Vorikonasool CAS 137234-62-9

Vorikonasooli CAS 137234-62-9 Hiina Vorikonasooli tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Voriconazol CASi number: 137234-62-9 Omadused: valge kuni valkjas kristalne pulber. Molekulaarne valem: C16H14F3N5O Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Voriconazole ...

Toote üksikasjad

Vorikonasool CAS 137234-62-9

Voriconazole CAS 137234-62-9

Hiina Vorikonasooli tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Voriconazol

CASi number: 137234-62-9

Omadused: valge kuni valkjas kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C16H14F3N5O

Struktuuri valem:

Voriconazole CAS 137234-62-9 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: Vorikonasool

Kirjeldus:

Vorikonasool on seeninfektsiooni raviks mõeldud ravim, laia toimespektriga seenevastane ravim, millel on terapeutiline toime nii inimeste kui ka loomade seeninfektsioonidele.

Vorikonasooli põhifunktsioon on invasiivse Aspergilluse ravi. Samuti on sellel ideaalne antibakteriaalne toime Candida nakkuste korral. Seda saab kasutada ka aktusomütsüütide jalgade ja Fusariumist põhjustatud nakkushaiguste raviks.

Seetõttu on Vorikonasool võimeline pärssima seeneraku membraanil oleva olulise aine ergosterooli sünteesi ning olulised rakukomponendid lekivad ja surevad. Vorikonasooli toorainel on bakteritsiidne toime Candida, Aspergillusele ja teistele patogeensetele seentele.

Funktsioonid:

Invasiivse aspergilloosi ravi:

Vorikonasooli saab kasutada raskete invasiivsete infektsioonide raviks, mida põhjustavad flukonasoolresistentsed Candida (sealhulgas Candida krusei);

Aktinomütseetide ja Fusarium spp põhjustatud raskete infektsioonide ravi;

Vorikonasooli tuleks peamiselt kasutada progresseeruvate, potentsiaalselt eluohtlike infektsioonide raviks immuunpuudulikkusega patsientidel

See toode on seenevastane triasoolravim, mis võib pärssida seente ergosterooli biosünteesi, põhjustades seeneraku membraani kadumist ja surma. See on Vorikonasooli seenevastase toime mehhanism. See toode on laia toimespektriga seenevastane ravim, millel on bakteritsiidne toime Candida, Aspergillus ja teistele seentele. See on esmavalik ravim raske Aspergillus infektsiooni raviks. Vorikonasooli saab kasutada invasiivse aspergilloosi, söögitoru kandidoosi, teiste flukonasoolresistentsete seente põhjustatud tõsiste invasiivsete infektsioonide, Actinomyces pedis ja Fusarium põhjustatud tõsiste infektsioonide ning Candida infektsiooni raviks.

Vorikonasooli kõrvaltoimed:

Kõige tavalisemad kõrvaltoimed olid nägemiskahjustus, palavik, lööve, iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, peavalu, sepsis, perifeerne turse, kõhuvalu ja hingamishäired. Kõige tavalisemad Voriconazole-raviga seotud kõrvalnähud, mis viisid ravi katkestamiseni, olid suurenenud maksafunktsiooni testi väärtused, lööbed ja nägemiskahjustus.

Vorikonasooli sünteetiline rutiin:

Voriconazole CAS 137234-62-9 synthetic routine

Tippkvaliteediga puhta Vorikonasooli pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite vorikonasooli cas 137234-62-9, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: vorikonasooli cas 137234-62-9, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like