Cefasoliini naatrium CAS 27164-46-1

Tsefasoliini naatrium CAS 27164-46-1 Toote nimi: Tsefasoliini naatrium Sünonüümid: Tsefasoliin natricum, Tsefasoliini naatrium CASi number: 27164-46-1 Omadused: Valge või peaaegu valge väga hügroskoopne pulber. Sisu: BP, EP standard: 95% ~ 102% USP standard: 89,1% ~ 110,1% Valem: C14H13N8 NaO4S3 ...

Toote üksikasjad

Cefasoliini naatrium CAS 27164-46-1 Cefazolin Sodium raw material API BP USP picture.jpg

Toote nimetus: Cefasoliini naatrium

Sünonüümid: Cefazolinum natricum, tsefosoliini naatrium

CAS number: 27164-46-1

Omadused: Valge või peaaegu valge väga hügroskoopne pulber.

Sisu:

BP, EP standard: 95% ~ 102%

USP standard: 89,1% ~ 110,1%

Valem: C14H13N8NaO4S3

Cefazolin Sodium API raw material formula.gif

Pakend: 5KG / TIN, 2TINS / KARTON

Kirjeldus:

(6R) -3 - [[(5-metüül-1,3,4-tiadiasool-2-üül) tio] metüül] -8-okso-7R- [[2- (1 H-tetrasool-1-üül) atsetüül ] amino] -5-tia-1-asabitsüklo [4.2.0] okt-2-een-2-karboksüülhape mononaatriumsool, üldnimetus Tsefasoliini naatrium (tsefasoliin või tsefasoliin) on poolsünteetiline 1. põlvkonna tsefalosporiin parenteraalseks manustamiseks. Tsefasoliin-naatrium on antibiootilise toimega laia spektriga toime, mis on suunatud bakteriaalsele rakuseinile. See saavutab kõrge seerumitaseme ja eritub väga kiiresti uriini kaudu.

  Infektsioone juhtus paljud meie keha erinevad osad, mida saaks ravida Cefasoliini naatriumiga. Seda ravimit manustatakse ka enne teatud infektsiooni ennetamiseks mõeldud operatsiooni tüüpi operatsioone. Tsefasoliini naatrium toimib bakterite tapmise või bakterite kasvu ennetamise teel. Siiski ei ole tsefasoliini naatrium kasutatav viirusinfektsioonide raviks, nagu näiteks nohu, gripp jne.


Kasutamine: Tsefasoliini naatrium on tsefasoliini naatriumisool. See kuulub infektsioonidevastasele antibiootilisele tsefalosporiinile. Tsefasoliini naatriumil on mõningaid infektsiooni ennetavaid funktsioone. See on peamiselt valmistatud sefasoliin-naatriumi süstimiseks.


Tsefasoliini naatriumi põhinäitaja on naha bakteriaalne infektsioon. See ei piirdu ainult sellega. Tsefasoliini naatriumi kasutatakse laialdaselt ka keskmiselt raskete bakteriaalsete infektsioonide raviks, mis on seotud kopsu, luu, liigeste, kõhu, vere, südameklapi ja kuseteedega. Spetsiifilisem on see, et tsefasoliini naatrium on stafülokokkide ja streptokokkide põhjustatud infektsioonide vastu võitlemisel kliiniliselt efektiivne. Kehalise profülaktikaks kasutatakse ka tsefasoliini naatriumi; Samuti on palju juhtumeid, kui tsefasoliini naatriumi kasutatakse koos metronidasooliga.


Cefasoliini naatriumimehhanism:

Sama kui 1. põlvkonna tsefalosporiinid.  

Tsefasoliini naatriumi neeldumine:

Cefasoliini naatrium ei imendu seedetraktist. Seda tuleb manustada parenteraalselt. Pärast intramuskulaarset süstimist saavutatakse maksimaalne kontsentratsioon seerumis ainult üks või kaks tundi.  

Tsefasoliini naatriumi erakorraline versioon:

Tsefasoliin Naatriumi kontsentratsioon on imetavate emade piimas väga madal. See eritub muutumatul kujul uriiniga. Esimesel 6 tunni jooksul eritub umbes 60% tsefasoliini naatriumist uriiniga. See jõuab umbes üheks päevani seitsmekümmend protsenti kuni kaheksakümmend protsenti.  

Tsefasoliini naatriumi turg:

Usbekistan, Sloveenia, Valgevene, Venemaa, Vietnam, Tai, Malaisia, Pakistan, Leedu jne


COA-tsefasoliini naatrium

Teemad

SPETSIFIKAADID

TULEMUSED

CHARACTER

Cefasoliini naatrium

VALGE VÕI peaaegu valge

PULBER, HÜGROSKOOPNE

Üle andma

SPETSIAALNE OPTILINE ROTATSIOON

-15 ° - - 24 °

-20 °

ABSORBIIKKOEFITSIENT

260 Π300

274

IDENTIFITSEERIMINE

Cefasoliini naatrium

VASTAVAD

VASTAVAD

PH

4,0 à 6.0

5.7

LAHUSE LÜLITUS

VASTAVAD

VASTAVAD

LAHUSE VÄRVUS

≤ 0,15

0,022

SEOTUD AINE

≤ 1,0% (SINGLE)

≤ 3,5% (KOKKU)

0,2%

0,5%

N, N-DIMETÜÜLANIILINE

≤ 0,0020%

VASTAVAD

Vesi

≤ 6,0%

0,4%

BAKTERI ENDOTOKSIINID

<0,15 iu="">

VASTAVAD

TASUMUS

VASTAVAD

VASTAVAD

SISU

(AS ANHYDROUS SUBSTANCE)

95,0% Î 101,0% (ASSAY OF

Cefasoliini naatrium)

96,3%

Tippkvaliteet, puhtast tsefasoliini naatriumipulbrist; Cefasoliini naatrium toorainetarnijad Hiinas. Cefasoliini naatriumi API tootjad.


Kui otsite tsefasoliini naatriumatsa 27164-46-1, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.

Küsitlus

You Might Also Like