Bensüülpenitsilliin Kaalium Penitsilliin G Kaaliumisoolapulber BP, EP, USP CAS 113-98-4

Bensüülpenitsilliin Kaalium Penitsilliin G Kaaliumsoola pulber BP, EP, USP CAS 113-98-4 Toote nimetus: Bensüülpenitsilliin Kaalium Penitsilliin G Kaaliumsoola pulber Sünonüümid: 4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape , 3,3-dimetüül-7-okso-6 - [(fenüülatsetüül) amino] -, monokaaliumisool, ...

Toote üksikasjad

Bensüülpenitsilliin Kaalium Penitsilliin G Kaaliumisoolapulber BP, EP, USP CAS 113-98-4

Benzylpenicillin Potassium, Penicillin G Potassium Salt Powder BP, EP, USP.jpg

Toote nimetus: Bensüülpenitsilliin Kaalium, Penitsilliin G Kaaliumisoolapulber

Sünonüümid: 4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape, 3,3-dimetüül-7-okso-6 - [(fenüülatsetüül) amino] mono- kaaliumisool [2S- (2a, 5α, 6β)].

CAS number: 113-98-4

Omadused: Valge või peaaegu valge steriilne pulber.

Analüüs: 98% Min Bensüülpenitsilliin Kaalium, Penitsilliin G Kaaliumisool

Valem: C16H17KN2O4S ; C16H17N2O4S.K

Struktuur:

Benzylpenicillin Potassium, Penicillin G Potassium Salt Powder BP, EP, USP formula.jpg

KEY Words: Bensüülpenitsilliin Kaalium, Penitsilliin G Kaalium, Penitsilliin G Kaaliumisool BP, EP, USP API, Tooraine

HSCODE: 2941109900

Pakend: 10BOU / BAG; 2BAGS / DRUM; 9Kgs / Tin, 7Bou / Tin või kliendi nõue.

Kirjeldus:

Penitsilliin G Kaalium nimetatakse ka bensüülpenitsilliini kaaliumiks. See on penitsilliini kaaliumisool. Penitsilliin G Kaalium vabalt lahustub vees, dekstroosilahustes ja isotoonilises naatriumkloriidi lahuses.

Bensüülpenitsilliin Kaalium on väga kiire toimeajaga antibiootikum. Seda kasutatakse mitmesuguste raskekujuliste infektsioonide nagu gonorröa, difteeria, staph-infektsioonide raviks. Penitsilliin G kaalium võib samuti ära hoida südame ventiilide infektsioone. See on teatud südameprobleemide vältimine, mis on eriti hea neile inimestele, kes vajavad südameoperatsiooni. Penitsilliin G-kaaliumi võib kasutada ka selles ravimi juhendis loetlemata eesmärkidel. Palun nõu arstidega.

MÄRKUS: Te ei tohi kunagi kasutada bensüülpenitsilliini kaaliumit, kui olete mõne penitsilliini suhtes allergiline, eriti kui teil on kunagi varem olnud penitsilliini, ceftiini, cefiili või mõne muu ravimi suhtes allergia.

Penicillin G'i kaaliumi ohutuse tagamiseks palun pöörduge oma arsti poole, kui teil on mõni järgmistest probleemidest: 1. südame-, maksa- või neeruhaigus; 2. astma ägenemine või allergiate esinemine Te võtate teisi antibiootikume nagu sulfa-ravimid.

Penitsilliin G kaalium ei ole loodetavasti kahjulik sündimata lapsele. Rääkige oma arstile, kui olete rase või planeerite rasestuda ravi ajal.

Penitsilliin G-kaaliumi võib imenduda rinnapiima ja võib kahjustada imetavat last. Informeerige oma arsti, kui te toidate last rinnaga.

------------------

Bensüülpenitsilliin Kaalium, penitsilliin G Kaalium, penitsilliin G Kaaliumisool BP, EP, USP API, Tooraine on penitsilliini derivaat, mida tavaliselt kasutatakse mitmesuguste infektsioonide ravimisel naatriumi või kaaliumi soolana. Bensüülpenitsilliin Kaalium, penitsilliin G Kaalium BP, EP, USP API, Tooraine on efektiivne enamike grampositiivsete bakterite ja gramnegatiivsete kookide vastu. Penitsilliin G Kaaliumisool BP, EP, USP API, toormaterjal on ka eksperimentaalse konvulsandi kasutamisel, sest selle toime on seotud gamma-aminovõihappe vahendatud sünaptilise ülekandega.

--------------------

Ravimiresistentsus - Bensüülpenitsilliin Kaalium

Ravimiresistentsuse vältimiseks tuleb bensüülpenitsilliini kaaliumit kasutada ainult siis, kui see on vajalik võitluseks bakterite poolt tõestatud või väga tugevalt kahtlusega nakkustega.

Nagu professionaalne Hiina steriilne ampitsilliumi kaaliumisoolipulber BP, EP, USP tarnija ja tootja, FENGCHEN GROUP CO., LTD on olnud peaaegu 10 aastat tarninud ja eksportivate steriilne ampitsilliumi kaaliumisoolupulber USP, BP, EP.

Proovi saatmine:

Tasuta proov on saadaval. Kuid klient peaks maksma kullerikulude eest. Ja pärast viimast tegevust, saame kliendile täieliku kullerikulude eest tagasi maksta.

Kasutamine ja rakendamine:

Bensüülpenitsilliin Kaalium on peamiselt näidustatud mitmete tõsiste infektsioonide raviks, mis on põhjustatud määratud mikroorganismide tüvedest. Enne bensüülpenitsilliini kaaliumisisalduse kasutamist tuleb teha mõned kultuuri- ja tundlikkuse testid, et tuvastada või kustutada nakkust põhjustavate organismide tõenäosus ja määrata, kas on sobiv kasutada bensüülpenitsilliini kaaliumit.

------------------------

Bensüülpenitsilliini kaalium, penitsilliin G kaaliumisool BP, EP, USP API, tooraine omadused

Sulamistemperatuur: 214-217 ° C

alfa D22 + 285 ° (c = 0,748 vees)

murdumisnäitaja 294 ° (C = 1, H20)

säilitustemperatuur 2-8 ° C

Bensüülpenitsilliin Kaalium, penitsilliin G Kaaliumisool BP, EP, USP API, Tooraine lahustuvus H2O: 100 mg / ml

Vorm: pulber

Lahustuvus vees Vees lahustub (100 mg / ml), metanoolis, etanoolis (säästlikult) ja alkoholis. Kloroformis ei lahustu.

Teine nimi: 4-tia-1-asabitsüklo [3.2.0] heptaan-2-karboksüülhape, 3,3-dimetüül-7-okso-6 - [(fenüülatsetüül) amino] - (2S, 5R, 6R) -, monokaaliumisool (113-98-4)

------------------------

Bensüülpenitsilliini kaalium, penitsilliin G kaalium COA


Identifitseerimine
Bensüülpenitsilliin Kaalium

H-TMR: vastavusse

Vastab

B.LC-MS: vasta

Vastab

C. Proovi IR spekter peab vastama võrdlusstandardile;

Vastab

D.HPLC-ESI-MS
Analüüsipreparaadi kromatogrammil peamise piigi peetumisaeg vastab analüüsi tulemusel saadud standardpreparaadi kromatogrammile vastavale omadusele.

Vastab

Kristallilisus

vastab nõuetele.
Penitsilliin G Kaalium

Vastab

Kuivatamine

≤2,0%

0,12%

Raskemetallid

≤ 10 ppm

<10>

Niiskus

≤1,0%

0,1%

Sulfaattuhk

≤0,5%, määratud 1,0 g kohta.

0,009%

Seotud ained

Täpsustamata lisandid: iga lisandi kohta

≤0.10%

<>

Täispuhutav aine

≤0,5%

0,11%

Puhtus
Bensüülpenitsilliin Kaalium

≥99,0%

99,8%

Analüüs (sisu)
Penitsilliin G Kaalium

99,0% ~ 101,0% (veevaba aine).

99,9%

Mikrobioloogilise analüüsi aruanne

Plaatide arv kokku

1000 cfu / g maks

Vastab

Pärm ja hallitusseened

100 cfu / g maks

Vastab

E. Coli.

Puudub või ei leitud

Negatiivne

Salmonella

Puudub või ei leitud

Negatiivne

S.aureus

Puudub või ei leitud

Negatiivne

Top Quality, Hiina Puhas bensüülpenitsilliumi kaalium, penitsilliin G Kaaliumipulber / aine USP, BP, EP tehas Hiinas; Hiina Bensüülpenitsilliin Kaalium, penitsilliin G Kaaliumipulber Tooraine tarnijad Hiinas. Hiina Bensüülpenitsilliin Kaalium, Penitsilliin G Kaaliumisool BP, EP, USP API, tooraine tootjad Hiinas.


Kui otsite bensüülpenitsilliini kaaliumit, penitsilliin g kaaliumisoola pulbrit bp, ep, usp cas 113-98-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas juhtivad ja professionaalsed Hiina tootjad ja tarnijad. Võimalik on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: bensüülpenitsilliin kaalium, penitsilliin g kaaliumisool pulber bp, ep, usp cas 113-98-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like