Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 Hiina Xanthinol Nicotinate tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: ksantinoolnikotinaat CAS-number: 437-74-1 Omadused: valge kristalliline pulber. Molekulaarne valem: C19H26N6O6 Struktuuri valem: Pakend: 25 kg / kiudtrummel MÄRKSÕNAD: ksantinool ...

Toote üksikasjad

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1

Hiina Xanthinol Nikotinate tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: ksantinooli nikotinaat

CAS-number: 437-74-1

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C19H26N6O6

Struktuuri valem:

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 structure formula-1

Xanthinol Nicotinate CAS 437-74-1 structure formula-2

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Xanthinol Nicotinate

Kirjeldus:

Ksantinooli nikotiini sulamistemperatuur: 180-184 ° C

Püsivus: see toode on normaalse temperatuuri ja rõhu all stabiilne

HS-kood: 2933990090

Rakendused:

Seda toodet kasutatakse tavaliselt peaaju talitlushäirete, aju tromboosi ja muude ajuveresoonkonna haiguste korral.

Ksantinoolnikotinaadi tooraine sobib tserebrovaskulaarsete häirete (näiteks aju tromboos, ajuemboolia, ajukahjustuse tagajärjed, ajuoperatsioonide tagajärjed, insuldi tagajärjed, unearteri obstruktsioonist põhjustatud hüpoksiline entsefalomaalia, aju seniilne düsfunktsioon jne) raviks. , südame isheemiatõbi, stenootiline südamehaigus, müokardiinfarkt (kordumise ennetamine), müokardiit, migreen, vertopaatia, otopaatia, akrospasm Kontraktuur, vahelduv claudication, diabeetiline gangreen, tromboflebiit, veenilaiendid, kopsuarteri trombemboolia, voodipesu, chilblain ja hüperlipideemia.

Ksantinoolnikotinaadi farmakoloogia ja toksikoloogia:

Ksantinooli nikotinaadi tooraine on vasodilataator, mis toimib otseselt väikeste arterite silelihastele ja kapillaaridele, et laiendada veresooni, parandada hemorheoloogiat ja vähendada perifeersete veresoonte resistentsust. Xanthinol Nicotinate võib soodustada glükoosi läbimist hematoentsefaalbarjäärist, soodustada glükoosi ja hapniku kasutamist ajurakkudes ning parandada glükoosi ainevahetust ja aju funktsioone ajus. Samuti võib see soodustada rasvade metabolismi, vähendada hüperlipideemiat, kõrge kolesterooli ja kõrge fibrinogeeni taset.

Ravimite koostoimed:

Xanthinol Nicotinate ei saa samaaegselt kasutada koos ganglionide blokaatorite ja sümpaatiliste ravimitega.

Keemilised nimetused: 7- [2-hüdroksü-3- [2-hüdroksüetüül (metüül) amino] propüül] -1,3-dimetüülpuriin-2,6-dioon, püridiin-3-karboksüülhape; Teonicol; Angioamiin; Complamex;

Tippkvaliteediga puhas ksantiinool-nikotinaatpulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite ksantinoolnikotinaat CAS 437-74-1, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: ksantinooli nikotinaat cas 437-74-1, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like