Trans-feruulhape või trans-feruulhape CAS 537-98-4

Trans-feruulhappe või trans-ferulhappe happe CAS 537-98 - 4 Hiina Trans-feruulhappe või trans-feruulhappe tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: trans - 4 - hüdroksü-3-metoksükaneemhape CASi number: 537-98 - 4 Omadused: valge kuni helekollane pulber. Molekulaarvalem: C 10 H 10 O 4 ...

Toote üksikasjad

Trans-feruulhape või trans-feruulhape CAS 537-98-4

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4

Hiina trans-feruulhappe või trans-feruulhappe tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: trans-4-hüdroksü-3-metoksükaneelhape

CASi number: 537-98-4

Omadused: valge kuni helekollane pulber.

Molekulaarvalem: C 10 H 10 O 4

Struktuuri valem:

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4 structure formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

Kirjeldus:

Trans-feruulhape on ruudu- või kiudkristall, sulamistemperatuuriga 174 kraadi. See on lahustuv kuumas vees, etanoolis ja etüülatsetaadis, vähe lahustuv eetris ning lahustumatu benseenis ja petrooleetris.

Kiirgusevastane toime:

Trans-feruulhappel kui fenoolse taime komponendil on tugev antioksüdantne toime ja sellel on suur roll inimeste tervise edendamisel. Trans-feruulhape võib märkimisväärselt suurendada kiiritatud rakkudes glutatiooni ja nikotiinamiidi adeniin-dinukleotiidfosfaadi sisaldust ning sellel on kiiritatud endoteelirakkudele kaitsev toime. Heemoksügenaas on antioksüdantne ensüüm, mis võib muuta heemi biliverdiiniks ja lõpuks antioksüdandiks bilirubiiniks. Feruulhape võib reguleerida selle ensüümi ekspressiooni, et mängida kaitsvat rolli kiirguskaitses

Antioksüdandi funktsioon:

Trans-feruulhape võib märkimisväärselt parendada redutaasi ja glutatioonitransferaasi ärkamist ja kontrollida aktiivse türosinaasi osakaalu.

Trans Ferulic Acid or Trans-Ferulic Acid CAS 537-98-4 detailed information

Tippkvaliteediga puhas trans-feruulhappe või trans-ferulhappe happepulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite trans-feruulhapet või trans-feruliinhapet cas 537-98-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: trans-feruulhape või trans-feruulhape cas 537-98-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like