Ceftiofuriumi naatriumsool API, tooraine steriilne ja mittesteriilne CASi 104010-37-9

CCeftiofur naatriumsool API, toormaterjal steriilne ja mittesteriilne CAS 104010-37-9 Toote nimetus: Ceftiofuriumnitraadi steriilsed sünonüümid: naatriumteftiofuuri tüübid: Ceftiofuriumnaatrium steriilne, tseftiofuuriumnaatrium mittesteriilsed CASi number: 104010-37-9 Omadused: valge kollakas pulber Sisaldus: ≥ 98% Valem: C19H16N5NaO7S3 ...

Toote üksikasjad


Ceftiofuriumi naatriumsool API, tooraine steriilne ja mittesteriilne CASi 104010-37-9 Ceftiofur Sodium Salt API, Raw material Sterile and Non-sterile.jpg

Toote nimetus: Ceftiofur naatrium steriilne API, tooraine steriilne või mittesteriilne

Sünonüümid: naatriumteftiofuur

Tüübid: Ceftiofur-naatriumterapealne, Ceftiofur-naatrium-mittesteriilsed

CASi number: 104010-37-9

Omadused: Valge kuni kollakas pulber

Sisu: ≥ 98%

Valem: C19H16N5NaO7S3

Ceftiofur Sodium Salt API, Raw material Sterile and Non-sterile formula.jpg

Tihedus: 1,81 g / cm3

Pakend: 5KG / TIN, 2TIN / CTN

Kirjeldus:

Ceftiofuriumi naatriumi tooraine, API on Ceftiofuri naatriumsool. See on laia toimespektriga tsefalosporiin-antibiootikum, mis on aktiivne gram-positiivsete ja gramnegatiivsete bakterite vastu, sealhulgas beeta-laktamaasi tootvad tüved. Ceftiofuriumi naatrium kuulub 3. põlvkonna tsefalosporiinide hulka. Seda kasutatakse ainult veterinaarantiketikumidena, millel on selge ja parem antimikroobne toime. Ceftiofuriumi naatriumi tooraine on bakteritsiidne. See peatab normaalse rakuseina sünteesi protsessi. Seda kasutatakse tseftiofuuri tundlike bakterite nakkuse ravimiseks lehmadel, vasikatel ja lammastel.

Võrreldes teiste antimikroobsete ravimite veterinaarravimitega on Ceftiofurum naatrium laiemalt spektriga antimikroobne ja see ei soodusta kergesti ravimiresistentsust. Pärast selle kasutamist on tseftiofuur-naatriumil väga madal jääk. Selle eeliste tõttu kasutatakse haiguste raviks laialdaselt Ceftiofur'i naatriumit veistel, sigadel, hobustel, lammastel ja kodulindudel.

 

Fengchen Group on Hiinast pärit Ceftiofuru naatriumipulbri juhtiv tarnija. Oleme spetsialiseerunud hulgi- ja lahtistele kogustele, tagades, et kõikidel meie klientidel on Ceftiofuri naatriumi tooraine tarnija, kui nad seda vajavad. Kui kavatsete osta või osta Ceftiofur Sodium API , pöörduge Fengcheni kontserni.


Kasutamine: Ceftiofur-naatrium-steriilne ja Ceftiofur-naatrium-mittesteriilsed ravimid on mõlemad veterinaarravimid antibiootilised. Seda kasutatakse loomadele. Palun olge ettevaatlik annuse kohta, mida loomale kasutatakse.

Tseftiofuur-naatrium on näidanud suurepärast vitroandiini vivoaktiivsust Mannheimia haemolytica ja Pasteurella multocida vastu, mis on kaks peamist patogeenset organismi, mis on seotud veiste hingamisteede haigustega (kopsupõletik, laevaperoom)


COA- Ceftiofur-naatrium-steriilne

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Ceftiofuriumi naatrium

Valge kuni kollakas pulber

Vastab

Identifitseerimine

Ceftiofuriumi naatrium

1) HPLC & IR: peaks vastama

2) naatriumireaktsioon

Vastab

Vastab

Niiskus

≤ 3,0%

1,3%

PH

5,5 ~ 7,5

7,0

Lahenduse selgus

Selge või mitte opalestseeruv kui võrdlusresistentsus I

Selge

Lahenduse värv

Värvitu või mitte intensiivsem kui Y9 või OY9 standard

lahendus.

<>

Lahustuvus

Vees lahustuv

Vastab

Järelejäänud sovendid

Atsetoon ≤ 2,0%

1,2%

Bakteriaalsed endotoksiinid

≤ 0,85 EÜ / mg

Vastab

Steriilsus

Tuleb järgida

Vastab

Seostuv aine (kokku)

≤ 3,0% (kuivalt)

1,4%

Tseftiofuur (C19H17N5O7S3)

≥ 85,0% (kuivaine)

89,4%

Ceftiofuriumi naatrium

≥ 98%

99,8%

Välisnimed:

Ceftiofurum (ladina keeles) naatrium

Ceftiofur (saksa keeles) naatrium

Ceftiofur (prantsuse keeles) naatrium

Ceftiofur (Hispaania) naatrium

Parim kvaliteet, puhas tseftiofuuri naatriumipulber; Ceftiofuri naatrium toorainetarnijad Hiinas. Ceftiofuriumi naatriumi API tootjad.


Kui otsite Ceftiofur naatriumsoolade API-i, toorainet steriilset ja mittesterilist CASi 104010-37-9, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like