Trimebutiini alus või trimebutiini BP EP USP CAS 39133-31-8

Trimebutiini alus või trimebutiini BP EP USP CAS 39133-31-8 Hiina Trimebutiini alus või trimebutiini tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 39133-31-8 molekulvalem: C 22 H 29 EI 5 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / kiudtrummel PÕHISÕNAD: trimebutiini alus või trimebutiin Kirjeldus: ...

Toote üksikasjad

Trimebutiini alus või trimebutiini BP EP USP CAS 39133-31-8

Trimebutine Base or Trimebutin BP EP USP CAS 39133-31-8

Hiina trimebutiinibaasi või Trimebutiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 39133-31-8

Molekulaarvalem: C 22 H 29 EI 5

Struktuuri valem:

Trimebutine Base or Trimebutin BP EP USP CAS 39133-31-8 formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Trimebutiini alus või trimebutiin

Kirjeldus:

Trimebutiini tooraine on ravim kroonilise gastriidi põhjustatud seedetrakti sümptomite ja ärritunud soole sündroomi raviks. See on mittekonkurentsivõimeline spasmolüütiline ravim, millel on kerge afiinsus opioidiretseptori suhtes. Trimebutiini alusel on ilmne serotoniinivastane toime. See võib reguleerida seedetrakti iseseisvat liikumist, suurendada merisigade elektrofüsioloogilise stimulatsiooni ning jämesoole ja niudesoole kokkutõmbumise sünkroniseerimist in vitro. Mebutiin ei mõjuta seedetrakti normaalset motoorikat, kuid võib ebanormaalset motoorikat reguleerida kahel viisil. Viimastel aastatel on meditsiiniline üldsus järk-järgult tunnistanud trimebutiini&# 39 toimemehhanismi põhjalikku uurimist ärritunud soole sündroomi ja seedetrakti talitlushäirete ravitoimet.

1. Erinevalt kolinergilistest ja dopamiinivastastest ravimitest võib Trimebutin Base või Trimebutine soodustada ja pärssida seedetrakti motoorikat, normaliseerida seedetrakti ebanormaalset motoorikat. Kui seedetrakti motoorne funktsioon on madal, võib toode toimida adrenergilise närviretseptori suhtes, pärssida norepinefriini vabanemist, et suurendada motoorset rütmi; kui seedetrakti motoorne funktsioon on kõrge, toimib toode peamiselt K-retseptori suhtes, et parandada hüperkineesi seisundit;

2. Trimebutiin võib soodustada mao tühjenemist;

3. Kroonilise gastriidi, peptilise haavandi, ärritunud soole sündroomi ja muude seedetrakti sümptomite, näiteks kõhu täiskõhu, kõhuvalu ja röhitsemise korral kasutatakse seda peamiselt kroonilise gastriidi ja ärritunud soole sündroomi korral.

Toimemehhanism:

Trimebutiini alus või trimebutiin võivad pärssida K läbilaskvust, põhjustada depolarisatsiooni ja põhjustada kokkutõmbumist. See võib toimida adrenergilistele retseptoritele, pärssida norepinefriini vabanemist ja seega suurendada treeningurütmi. Inhibeerige Ca 2 läbilaskvust ja põhjustage lõdvestumist.

Muud nimed:

3, 4, 5-trimetoksübensoehappe 2- (dimetüülamino) -2-fenüülbutüülester

Tippkvaliteediga puhas Trimebutiini baas või trimebutiini pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite trimebutiini alust või trimebutiini bp ep usp cas 39133-31-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: trimebutiini alus või trimebutiini bp ep usp cas 39133-31-8, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like