Naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatriumsoolapulber BP, EP, USP CAS 69-57-8

Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoolapulber BP, EP, USP CAS 69-57-8 Toote nimetus: Bensüülpenitsilliinnaatrium, penitsilliin G naatriumsoolapulber Sünonüümid: 4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape , 3,3-dimetüül-7-okso-6 - [(fenüülatsetüül) amino] -, mononaatriumsool; CAS number: 69-57-8 ...

Toote üksikasjad

Naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatriumsoolapulber BP, EP, USP CAS 69-57-8

Benzylpenicillin Sodium, Penicillin G Sodium Salt Powder BP, EP, USP.jpg

Toote nimetus: naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatriumsoolapulber

Sünonüümid: 4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape, 3,3-dimetüül-7-okso-6 - [(fenüülatsetüül) amino] -, mononaatriumsool;

CAS number: 69-57-8

Omadused: valge või peaaegu valge kristalliline pulber. Valge kristalne, vees lahustuv steriilne pulber.

Analüüs: 96,0% ~ 102,0% naatrium bensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatriumsool

Valem: C16H17N2NaO4S

Struktuur:

Benzylpenicillin Sodium, Penicillin G Sodium Salt Powder BP, EP, USP formula.jpg

KEY Words: naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulber API, tooraine BP, EP, USP

Pakend: 10BOU / BAG; 2BAGS / DRUM; 1KG = 1,6Bou, 1Bou = 0,625Kgs

Stabiilsus: bensüülpenitsilliin Naatrium on stabiilne. Kuid penitsilliin G naatrium ei sobi kokku paljude erinevate ainetega, sealhulgas happed, oksüdeerivad ained, raskmetallid, alkoholid, glütserool, tiomersaal, paljud pindaktiivsed ained, leelised, peroksiidid, redutseerijad, lanoliin, glükool, suhkrud, amiinid, jood

Kirjeldus:

Bensüülpenitsilliin Naatrium on beetalaktaamantibiootikum. Penitsilliin G Naatrium on bensüülpenitsilliini naatriumsoola vorm. See on poolsünteetiline. Bensüülpenitsilliini naatriumil on laia toimespektriga bakteritsiidne toime. Bakteritsiidsete toimemehhanism, inhibeerides bakteriraku seina biosünteesi.

Penitsilliin G Naatrium on tõhus enamike grampositiivsete bakterite ja gramnegatiivsete kookide vastu.

Bensüülpenitsilliinnaatrium inaktiveerib penitsilliiniga seonduvaid valke, mis on olulised bakteriraku seina jaoks. See inaktiveeriv toime põhjustab bakteriaalsete rakkude lüüsi.

--------------

Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP on ühend, mis on bensüülpenitsillhappe naatriumisool. Tavaliselt toodetakse seda mõnevõrra hallitusseened. Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulber API, tooraine BP, EP, USP kuulub penitsilliinide seeriate antibiootikumide hulka.

 

Tootmisvorm:

Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP on peent pulber, mis on ette nähtud lahuse saamiseks. Tavaliselt valmistatakse see viaalides 1 000 000 kuni 100 000 toimeainet ühikut. Lahuseid kasutatakse süsteemsele mõjule organismile (sageli lihasesiseseks), organismi ja kudede toimet, mis on naatriumbensüülpenitsilliini, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP suuteline tungima läbi verre ja ka kohaliku kokkupuute viisid. Tavaliselt ei manustata bensüülpenitsilliini naatriumi, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraineid BP, EP, USP suu kaudu, kuna see võib maohappe toime tõttu kergesti hävitada.

 

Toimemehhanism:

Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, toormaterjal BP, EP, USP omab bakteritsiidset toimet reproduktsioonifaasi tundlikele mikroorganismidele ega mõjuta rakuid, mis on rahul. Vahepeal muutuvad ka intratsellulaarselt paiknevad bakterid inhibeerituks ja bakteritsiidset toimet täheldatakse ka väga madala bensüülpenitsilliini naatriumi, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP kontsentratsiooni juures.

 

Pärast intramuskulaarset süstimist bensüülpenitsilliinnaatriumiga, Penicillin G naatriumsoolapulbri API, tooraine BP, EP, USP, lagundub see kiiresti verdesse, kust see levib siseorganitele, kudedele ja vedelikele ja püsib seal pikka aega. Suurimates kogustes leidub neerudes, maksas, kopsudes, lümfisõlmedes, põrnas madalama kontsentratsiooniga lihaskoes, pankreases, kilpnäärmetes, bensüülpenitsilliini naatriumis, penitsilliin G naatriumsoola pulbril API, toorainena BP, EP, USP. nahk. Bensüülpenitsilliini naatriumi, Penicillin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP kahjustatud tungimine kõhrisse ja luukudesse, tserebrospinaalvedelikku.

 

Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP on aktiivne järgmiste mikroorganismide vastu:

Grampositiivsed bakterid (pneumokokid, streptokokid, stafülokokid, difteeria jne); Gramnegatiivsed mikroobid (gonokokid, meningokokid); anaeroobsed spoore moodustavad pulgad; Spiroheedid; actinomycetes ja teised.

 

Bensüülpenitsilliinnaatriumi, Penicillin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP:

 

Tavaliselt määratakse see alumiste hingamisteede haiguste, haavanakkuste, ENT organite haiguste, kuseteede infektsioonide, septiline endokardiidi, silmahaiguste, süüfilise, seljaaju ja aju põletiku ja muude haigusseisundite, mis on põhjustatud tundlikest mikroobid jne

Ravi kestus määratakse patoloogia olemuse ja käigus. Kui 48-72 tundi, ei ole ikka mingit toimet, siis on arstilt soovitus, et peaksime kasutama mõnda muud tüüpi antibiootikume.

----------------------

Bensüülpenitsilliini naatriumsool (bensüülpenitsilliinium-naatrium).

Sünonüüm: bensüülpenitsilliin Natricum.

See on valge pulber melkokristallichesky mõru maitse, veidi gigroskopichen. Bensüülpenitsilliini naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, tooraine BP, EP, USP saab kergesti hävitada, kui hapete, leeliste ja oksüdeerijate mõju veeaurul kuumutamisel, samuti penitsillinazy toimed. Naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin G naatriumsoolapulbri API, toormaterjal BP, EP, USP hävitatakse aeglaselt ümbritseva õhu temperatuuril.

See on väga kergesti vees lahustuv, lahustuv alkoholis.

 

Kui kasutatakse bensüülpenitsilliini naatriumi, penitsilliin G naatriumsoola pulbri API, toormaterjali BP, EP, USP väga suurtes annustes, eriti sissejuhatava endulumbalnomiga, võib see põhjustada neurotoksilisi sündmusi, nagu iiveldus, oksendamine, suurenenud erutusvõime, refleksiivne meningisma sümptomid, krambid , kooma jne. Seda tuleb teha väga hoolikalt.

--------------------

Bensüülpenitsilliini naatriumi manustamisviis:

Intramuskulaarne, intravenoosne.

Vastunäidustused:

Allergia penitsilliinidele. Ülitundlikkus valmistise mis tahes koostisaine suhtes.

Tuleb arvestada ristallergiat teiste beeta-laktaamidega, nagu tsefalosporiinid.

MÄRKUS: Kui bensüülpenitsilliini naatriumi manustatakse naatriumisisaldusega lahustites neerupuudulikkusega või südamepuudulikkusega patsientidele, võib tekkida Naatriumi ülekoormus ja / või südamepuudulikkus. Seetõttu ei tohiks bensüülpenitsilliinnaatriumi sellises olukorras lahustada sellistes vedelikes nagu naatriumkloriidi süstelahus. Kui ikkagi on neerufunktsiooni häire, võib Penicillin G naatriumi suured annused põhjustada aju ärritust, krampe ja koomat.

Penitsilliinid võivad sekkuda: 1. Coobi testid; 2. baktereid kasutavad testid, nt Guthrie test; 3. kuseteede glükoositesti; 4. kuseteede või seerumi valkude testid;

Sobimatus:

Bensüülpenitsilliin Naatrium ja metalli rauda sisaldavat valemit ei tohi kasutada koos.

Penitsilliin G naatrium ei sobi kokku ka järgmise ainega:

Hüdroksüsiin, amfoteritsiin B, tsimetidiin, prometasiin, tsütarabiin, flukloksatsilliin, metüülprednisoloon.

Farmakokineetilised omadused:

Bensüülpenitsilliin Pärast intramuskulaarset süstimist hakkab naatrium kiiresti toime veres. See saavutab maksimaalse kontsentratsiooni umbes 15-30 minutit.

Nagu professionaalne Hiina steriilne bensüülpenitsilliin naatrium, penitsilliin G naatriumsoola pulber API, tooraine BP, EP, USP tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on tarninud ja eksportivate steriilne bensüülpenitsilliin naatrium, penitsilliin G naatrium soola pulber API, tooraine BP, EP, USP Hiinast peaaegu kümme aastat.


Bensüülpenitsilliini naatrium COA, penitsilliin G naatrium:

Välimus
Bensüülpenitsilliini naatrium

Valge või peaaegu valge kristalliline pulber
Penitsilliin G naatrium

Vastab

Identifitseerimine
Bensüülpenitsilliini naatrium

Tuleks kena
Penitsilliin G naatrium

Vastab

pH

5,5 ~ 7,5

6.7

Spetsiaalne pöörlemine

+ 285 ° ~ + 310 °

+ 296 °

Imendumine 264 nm juures

0,80 ~ 0,88

0,82

Imendumine 280 nm juures

≤ 0,10

0,01

Absorbeerimine 325 nm juures

≤ 0,10

0,01

Seotud ained

≤ 1,0%

0,03%

2-etüülheksaanhape

≤ 0,5%

Ei leitud

Kuivatamine

≤ 1,0%

0,2%

Steriilsus

Tuleb järgida

Vastab

Bakteriaalsed endotoksiinid

<0,16 iu="">

Vastab

Lahustuvus vees

Vees kergesti lahustuv

Vastab

Rasvaõli lahustuvus

Praktiliselt lahustumatu

Vastab

Rasvatud atoliini lahustuvus

Praktiliselt lahustumatu

Vastab

Sisu (kuivatatud aine)
Bensüülpenitsilliini naatrium

96,0% ~ 102,0%
Penitsilliin G naatrium

99,9%

Potentsiaal (kuivatatud aine)

Umbes 1Kg = 1,6Bou

1660U / MG

Top Quality, Hiina puhas bensüülpenitsilliin naatrium, penitsilliin G naatriumipulber / ainete tehas Hiinas; Hiina Bensüülpenitsilliin naatrium, Penitsilliin G naatriumipulbri tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Bensüülpenitsilliini naatrium, Penitsilliin G naatriumipulbri API tootjad Hiinas.


Kui otsite naatriumbensüülpenitsilliini, penitsilliini naatrium soola pulbrit bp, ep, usp cas 69-57-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naatriumbensüülpenitsilliin, penitsilliin g naatriumisoola pulber bp, ep, usp cas 69-57-8, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like