Apramütsiini sulfaat või apramütsiini sulfaat API, tooraine CAS 41194-16-5

Apramütsiini sulfaat või apramütsiini sulfaat API, tooraine CAS 41194-16-5 Toote nimetus: Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) CAS number: 41194-16-5 või 65710-07-8 Omadused: helepruun pulber või granuleeritud materjal. Lahustuvus: Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) lahustub vees kergesti, kuid ...

Toote üksikasjad


Apramütsiini sulfaat või apramütsiini sulfaat API, tooraine CAS 41194-16-5 Apramycin Sulfate or Apramycin Sulphate API, Raw Material.jpg

Toote nimetus: apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) API, tooraine

Sünonüümid: apramütsiinsulfaadi sool

CAS number: 41194-16-5 või 65710-07-8

Omadused: helepruun pulber või granuleeritud materjal.

Lahustuvus: Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) lahustub kergesti vees, kuid ei lahustu orgaanilistes lahustites nagu metanool, kloroform jne. Apramütsiinsulfaat Vesilahus on väga stabiilne. Pole ohtlik.

Analüüs: potentsiaal on vähemalt 550 ug / mg. arvestatud apramütsiini sulfaadi API-ga, toorainega

Valem: C21H41N5O11,2IH2SO4 784,8

Apramycin Sulfate or Apramycin Sulphate API, Raw Material formula.gif

Pakend: 10Bou (miljard ühikut) / alumiiniumpind / trumm


Kirjeldus:

Apramütsiinsulfaat on laia toimespektriga bakteritsiidne aminoglükosiid. See on efektiivne gram-ve ja grammevee bakteritele. Apramütsiinsulfaat kuulub aminotsüklitooli rühma. Seda saab toota actinomycete Streptomyces tenebrarius . Apramütsiini sulfaat on vees väga hästi lahustuv, madalal alkoholil kergelt lahustuv ja muul viisil lahustumatu.

Apramütsiini sulfaadi tooraine, API on struktuurilt unikaalne antibiootikum. Keemilise nimetusega (2R, 3R, 4S, 5S, 6S) -2 - {[(2R, 3S, 4R, 4aR, 6S, 7R, 8aS) -7 -amino-6 - {[(1 R, 2R, 3S 4R, 6S) -4,6-diamino-2,3-dihüdroksütsükloheksüül] oksü} -4-hüdroksü-3- (metüülamino) oktahüdropürano [3,2-b] püraan-2-üül] oksü} -5- amino-6- (hüdroksümetüül) oksaan-3,4-diool , sisaldab see bitsüklilist suhkruosa ja monoasendatud deoksüstreptamiini.

  Apramütsiini sulfaat API, toormaterjal eristub aminoglükosiidide seast selle toimemehhanismi jaoks, mis põhineb translokatsiooni blokeerimisel ja selle omadustel seostuda eukarüootset dekodeerimissaiti vaatamata erinevustele peamistes jääkides, mis on vajalikud bakteriaalse sihtmärgi saavutamiseks apramütsiini sulfaatide tuvastamiseks. Apramütsiini sulfaat API, tooraine seondub RNA sügavale soondega, mis moodustab pidevalt virnastatud heeliksi, mis koosneb mitte-kanoonilistest CA ja GA aluspaaridest ja väljaheidetud adeniinist. Apramütsiini seondumisviis inimese dekodeerimispiirkonna RNA-s erineb bakteriaalse sihtmärgi aminoglükosiidide äratundmisest, vihjab sellele, et apramütsiinsulfaati mõjutavad eukarüootid ja bakterid molekulaarsetel alustel.

 

Apramütsiinsulfaadi tähised:

Apramütsiini sulfaati kasutatakse vasikate batsilliaarse düsenteeria raviks kodulindudel E. Coli Air sac sachet.

 

Kuna professionaalne Hiina Apramycin Sulfaatsoola pulber tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja ekspordivad Apramycin Sulfate Power tooraine Hiinast peaaegu 10 aastat.

 

Apramütsiini sulfaadi toimemehhanism:

Apramütsiini sulfaatsoolad blokeerivad translokatsiooni. Sel viisil inhibeerib see valgusünteesi. Apramütsiinsulfaat võib seonduda ka eukarüootset dekodeerimise saiti. Väikeste kontsentratsioonide korral on apramütsiinsulfaat efektiivsem kui kanamütsiin A, streptomütsiin, amikatsiin või gentamütsiin. Apramütsiini sulfaat inhibeerib elongatsiooni ja indutseerib mRNA valesünteesi ajal valet lugemist.

 

Apramütsiini sulfaadi toimemehhanism

Apramütsiini sulfaat toimib bakterite vastu, avaldades märkimisväärseid inhibeerivaid toimeid proteiini sünteesil ribosoomi tasemel.

 

Apramütsiinsulfaadi kõrvaltoimed:

Pikas kasutuses on ravimiresistentsus.


Kasutamine: Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) on aminoglükosiid antibiootikum. See on uue põlvkonna veterinaarravim. See on heaks kiitnud Hiina Rahvavabariigi põllumajandusministeerium.

Apramütsiini sulfaat (apramütsiinsulfaat) töötab veterinaaria valdkonnas G-bakterite vastu. See on hea antibiootikum. Apramütsiinsulfaadil ei esine ravimiresistentsust. Taotlus on mõeldud loomade nakatamiseks.

Hoiustamistingimused: kaitstud kujul otsene päike. Õhukindel konteiner.

Hoiatused ja märkused:

Ravitud loomi ei tohi tappa toiduna vähemalt 28 päeva jooksul pärast selle ravimi viimast kasutamist.


Apramütsiinsulfaadi COA

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Apramütsiinsulfaat

Kollakas või kollakaspruun pulber

Kollakas pulber

Identifitseerimine

Apramütsiinsulfaat

Tuleb järgida.

Vastab

Sulamispunkt

152 ° C ~ 156 ° C

155,0 ° C ~ 155,5 ° C

Individuaalne lisand

≤ 14,0%

6,4%

Mis tahes muu lisand

≤ 4,0%

2,4%

Lisandite kogus

≤ 30,0%

15,4%

Kuivatamine

≤ 10%

7,3%

Süttimisjäägid

≤ 1,0%

0,3%

Heavy metal

≤ 20 ppm

<20>

Test

Apramütsiinsulfaat

≥ 550 ühikut / mg (kuivatatud)

Kuivatatud: 594 ühikut / mg

Mitte kuivatatud: 548 ühikut / mg


Parim kvaliteet, puhas apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) pulber; Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) Tooraine tarnijad Hiinas. Apramütsiinsulfaat (apramütsiinsulfaat) API tootjad.


Kui otsite apramütsiini sulfaati või apramütsiini sulfaat API, toorainet CAS 41194-16-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like