Toremifeentsitraat CAS 89778-27-8

Toremifeentsitraadi CAS 89778-27-8 Hiina Toremifeentsitraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: 2- [4 - [(Z) -4-kloro-1,2-difenüülbut-1-enüül] fenoksü] -N, N-dimetüületaanamiin, 2-hüdroksüpropaan-1,2,3-trikarboksüülhape; CASi number: 89778-27-8 Omadused: valge pulber. Molekulaarne ...

Toote üksikasjad

Toremifeentsitraat CAS 89778-27-8

Toremifene Citrate CAS 89778-27-8

Hiina Toremifeentsitraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: 2- [4 - [(Z) -4-kloro-1,2-difenüülbut-1-enüül] fenoksü] -N, N-dimetüületaanamiin, 2-hüdroksüpropaan-1,2,3-trikarboksüülhape;

CASi number: 89778-27-8

Omadused: valge pulber.

Molekulaarne valem: C32H36ClNO8

Struktuuri valem:

Toremifene Citrate CAS 89778-27-8 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: tormifeentsitraat

Kirjeldus:

Meie Toremifeentsitraati saab kasutada metastaatilise rinnavähi raviks östrogeeniretseptori suhtes positiivse või tundmatu menopausijärgsetel naistel.

Toremifeentsitraadi kõrvaltoimed:

Tavaliste kõrvaltoimete hulka kuuluvad näo punetus, hüperhidroos, tupeverejooks, leukorröa, väsimus, iiveldus, lööve, kihelus, pearinglus ja depressioon. Need kõrvaltoimed on tavaliselt kerged

Ravimite koostoime

1. Toremifeentsitraat vähendab kaltsiumiravimite, näiteks tiasiidravimite, eritumist neerude kaudu, suurenenud hüperkaltseemia riski.

2. Ensüümi indutseerijad, näiteks fenobarbitaal, fenütoiinnaatrium ja karbamasepiin, võivad selle toote metaboolset kiirust suurendada ja selle kontsentratsiooni vähendada, kui see jõuab seerumis püsiseisundini. Sel juhul tuleks selle toote päevane annus kahekordistada.

3. On teada, et antiöstrogeenivastaste ravimite ja varfariini antikoagulantide kombinatsioon koos tooremifeentsitraadiga võib pikendada veritsusaega. Seega tuleks vältida ülalmainitud ravimitega toremifeentsitraadi kasutamist.

Farmakokineetika:

Imendumine: pärast suukaudset manustamist imendub toremifeentsitraat kiiresti ja seerumi kontsentratsioon saavutab maksimumi umbes 3 tunni pärast (2–5 tundi) pärast manustamist.

Metabolism: Seda toodet saab inimkehas laialdaselt metaboliseerida tsütokroom P450-st sõltuva multifunktsionaalse maksaoksüdaasi poolt.

Eritumine: toremifeentsitraat elimineeritakse peamiselt metaboliitide kujul väljaheitega ning võib täheldada maksa ja soolte vereringet

Seerumi valkudega seondumise määr: toode seondub peamiselt albumiiniga ja seerumi valkudega seondumise määr on üle 99,5%.

Parima kvaliteediga puhas tooremifeentsitraadipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite toremifeentsitraadi kasti 89778-27-8, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: toremifeentsitraat cas 89778-27-8, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like