Tsüromasiini pulber tooraine API CAS 66215-27-8

Hiina Cyromazine Tarnijad, Hiina Cyromazine Tootjad CAS 66215-27-8 Toote nimetus: Cyromazine 98% Min sünonüümid: Cypromazine, Tsüklopropüülmelamiin CAS number: 66215-27-8 Omadused: Valge kristalliline pulber Test: 98% Min Valem: C6H10N6 struktuur Valem: sulamine Vahemik: 219 ~ 223 ° C ...

Toote üksikasjad

Hiina tsüromasiini tarnijad, Hiina tsüromasiini valmistajad CAS 66215-27-8

Cyromazine Powder Raw Material, API.jpg

Toote nimetus: Cyromazine 98% Min

Sünonüümid: tsipromasiin, tsüklopropüülmelamiin

CAS number: 66215-27-8

Omadused: valge kristalliline pulber

Analüüs: 98% min

Valem: C6H10N6

Struktuurivalem:

Cyromazine Powder Raw Material, API structure.jpg

Sulamisvahemik: 219-213 ° C

KEYWORD: tsüromasiini pulber tooraine API

Tihedus: 1,622 g / cm3

Stabiilsus: 28 päeva jooksul hüdrolüüsi ei leitud Stabiilne <310 °="">

Pakett: 25Kg / trumm;


Kirjeldus:

Tsüromasiini nimetatakse ka tsipromasiiniks. See on triasiini putukate kasvuregulaator. Tsüromasiini (tsipromasiini) kasutatakse enamasti insektitsiidina ja akaritsiidina. See on üks melamiini tsüklopropüülderivaadidest. Tsüromasiin mõjutab teatavate putukate ebaküpste vastsete staadiumite närvisüsteemi.

Tsüromasiin (tsipromasiin) on ektoparasiitsiid, putukate kasvuregulaator. See võitleb kahepoolsete vastsete vastu. Cyromasiin on FDA heakskiidetud aine kariloomadele.

Tsüromasiin kuulub aminotriasiinide perekonda, mis on orgaanilised ühendid, mis sisaldavad triasiini tsükliga seotud aminorühma.

Tugeva selektiivse omadusega populaarseks triasiini putukate kasvuregulaatoriks on tsüromasiini pulbri tooraine, API kasutatakse laialdaselt kanade söödalisandina, et kontrollida fekaalset söötmist. Eriti Austraalias võib tsüromasiini pulbri tooraine API-d kasutada lammaste lendurikkuse kontrollimiseks.

Tsüromosiini keemiline nimetus on N-tsüklopropüül-1,3,5-triasiin-2,4,6-triamiin.

 

Kliinilised rakendused:

Tsüromasiin on triasiin IGR, mis on manustatud lammaste manustamiseks naha müaasi ennetamiseks ja kanaliha väljaheidete lindude juhtimiseks kodulindude vahendusel. See põhjustab vastsete ja nukkude struktuurilist moonutamist, et pärssida Diptera putukate väljaheidet.

Tsüromasiin pärsib ka vastsete ja vastsete arengut Ctenocephalides canis'is, hävitades küünenaha käivet seedimise ajal. Seda efekti täheldatakse ka kirbude järeltulijatel, kes said suu kaudu manustatud tsüromasiini koertele.

 

Kuna professionaalne Hiina Cyromazine tooraine tarnija ja tootja Hiinas, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad Cyromazine API Hiinast Hiinas peaaegu 10 aastat.

 

Farmakokineetika:

Tsüromasiini pulber tooraine, API, insektitsiidina ja akaritsiidina võib pärast suukaudset manustamist kiiresti imenduda, suurem osa annusest eritub uriiniga 72 tunni jooksul. Tsüromasiini väikesed annused toidus võivad põhjustada efektiivsuse kaotamist. Kuid suuremate annuste korral on see tsüromasiini toime vähem kliiniliselt oluline.

 

Tsüromasiini pulbri toorme kõrvaltoimed API:

Tavaliselt loetakse tsüromasiini väga ohutuks. Kuid DEC manustamisel koos igapäevase manustamisega võib esineda surmaga lõppevaid kõrvaltoimeid. Nende kõrvaltoimete mehhanism on endiselt saladus.

----------------

Cyromazine Powder raw material, API on melamiini tsüklopropüülderivaat. Tsüromasiin mõjutab teatavate putukate ebaküpste vastsete staadiumite närvisüsteemi. Veterinaarmeditsiinis on tsüromasiin enamasti tuntud ektoparasiitikasuuringu tõttu.

 

Kasutab:

1. Tsüromasiini pulber toorainest API aitab kontrollida kahepoolsetest vastsetest kanavannis kodulindude söötmise või tõuaretuskohtade ravimisega.

2. Tsüromasiini pulber tooraine API-d saab kasutada ka loomadele lendude kontrollimiseks.

3. Mõnikord kasutatakse tsirromasiini, et saada lehtedest pihusti, et kontrollida leaf miners (Liriomyzaspp) köögiviljades (eriti seller, tomatid, salat), melonid, seened, kartulid ja dekoratiivtaimed.

4. Tsüromasiin on efektiivne selliste haiguste nagu kaklad, pedikulaos jne ravimisel. See toimib veterinaarias kasutatava antiparasitaarainena.

----------------------

Toimemeetod:

Cyromazine Powder Raw Material, API on putukate kasvuregulaator, mis mõjutab kokkupuudet, mis häirib värvimist ja nakatamist. Taimede puhul on toime süsteemne: lehtedele rakendatakse, tsüromasiinil on tugev trans-laminaarne toime; pinnasele rakendatakse tsüromasiini, juurdub juured ja aktiveeritakse ümber.

----------------------

Kasutamine:

Tsüromasiin (tsipromasiin) on teatud veterinaarravimite tootmiseks vajalik tooraine.


Tsüromasiini COA:

Toote nimetus

Tsüromasiin

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge kristalliline pulber

Vastab

Lahustuvus

Peaks vastama

Vastab

Sulamisvahemik

219-293 ° C

222,5 ~ 223,0 ° C

Identifitseerimine A (tsüromasiin)

HPLC: retentsiooniajaga sarnaneb võrdlusmahu peamine tipp

Vastab

Identifitseerimine B (tsüromasiin)

IR: vastab CRS spektrile

Vastab

Kloriid

≤1,5%

0,42%

Niiskus

≤1,0%

0,15%

Seotud ained

Lisanditele vastavad kohad ei ole intensiivsemad kui kromatogrammil olevad laigud võrdluslahusega (2%)

≤2,0%

Kohapeal, mis on põhipunktist kaugel, ei ole kromatogrammil võrdluslahusega (0,25%) intensiivsem koht

≤0,25%


Test (tsüromasiin)

≥98%

98,1%

Muud nimed:

1,3,5-triasiin-2,4,6-triamiin, N-tsüklopropüül- (9CI); 2,4-diamino-6- (tsüklopropüülamino) -S-triasiin; 2-tsüklopropüülamino-4,6-diamino-s-triasiin; Tsüklopropüülmelamiin;

 

Top Quality, Hiina Pure Cyromazine Pulber / Ainetehas Hiinas; Hiina tsüromasiini tooraine tarnija Hiinas. Hiina Cyromazine API tootja Hiinas.

 

Eespool toodud teave tsüromasiini toormaterjali ja API kohta põhineb meie praegustel teadmistel ja seda ei tohiks pidada meie ettevõtte sooviks esitada meditsiinilist teavet ega nõu loomade erikohtlemise kohta.


Kui otsite tsüromasiini pulber toorainet API CAS 66215-27-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Küsitlus

You Might Also Like