. Võtke ühendust oma apteekriga või arstiga, et saada täpsemat teavet Febanteli ohutult kõrvaldamise kohta.

 

Febanteli kõrvaltoimed:

Kõrvaltoime: Kui kasutatakse Febanteli soovitatavates doosides hobustel, siis tõenäoliselt ei esine kõrvaltoimeid. Anafülaksia on võimalik kõrvaltoime, kuid dokumendil puudub see toetus. Väga suurte annuste (ligikaudu kaheksa korda) korral võib kõrvaltoime olla endopõhine kõhulahtisus.

 

Üleannustamine / mürgisus : hobustel on Febantel pärast ühekordse suukaudse annuse manustamist teatatud 40-kordse ohutusvariandiga. Punapealsete vereliblede hulk väheneb, võib hemoglobiin ja hematokriit ilmneda 21 päeva pärast manustamist. Soovitatud kaheksa korra korduvad annused põhjustavad ainult iserepinevat kõhulahtisust.


Febantel COA

Toote nimetus

Febantel

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine
(Febantel)

Tuleb järgida Febantel CRS spektrit.

Vastab

Seotud ained

Lisand A ≤ 0,1%

<>

Lisand B ≤ 0,1%

<>

Lisand C ≤ 0,1%

<>

Täpsustamata lisand ≤ 0,2%

<>

Lisandid kokku ≤ 0,5%

<>

Kuivatamine

≤ 0,5%

0,1%

Sulfaaditud tuhk

≤ 0,1%

0,08%

Heavy metal

≤ 20 ppm

<20>

Test (Febantel)

97,5% ~ 102,0% kuivainest

99,9%

Välisnimed

Febantelum (ladina keel)

 

Top Quality, Hiina Pure Febantel Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina Febantel tooraine tarnija Hiinas. Hiina Febantel API tootja Hiinas.


Kui otsite Febantel Powder API-i, toorainet BP, EP, USP CAS 58306-30-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like