Albendasooli tooraine, Albendaozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8

Albendasooli tooraine, Albendaozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8 Toote nimetus: Albendasool Sünonüümid: Albendasool, Albendasool, Albendasool CASi number: 54965-21-8 Omadused: Valge või kergelt kollakas pulber, analüüs: 98% ~ 102 % Albendasooli valem: C12H15N3O2S Pakend: 25Kg / Fiber Drum kasutamine: Albendasool on ...

Toote üksikasjad

Albendasooli tooraine, Albendaozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8 Albendazole Raw Material API, USP, CP.jpg

Toote nimetus: Albendasooli toormaterjal, Albendazole API

Sünonüümid: Albendasool, Albendasool, Albendazolum

CAS number: 54965-21-8

Omadused: Valge või kergelt kollakas pulber,

Analüüs: 98% ~ 102% albendasool

Valem: C12H15N3O2S

Albendazole Raw Material formula.gif

Pakett: 25Kg / Fiber Drum

Kirjeldus:

Albendasooli tooraine on nii inimestele kui ka loomadele bensimidasooli laia spektriga anthelmintik, mille keemiline nimetus on metüül N- [6- (propüülsulfanüül) -1 H-1,3-bensodiasool-2-üül] karbamaat. See on strukturaalselt seotud mebendasooliga. Bensimidasooli derivaadil on albendasool imidasooltsükli külge kinnitatud benseenituuma.

Albendasooli API segab paljude parasitaarsete usside nakkavuste raviks ainet, mis hävitab proteiine kas ussi soolestikus või absorbeerivates rakkudes. See protsess ei võimalda ussil imada suhkrut, mis on usside ellujäämise oluline element. Seetõttu on usside energiavarud ammendunud. Energiaallikateta tapetakse ussid. Albendasooli peamine toimeviis on selle inhibeeriv toime tubuliini polümerisatsioonile, mis põhjustab tsütoplasmaatiliste mikrotuubulite kadu.

Albendasooli toormaterjali kasutatakse hüpataatide haiguse ja närvisüsteemi nakatumise raviks, mis on põhjustatud loomade sigade, ümarusside, tuulerõuge, askraidi, vihmaussi ja tugeva lihatoosist. Albendasool kontrollib (takistab kasvu, tootmist) ja tapab need ussid. Tavaliselt võetakse Albendazole suu kaudu.

Eespool toodud teave põhineb meie praegustel teadmistel ja seda ei tohiks pidada meie ettevõtte kavatsuseks esitada meditsiinilist teavet ega nõu loomade erikohtlemise kohta. Loomade või kariloomade meditsiinilise abi saamiseks pöörduge veterinaararsti / veterinaararsti poole.

Kuna professionaalne Hiina Albendazole tooraine tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Albendazole API Hiinast peaaegu 10 aastat.


Kasutamine: albendasool on antiparasiitse aine. Seda kasutatakse kehasiseste parasiitide tapmiseks.

See peatab usside kasvatamise. Kõige sagedamini kasutatakse albendasooli veterinaarravimites. Seal on ravimvormid Albendaozle tabletid, suukaudsed suspensioonid jne. Enamasti võetakse suu kaudu. Abendaose võib põhjustada iiveldust, kõhu probleeme. Maksakahjustusega patsiendil või raseduse ajal ei ole soovitatav seda ainet kasutada. Palun veenduge, et te ei ole albendiasooli suhtes allergiline enne kasutamist.

 

Albendasooli toimemehhanism:

Albendasool põhjustab usside mõjutaja ja soolerakkude degeneratiivseid muutusi, seondudes tubuliini kolhitsiinitundliku kohaga, inhibeerides seeläbi polümerisatsiooni või mikrotuubulite moodustumist. Tsütoplasmaatiliste mikrotuubulite kaotus või puudumine põhjustab nõrkade suhkrute sissevõtmist ja mõningaid tundlikke parasiite olulisi etappe. Glükogeeni kauplused kahanetakse. See katkestab ussi energiaallika, mis on usside ellujäämisele surmav. Energiapuuduse tõttu sureb parasiit uss aeglaselt "Nälgmisest".

 

Abendasooli kõrvaltoimed:

Albendasooli levinud kõrvaltoimeteks võib olla iiveldus, kõhuvalu ja peavalu.

Abendasoolil võib olla rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid nagu luuüdi supressioon, kui albendasooli ei kasutata.

 


COA-Albendaozle

Toote nimetus

Albendazool

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Kuivatamine

Albendazool

≤ 0,5%

0,27%

Süsiniku jäägid

≤ 0,2%

0,1%

Seostuv aine

≤ 0,5%

0,27%

Osakese suurus

90% ≤ 20 mikronit

90% <20>

Test (Albendazole)

98,0% ~ 102,0%

99,06%

Parim kvaliteet, puhas albendasoolipulber; Albendasooli toorainete tarnijad Hiinas. Albendazole API tootjad.


Vastutusest loobumine
(1) Kõik õigused kaitstud. Reprodutseerimine on täielikult või osaliselt keelatud ilma kirjaliku loata.
(2) Teeme kõik selleks, et siin esitatud teave oleks õige. Kuid ülaltoodud teavet ei tohiks pidada kaasavaks ja seda tuleb kasutada ainult viitena.
(3) Me ei anna sellist teavet seoses garantiiga, otseselt ega kaudselt, ja me ei võta endale selle kasutamisest tulenevat vastutust. Kasutajad peaksid tegema oma uurimised, et määrata kindlaks teabe sobivus nende konkreetsetel eesmärkidel.


Kui otsite albendazooli toorainet, siis võite meiega ühendust võtta, kui soovite kasutada Albendaozle API BP EP USP CPV CAS 54965-21-8. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like