Steriilne ampitsilliini naatriumsoolapulbri API, tooraine BP, USP CAS 69-52-3

Steriilne ampitsilliini naatriumsoolapulber API, tooraine BP, USP CAS 69-52-3 Toote nimetus: Ampitsilliinnaatriumsoolapulber Sünonüümid: Ampitsilliinnaatrium, naatrium ampitsilliin CASi number: 69-52-3 Omadused: Valge või peaaegu valge pulber Analüüs: 91,0 % ~ 100,5% veevabast massist Valem: C16H18N3NaO4S Struktuur: KEY ...

Toote üksikasjad

Steriilne ampitsilliini naatriumsoolapulber API, tooraine BP, USP CAS 69-52-3

Sterile Ampicillin Sodium Salt Powder API, Raw Material BP, USP .jpg

Toote nimetus: Ampitsilliinnaatriumsoola pulber

Sünonüümid: Ampitsilliinnaatrium, naatrium ampitsilliin

CAS number: 69-52-3

Omadused: Valge või peaaegu valge pulber

Analüüs: 91,0% ~ 100,5% veevabast massist

Valem: C16H18N3NaO4S

Struktuur:

Sterile Ampicillin Sodium Salt Powder API, Raw Material BP, USP formula.jpg

KEY sõnad: ampitsilliin naatrium, ampitsilliini naatriumsool, ampitsilliumi naatriumipulber, steriilne ampitsilliumi naatrium, ampitsilliumi naatriumterapealne API, toormaterjal BP, EP, USP

Pa ckage: 7KG / TIN, 2TIN / KARTON

Saatmisaeg: tavaliselt 5 päeva jooksul pärast lepingu sõlmimist.

Kirjeldus:

Ampitsilliinnaatrium on [2S- [2a, 5a, 6p (S *)]] - 6 - [(aminofenüülatsetüül)] mononaatriumsool

amino] -3,3-dimetüül-7-okso-4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape. See on suu kaudu aktiivne aminopenitsilliini laia spektriga poolsünteetiline derivaat. See kuulub penitsilliinile. Täpselt on see penitsilliini poolsünteetiline derivaat.

-------------------

Üldine penitsilliin:

Ampitsilliumi naatriumi steriilne API, tooraine BP, EP, USP on laia spektriga penitsilliin, selle antibakteriaalne spekter on laiem kui penitsilliin. Ampitsilliumi naatriumi steriilne API, toormaterjal BP, EP, USP omab antibakteriaalset toimet mõnele gram-negatiivsele bakterile (nagu Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Proteus mirabilis). Ampitsilliinnaatrium steriilse API, toormaterjali BP, EP, USP mõju gram-positiivsetele kokadele on sarnane penitsilliiniga. Bakterite poolt toodetud penitsilliini ensümaatiline hüdrolüüs võib muuta ka mitteaktiivseks. Ampitsilliinnaatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP on kliiniliselt kasutatav hingamisteede infektsioonide, kuseteede infektsioonide, seedetrakti infektsioonide, naha ja pehmete kudede infektsioonide, meningiidi, septitseemia, tundlike bakterite põhjustatud endokardiidi raviks. Ampitsilliinnaatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP on ka hea valik enterokokkide infektsioonide jaoks.

 

Keemilised omadused:

Ampitsilliinnaatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP on valge või peaaegu valge pulber või kristall. See on vees lahustuv, etanoolis veidi lahustuv, eetris lahustumatu. Ampitsilliinnaatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP on hügroskoopne. Kui see määratakse vesilahuses toatemperatuuril, muutub see järk-järgult kollaseks, tekitab hägusust, väheneb tugevus. Lõhnatu, kergelt mõru maitse.

 

Tootmis- ja valmistamismeetod

Ampitsilliumi naatriumi steriilne API, toormaterjal BP, EP, USP on tuletatud ampitsilliini setelisest: ampitsilliumi naatrium steriilsest API-st, toormaterjalist BP, EP, USP suspendeeritakse vees, reguleeritakse naatriumhüdroksiidi lahusega pH väärtuseni 9, lahustatakse ja filtreeritakse. Filtraadile lisatakse aktiivset süsinikku ja filtreeritakse ning filtraati kuivatatakse madalal temperatuuril, et saada lõplik Ampitsilliumi naatriumteriilne API, tooraine BP, EP, USP.

 

Süttivus ja ohtlikud omadused:

Põlemisel tekivad toksilised naatriumoksiidi, lämmastikoksiidi ja vääveloksiidgaasid.

Ladustamisomadused:

Ventileeritav, madalatemperatuurne ja kuiva laoruum.

Kustutusvahend:

Vesi, kuiv pulber, vaht, liiv.

--------------------

Tegevusmehhanism:

Ampitsilliinnaatrium inhibeerib bakteriaalse rakuseina sünteesi, seostudes penitsilliini siduvate valkudega. Peptidoglükaan on väga oluline bakteriaalse rakuseina aine. Sel viisil inhibeerib ampitsilliinnaatrium peptidoglükaani sünteesi. Lõpuks tapetakse bakterit või kasv lõpetatakse.

Tootmise detailne meetod:

Meie ampitsilliumi naatriumipulber valmistatakse lüofiliseerimismeetodi ja lahustite meetodi abil.

Nagu professionaalne Hiina BP, EP, USP steriilne ampitsilliini naatriumsoolapulbri tooraine API tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on varustanud ja ekspordinud steriilset ampitsilliini naatriumsoolapulbri tooraine API BP, EP, USP Hiinast peaaegu 10 aastaid.

Kasutab:

Ampitsilliinnaatriumit kasutatakse laialdaselt erinevate bakteriaalsete infektsioonide vastu võitlemiseks. See on penitsilliiniga seotud antibiootikum. Ampitsilliinnaatrium toimib, peatades bakterite kasvu.

Pange tähele, et ampitsilliinnaatrium ravib ainult bakteriaalseid infektsioone. See ei toimi, kui viiruse põhjustatud infektsioon on olemas.

Ampitsilliinnaatrium steriilne pulber on mõeldud intramuskulaarseks või intravenoosseks kasutamiseks

Kõrvalmõjud:

Kõrvaltoimete hulka kuuluvad iiveldus, oksendamine või kõhulahtisus, anafülaksia, urtikaaria, seedetrakti häired, vere düskaraasia. Kui mõni neist püsib või süveneb, võtke viivitamatult ühendust arsti või apteekriga. Mis tahes antibiootikumi ebavajalik kasutamine või liigne kasutamine võib viia selle efektiivsuse vähenemiseni. Üleannustamise korral võivad esineda väga tõsised sümptomid, nagu näiteks hingamisprobleemid.

----------

Võimalikud kõrvaltoimed:

Inimestel, kes võtavad ampitsilliini naatriumi steriilset API-d, toorainet BP, EP-d, USP-d, eriti neid, kes on mehed, vanuses 50-59 aastat, on neid ravimeid võtnud alla <1 kuu,="" samal="" ajal="" ka="" võtke="" ravimit="" prednisolooni="" ja="" teil="" on="" maksa=""> Selles ülevaates on analüüsitud, kui inimestel on veres bilirubiinisisaldus ampitsilliinnaatrium steriilse API-ga, toorainet BP, EP, USP.

Ampitsilliinnaatriumi vastunäidustused

Kui teil on mõni varasem ülitundlikkusreaktsioon mis tahes tüüpi penitsilliinile. Palun pöörduge abi saamiseks oma arstide poole. Nad otsustavad, kas saate ampitsilliinnaatriumi kasutada.

----------------

Ampitsilliumi naatriumi steriilne API, tooraine BP, EP, USP omadused

Sulamistemperatuur 215 ° C (laguneb) (valgustatud rõhk)

säilitustemperatuur 2-8 ° C

Ampitsilliumi naatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP lahustuvus H2O: 50 mg / ml, selge, väga nõrgalt kollane pulber

värv: valge kerge kollase valatud.

-------------------

Amoritsiinilise naatriumi COA


TEST

Viide

TULEMUSED

Tähemärgid
Ampitsilliumi naatrium

Valge või peaaegu valge pulber

Valge pulber

Identifitseerimine
Ampitsilliumi naatriumipulber

Tuleb järgida

Vastab

Lahenduse välimus

≤2

0,5

Imendumine (430nm)

≤ 0,15

0,03

pH

8,0 ~ 10,0

8,89

Spetsiaalne optiline pöörlemine

+ 258 x ~ 287 x

+ 273,5

Seostuv aine
Ampitsilliini dimmer
Muu maksimaalne individuaalne lisand


≤ 4,5%
≤ 2,0%


3.24%
0.36%

2-etüülheksaanhape

≤ 0,8%

0.00020%

Metüleenkloriid

≤ 0,2%

0,049%

Heavy metal

≤ 20 ppm

<20>

Niiskus

≤ 2,0%

0,93%

Steriilsus

Tuleb järgida

Vastab

Bakteriaalsed endotoksiinid

<0,15 eü="">

Vastab

Test
Ampitsilliumi naatrium

91,0% ~ 100,5% veevabast massist

94,99%

Kinnitame, et selle toote kvaliteet vastab spetsifikatsioonile (viide BP2012)

Top Quality, puhas steriilne ampitsilliumi naatriumsoola pulber / ainete tehas Hiinas; Steriilne Hiina Ampitsilliumi naatriumsoolapulbri tooraine tarnijad Hiinas. Hiina steriilne ampitsilliumi naatrium steriilne API, tooraine BP, EP, USP tootjad Hiinas.


Kui otsite steriilse ampitsilliumi naatriumsoolapulbri API-i, toorainet BP, USP CAS 69-52-3, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: Steriilne ampitsilliini naatriumsoolapulber API, tooraine BP, USP CAS 69-52-3, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like