Cefoperasooni naatriumsoolapulber BP, EP, USP (steriilne) CAS 62893-20-3

Cefoperasooni naatriumsoolapulber BP, EP, USP (steriilne) CAS 62893-20-3 Toote nimetus: Cefoperasooni naatriumsoolapulber Sünonüümid: tsefoperasoon-Na, tsefoperasooni mononaatrium; ...

Toote üksikasjad

Cefoperasooni naatriumsoolapulber BP, EP, USP (steriilne) CAS 62893-20-3

Cefoperazone Sodium Salt Powder BP, EP, USP (Sterile).jpg

Toote nimetus: Cefoperazooni naatriumsoolapulber

Sünonüümid: Cefoperasoon-Na, tsefoperasooni mononaatrium; (6R, 7R) -7 - [[(2R) -2 - [(4-etüül-2,3-dioksopiperasiin-1-karbonüül) amino] -2- (4-hüdroksüfenüül) atsetüül] amino] -3 - [(1-metüültetrasool-5-üül) sulfanüülmetüül] -8-okso-5-tia-1-asabitsüklo [4.2.0] okt-2-een-2-karboksülaat

CAS number: 62893-20-3

Omadused: Valge kuni kollakas pulber või kristalliline pulber

Analüüs: 870 ug / mg ~ 1015 ug / mg, tsefoperasooni naatrium

Valem: C25H26N9NaO8S2 ; C25H27N9O8S2.Na

Struktuur:

Cefoperazone Sodium Salt Powder BP, EP, USP (Sterile) formula.jpg

KEY sõnad: tsefoperasooni naatrium, tsefoperasooni naatriumsool, tsefoperasooni naatriumipulber,

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne

Pakend: 5Kgs / Alumiiniumist konteiner; 2 konteinerid / kartongkarp

Kirjeldus:

Tsefoperasoon Naatrium poolsünteetiline laia spektriga tsefalosporiin tetrasolüüli osaga. Seda kasutatakse peamiselt bakteriaalsete infektsioonide, hingamisteede infektsioonide ja muude seonduvate haigusseisundite või haigusseisundite korral. Tõestatud on, et Cefoperazone Naatrium toimib tõhusalt, eriti Pseudomonas'e nakkuste vastu. See on resistentne beeta-laktamaasi suhtes.

Spetsiaalne teade: kasutage ettevaatusega maksahaiguse või sapiteede obstruktsioonis.

Lastele mõeldud Cefoperazone naatriumsoola pulber ohutus ja efektiivsus tuleb enne kasutamist kontrollida arstidega.

Kõrvaltoimed: on väike võimalus hüpoprostrombiiniks, mis võib põhjustada verejooksu või verevalumite tekke.

Ravimi koostoimed: Kui tsefoperasooni naatriumi samaaegselt kasutatakse koos etanooliga, võib see põhjustada Antabuse-sarnast reaktsiooni.

Nagu professionaalne Hiina steriilne Cefoperazone naatriumsoolapulbri API tooraine BP, EP, USP tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate steriilsete Cefoperazone naatrium soola pulber API tooraine BP, EP, USP Hiinast ligi 10 aastaid.


Tegevusmehhanism:

Cefoperasooni naatrium parandab patsiendi seisundit, inhibeerides bakteriraku seina sünteesi. Sel viisil tapetakse bakterid.

Väga sageli Cefoperazone Sodium töötab koos Sulbactam naatriumiga. See on meie igapäevases kasutuses väga populaarne intravenoosne süstimisprodukt.

----------------

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile on 3. põlvkonna tsefalosporiin, mis avaldab oma bakteritsiidset toimet nii gram-positiivsete kui gramnegatiivsete organismide vastu, inhibeerides bakteriaalsete rakuseinasünteesi. Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile inhibeerib tõhusalt transpeptidaasi ja takistab seega bakteriaalse rakuseina ristsidumist. Transpeptidaas ja sellega seotud valgud kujutavad eri tüüpi spetsiifilisi seonduvaid valke, millel on afiinsus tsefalosporiinide suhtes nagu see tooraine. Cefoperasooni naatriumi USP, BP, EP steriilne toime pseudomonasu vastu on suurem ning tal on hea toime salmonella typhi ja B.fragilisile

------------------------

Farmakokinetid tsefoperasooni naatriumist

Imendumine: Suukaudselt Cefoperazone Naatrium USP, BP, EP Sterile ei imendu hästi. Seega tuleb seda manustada parenteraalselt.

Jaotumine: Cefoperazooni naatrium USP, BP, EP Sterile on laialdaselt levinud ja hea CSF-i tungimine.

Metabolism: Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile ei metaboliseeru organismis oluliselt.

Eritumine: tsefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne eritub peamiselt sapi kaudu ja väike osa eritub uriiniga. Väike kogus on leitud rinnapiima.

----------------

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne

CAS NO. 62893-19-0 ( Cefoperazooni alus)

CAS NO. 62893-20-3 ( tsefoperasooni naatrium)

 

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne:

Valem C25h27n9o8s2 · Na

Mol. Mass. 667,65

Klassifikatsioon: antibiootikumid / tsefalosporiinid /

 

Cefoperasooni naatriumi USP, BP, EP Sterile füüsikalised ja keemilised omadused :

See on valge või kergelt kollakas kristalliline pulber

Lahustuvus: Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne vees lahustub hästi (eetris praktiliselt lahustumatu)

Ph: 4,5 - 6,5

Stabiilsus on stabiilne tavalistes tingimustes.

 

Üldine kirjeldus ja rakendused:

 

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile on laia spektriga perekonna Cephalosporium seenhaiguste liigid, mis on seotud penitsilliinidega nii struktuuri kui ka toimeviisis, kuid on suhteliselt penitsillinaasi suhtes resistentsed antibiootikumid. Cefoperasooni naatriumi USP, BP, EP Sterile jaoks on peremeesorganismile vähene mürgisus, võttes arvesse nende laialdast antibakteriaalset spektrit. Cefoperasooni naatriumil USP, BP, EP Sterile on beeta-laktaamitsükli aktiivne tuum, mille tulemusena saadakse mitmesuguseid antibakteriaalseid ja farmakoloogilisi omadusi, kui neid modifitseeritakse peamiselt asendamise teel 3 ja 7 asendis. Cefoperasooni naatriumi USP, BP, EP steriilne antibakteriaalne toime tuleneb mükoopeptiidi sünteesi inhibeerimisest rakuseinas.

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile kasutatakse laialdaselt gonorröa, meningiidi, pneumokoki, stafülokoki ja streptokoki infektsiooni raviks jne.

Igal uuemal tsefalosporiinide põlvkonnal on gramnegatiivsete organismide vastu laiema aktiivsuse vahemik, kuid grampositiivsete organismide suhtes on kitsam aktiivsus võrreldes eelmise põlvkonnaga. Seepärast on Cefoperazone Naatrium USP, BP, EP Sterile suuteline tungima kudedesse hästi ja seetõttu on paljudes kehavedelikes antibiootikumide tasemed head.

 

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile on poolsünteetiline 3. põlvkonna tsefalosporiin, mis on efektiivne mitmesuguste aeroobsete ja anaeroobsete grampositiivsete ja gramnegatiivsete bakterite vastu. Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Sterile on valge või kahvatukollane kristalliline pulber; vees lahustuv, metanool; veetustatud alkoholis kergesti lahustuv; lahustumatu atsetoonis, etüülatsetaadis, eetris. Keemiline nimetus on [6R- [6a, 7b (R ')]] - 7 - [[[[(4-etüül-2,3-diokso-1-piperasinüül) karbonüül] amino] (4-hüdroksüfenüül) atsetüül] amino ] -3 - [[(1-metüül-1H tetrasool-5-üül) tio] metüül] -8-okso-5-tia-1-asabitsüklo [4.2.0] okt-2-een-2-karboksüülhape , mononaatriumsool.

 

Keemik: kolmanda põlvkonna tsefalosporiin, Cefoperazone naatrium USP, BP, EP Sterile sisaldab piperasiini kõrvalahelat, mis annab sellele pseudomonaalse toime. See näeb välja valge kristalliline pulber ja Cefoperazone Naatrium USP, BP, EP Sterile on vees lahustuv ja halvasti lahustuv alkoholis. Toatemperatuuril on maksimaalne lahustuvus sobivates IV lahustes 475 mg / ml (kontsentratsioonidel> 333 mg / ml võib olla vajalik tugev ja pikaajaline loksutamine). Cefoperasooni naatriumi USP, BP, EP Sterile lahustunud lahused on vahemikus 4,5-6,5. Üks gramm sisaldab 1,5 mEq naatriumi.

 

Säilitamine / stabiilsus / sobivus: Cefoperazooni naatrium USP, BP, EP steriilne süste tuleb hoida temperatuuril alla 25 ° C ja valguse eest kaitstult. Pärast lahustamist ei pea lahuseid valgust kaitsma.

 

Kasutamine ja indikaatorid: Cefoperazooni naatrium USP, BP, EP Sterile'i kasutatakse tõsiste infektsioonide raviks, eriti tundlike enterobakterite suhtes, mis ei ole vastuvõtlikud teistele odavamatele ainetele, või kui aminoglükosiide pole nende potentsiaalse toksilisuse tõttu näidustatud.

 

Kõrvaltoimed ja hoiatused: Cefoperazooni naatrium USP, BP, EP Sterile on suhteliselt ohutu toimeaine. Harva võib loomadel esineda ülitundlikkusreaktsioone. Tiometüültetrasooli kõrvalahela tõttu võivad Cefoperazone Naatrium USP, BP, EP Sterile põhjustada harva ka hüpotrobleemiat. Siiski on leitud kõrvaltoimeid, näiteks soolefloora muutustest tingitud diarröa. .

------------------

Cefoperazooni naatriumi omadused USP, BP, EP steriilne:

EINECS: 263-751-5

CAS nr .: 62893-20-3

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP steriilne sulamispunkt: 200-202 ° C

Valem: C25H27N9O8S2.Na

Cefoperasooni naatrium USP, BP, EP Steriilne lahustuvus H2O: 50 mg / ml, selge, kergelt kollane

Lahustuvus vees Vees lahustub. Alkoholis veidi lahustuv.

----------------------

Cefoperasooni naatriumi COA

Testimisüksus

Standard

Tulemus

Välimus
Tsefoperasooni naatrium

Valge kuni kollakas pulber või kristalliline pulber

Valge pulber

Identifitseerimine
Tsefoperasooni naatrium

Tuleb järgida.

Vastab

pH

4,5 ~ 6,5

5.33

Imendumine

≤ 0,15 (430 nm)

0,04 (430 nm)

Tahkete osakeste kogus
≥ 10 uM

≤ 6000 osakest / g

86,4 osakesed / g

Tahkete osakeste kogus
≥ 25uum

≤ 600 osakest / g

14,3 osakesed / g

Nähtavad välismaised asjad

Sisuliselt vaba

Puuduvad

Lisand A

≤ 3,0%

0,08%

Cefoperasoon
(Lisand C)

≤ 0,4%

0,08%

Muu ühtset lisandit

≤ 2,0%

0,006%

Muu kokku puhtus

≤ 3,0%

0,17%

Cefoperasoonpolümeer

≤ 0,4%

0,13%

Atsetoon

≤ 2,0%

0,86%

Metanool

≤ 0,3%

Määramatu

Etanool

≤ 0,5%

0,002%

Isopropanool

≤ 0,5%

Määramatu

Butüülalkohol

≤ 0,5%

Määramatu

Propanool

≤ 0,5%

Määramatu

Äädikhape

≤ 0,5%

Määramatu

Metüül-isobutüülketoon

≤ 0,5%

Määramatu

Tsükloheksaan

≤ 0,388%

Määramatu

Dietüleenoksiid

≤ 0,072%

Määramatu

Diklorometaan

≤ 0,06%

0.0004%

Atsetonitriil

≤ 0,041%

Määramatu

N, N-dietüülatseetamiid

≤ 0,109%

Määramatu

Vesi

≤ 4,0%

3,54%

Heavy metal

≤ 10 ppm

<10>

Bakteriaalne endotoksiin

≤ 0,025Eu / mg

<0,025eu>

Steriilsus

Steriilne tsefoperasooni naatrium

Steriilne

Test
Tsefoperasooni naatrium

870 ug / mg ~ 1015 ug / mg
Veevaba alus

936,9 ug / mg

Meie toode vastab USP39 standardile

Muud nimed:

5-tia-1-asabitsüklo [4.2.0] okt-2-een-2-karboksüülhape, 7 - [[(2R) - [[(4-etüül-2,3-diokso-1-piperasinüül) karbonüül] amino ] (4-hüdroksüfenüül) atsetüül] amino] -3 - [[(1 -metüül-1 H-tetrasool-5-üül) tio] metüül] -8-okso- mononaatriumsool (6R, 7R) - (9CI) ; 5-tia-1-asabitsüklo [4.2.0] okt-2-een-2-karboksüülhape 7 - [[[[(4-etüül-2,3-diokso-1-piperasinüül) karbonüül] amino] hüdroksüfenüül) atsetüül] amino] -3 - [[(1 -metüül-1 H-tetrasool-5-üül) tio] metüül] -8-okso-, mononaatriumsool, [6R- [6a, 7b (R *)] ] -; Bioperasoon; CP 52640-2; Cefobis; Cefogramm; Tsefomütsiin; Cefoneg; Naatriumtsefoperasoon; Tsefoperasooni naatriumsool; Tsefossiin; Dardum; Farecef; Kefazon; Myticef; Novobiotsüül; Paatsoon; Peracef; Naatriumtefoperasoon;

 

Top Quality, Hiina Pure Cefoperazone naatriumipulber / ainete tehas Hiinas; Hiina Cefoperazone naatriumsoolade tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Cefoperazone naatriumsoolad API tootjad Hiinas.


Kui otsite tsefoperasooni naatriumisoola pulbrit bp, ep, usp (steriilne) cas 62893-20-3, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: tsefoperasoon naatriumsoola pulber bp, ep, usp (steriilne) cas 62893-20-3, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like