Pure Sulbactam Sodium Salt Sterile süstimiseks CAS 69388-84-7

Sulbaktaam naatriumsoola steriilne CAS 69388-84-7 Toote nimetus: Sulbaktaamnaatriumsool Steriilsed sünonüümid: naatriumsulbaktaam CAS number: 69388-84-7 Omadused: valge või peaaegu valge kristalne pulber. Toime: 886 ug / mg ~ 941 ug / mg Valem: C8H10NNaO5S Pakend: 6KG / tina; 2Tins / Carton kasutamine: Sulbactam ...

Toote üksikasjad

Sulbaktaam-naatriumsoola steriilne süstelahus CAS 69388-84-7 Pure Sulbactam Sodium Salt Sterile for injection picture.jpg

Toote nimi: Sulbactam naatriumsool steriilne

Sünonüümid: naatriumsulbaktaam

CAS number: 69388-84-7

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber.

Potentsus: 886 ug / mg ~ 941 ug / mg

Valem: C8H10NNaO5S

Pure Sulbactam Sodium Salt Sterile for injection formula.gif

Pakend: 6KG / tina; 2Tins / Carton

Sulbaktaam naatriumsoola steriilne Kirjeldus:

Keemilise nimetusega on naatrium (2S-cis) -3,3-dimetüül-7-okso-4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksülaat 4,4-dioksiid või naatrium (2S, 5R ) -3,3-dimetüül-4,4,7-triokso-4, l-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape. Sulbaktaam naatriumsool steriilne on β-laktamaasi inhibiitor, mida kasutatakse sageli koos penitsilliinide või tsefalosporiinidega (teisisõnu, β-laktaamantibiootikumidega), et suurendada nende antibakteriaalset võimet. Peamine sihtmärk on β-laktamaasi tootvad organismid. P-laktamaas on bakterite poolt toodetud ensüüm, millel on oluline roll antibiootikumi aktiivsuse hävitamisel.

Enamasti ja väga populaarselt on naatriumi Sulbactam saadaval koos ampitsilliini või ampitsilliumi naatriumlatiga.  

Sulbaktaam-naatrium inhibeerib kõige enam vaadeldud tüüpi laktamaasi. Kuid Sulbactam naatrium ei mõjuta ampC-tsefalosporinaasi. Ja see ei toimi või ei toimi märkimisväärselt selliste bakterite vastu nagu Citrobacter, Pseudomonas aeruginosa, Serratia ja Enterobacter.

 

Kuna professionaalne Hiina Sulbactam Naatrium tooraine tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate Sulbactam naatrium API Hiinast peaaegu 10 aastat.

Kasutamine: Sulbaktaam Naatrium on väga piiratud antibakteriaalse toimega tooraine. Tavaliselt kasutatakse koos tsefalosporiinidega. Sulbaktaam-naatriumi ja Cefi kombinatsioon on väga edukas ravim infektsioonidevastaseks raviks.

Sulbaktaam Naatrium toorainena ravib intraabdominaalset, günekoloogilist, naha- või pehmet kudet ja surmajuhtumeid.


COA-naatrium sulbaktaam

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine A

Sulbaktaam-naatrium

A. Analüüsipreparaadi kromatogrammil peamise piigi peetumisaeg vastab analüüsi põhjal saadud standardpreparaadi kromatogrammile.

Vastab

Identifitseerimine B

Sulbaktaam-naatrium

B: See vastab naatriumi testide nõuetele.

Vastab

Kristallilisus

Tuleb järgida

Vastab

Bakteriaalsed endotoksiinid

≤ 0,17EU / mg

<0,05eu>

Steriilsus

Tuleb järgida

Vastab

Niiskus (vesi)

≤ 1,0%

0,05%

Test

(Veevaba alus)

886 ug / mg ~ 941 ug / mg

(Sulbaktiumi naatrium)

905 ug / mg

Parim kvaliteet, puhas sulbaktaam-naatriumipulber; Sulbactam Naatrium tooraine tarnijad Hiinas. Sulbactam Naatrium API tootjad.


Kui otsite Sulbactam naatriumsoola steriilset süstimiseks CAS 69388-84-7, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like