Oksatsilliini naatriumsool steriilne süstimise jaoks CAS 1173-88-2

Oksatsilliini naatriumsoola steriilne süstelahuse valmistamiseks CAS 1173-88-2 Toote nimetus: Oksatsilliini naatriumsool Steriilne Sünonüümid: Oxacillinum natricum, oksatsilliini naatrium CASi number: 1173-88-2 Omadused: valge pulber või kristalliline pulber Testimis ja potentsiaal: 815 μg / Mg ~ 950 μg / Mg oksatsilliin (C19H19N3O5S) Valem: ...

Toote üksikasjad

Oksatsilliini naatriumsool steriilne süstimise jaoks CAS 1173-88-2 Oxacillin Sodium Salt Sterile for injection grade picture.jpg

Toote nimi: Oxacillin sodium sodium sterile

Sünonüümid: Oxacillinum natricum, oksatsilliini naatrium

CAS number: 1173-88-2

Omadused: Valge pulber või kristalliline pulber

Analüüs ja potentsiaal: 815 μg / Mg ~ 950 μg / Mg oksatsilliin (C19H19N3O5S)

Valem: C19H18N3Na05S · H2O 441,43

Oxacillin Sodium Salt Sterile for injection grade formula.gif

Pakend: 5Kg / Tin, 2Tins / Ctn

Kirjeldus:

Oxacillin Sodium USP on pool-yneetiline antibiootiline aine, mis on saadud 6-amino-penitsillaanhappest. See on oksatsilliini naatriumsool. Oksatsilliinnaatriumi keemiline nimetus on 4-tia-1 asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape, 3,3-dimetüül-6 - [[(5-metüül-3-fenüül-4-isoksasolüül) karbonüül] - amino] -7-okso-mononaatriumsool, monohüdraat, [2S- (2a, 5a, 6ß)] -. See on resistentse ensüümi penitsillinaasi (beeta-laktamaasi) inaktiveerimisega.

Oksatsilliini naatriumi kasutatakse laialdaselt grampositiivsete organismide poolt põhjustatud resistentsete stafülokokide nakkuste raviks.

Oksatsilliinnaatriumi bakteritsiidne toime on tingitud rakuseina sünteesi inhibeerimisvõimest. Oksatsilliinnaatrium seondub ka penitsilliini siduvate valkudega.

Oksatsilliinnaatrium on stabiilne hüdrolüüsi eest, mida põhjustavad palju beetalaktamaasi, nagu penitsillinaase ja tsefalosporinaase ning mõningaid laiendatud spektriga beetalaktamaasi.

Oksatsilliinnaatriumi intravenoosne manustamine saavutab oma maksimaalse seerumitaseme umbes 5 minuti jooksul pärast süstimist. Aeglaselt manustades 500 mg annust, annab oksatsilliinnaatrium seerumi maksimaalse taseme 43 mikrogrammi / ml umbes 5 minuti jooksul.


Kasutamine: Oxacillin Sodium Sterile tavaliselt lisab natuke farmatseutilisi abiaineid - naatriumdivesinikfosfaati. See inhibeerib mukopeptiidi sünteesi bakteriaalses rakuseinas. Kasutage oksatsilliinnaatriumi ainult siis, kui see peaks töötama.

Oksatsilliinnaatrium tuleb näidata stafülokokkide tekitanud penitsillinaasi põhjustatud infektsioonide raviks, mis on näidanud ravimi tundlikkust.

 

Tegevusmehhanism:

Oksatsilliinnaatrium häirib bakteriraku seina sünteesi kolmandat ja viimast etappi. Seejärel vahendab rakkude lüüsi bakteriaalsete rakuseina autolüütiliste ensüümide nagu autolüsiinid; on võimalik, et oksatsilliin häirib autolüsiini inhibiitorit.

 

Oksatsilliini naatriumi kõrvaltoimed:

Kõrvaltoimete hulka kuuluvad paistes, mustas või karvakas keel, piisk

COA-oksatsilliini naatriumsool steriilne

Välimus

Oksatsilliinnaatrium

Valge pulber või kristalliline pulber

Vastab

Identifitseerimine A

A: analüüsi kohaselt saadud analüüsi preparaadi kromatogrammil on oksatsilliini peamine piik, mille retentsiooniaeg vastab analüüsi kohaselt saadud standardpreparaadi kromatogrammile.

Vastab

Identifitseerimine B

Oksatsilliinnaatrium

B: See vastab naatriumi testidele.

Vastab

Kristallilisus

Tuleb järgida

Vastab

pH

Oksatsilliinnaatrium

4.5 ~ 7.5

6,68

Vesi (niiskus)

3,5% ~ 5,0%

4,83%

Lahenduse selgus

≤ 0,75 #

≤ 0,5 # (-)

Lahuse värv

Värvitu

Värvitu

Tahke aine

Vastab nõuetele

Vastab

Nähtav välismaine aine

Puuduvad

Puuduvad

Bakteriaalne endotoksiin

Vastab nõuetele

Vastab

Steriilsus

Steriilne

Steriilne

Jääklahusti


Etanool ≤ 0,5%

0.035%

Etüülatsetaat ≤ 0,5%

Ei tuvasta

1-butanool ≤ 0,5%

0,021%

Butüülatsetaat ≤ 0,5%

0,15%

Test

815 ug / mg ~ 950 ug / mg oksatsilliinnaatrium

947,6 ug / mg

Parim kvaliteet, puhas oksatsilliinnaatrium pulber; Oksatsilliinnaatrium toorainetarnijad Hiinas. Oksatsilliinnaatrium API tootjad.


Kui otsite oksatsilliinnaatriumsoola steriilset süstimise klassi CAS 1173-88-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like