Tenofoviir CAS 147127-20-6

Tenofoviiri CAS 147127-20-6 Hiina Tenofoviiri tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: veevaba tenofoviir CASi number: 147127-20-6 Omadused: valge kristalne pulber. Molekulvalem: C9H14N5O4P struktuurivalem: pakend: 25 kg / kiudtrummel PÕHISÕNAD: Tenofoviir veevaba ....

Toote üksikasjad

Tenofoviir CAS 147127-20-6

Tenofovir CAS 147127-20-6

Hiina Tenofoviiri tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: veevaba tenofoviir

CAS-number: 147127-20-6

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C9H14N5O4P

Struktuuri valem:

Tenofovir CAS 147127-20-6 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: veevaba tenofoviir.

Kinnisvara:

Sulamistemperatuur: 276-280 ° C

Eripööre D+21 °

Tihedus: 1,79 ± 0,1 g / cm3

Rakendused:

Nukleotiidi analoogid pöördtranskriptaasi inhibiitorid võivad blokeerida HIV replikatsiooni. HIV-1 nakkuse raviks koos teiste retroviirusevastaste ravimitega. AIDSi raviks.

Nukleosiidsed viirusevastased ravimid, näiteks Tenofoviir, on lihtsa keemilise struktuuriga ning hõlpsasti modifitseeritavad ja sünteesitavad sünteetilised nukleotiidi analoogid. Nad on kõige kiiremini arenevad viirusevastased ravimid. HIV või HBV nakkuse ravis on kasutatud või hakatakse kasutama mitmeid uusi ülitõhusaid ja madala toksilisusega nukleosiidi analooge. Nukleosiidi analoogid võib vastavalt ravimi struktuurile jagada puriinideks ja pürimidiinideks. Vastavalt ravimi toimele jaotatakse nukleosiidi analoogid peamiselt retroviirusevastasteks (RT) ravimiteks, hepatiitivastasteks ravimiteks, herpesviirusevastasteks ravimiteks ja teisteks viiruseravimiteks.

Tenofoviiri tooraine on omamoodi atsükliline nukleosiidi viirusevastane ravim, mis võib pärssida HBV multiensüümide polümerisatsiooni ja HIV pöördtranskriptaasi. Tenofoviirdifosfaat, tenofoviiri aktiivne komponent, võib pärssida viiruse polümeraasi, konkureerides otseselt konkureeriva loodusliku desoksüriboosi substraadiga ja sisestades inimese DNA-sse terminaalse ahela.

Farmakokineetika:

Puhas tenofoviir imendub seedetraktis vaevalt, seetõttu esterdatakse ja soolatakse tenofoviirdipivoksiilfumaraadi vesinikkloriidiks. Tenofoviirdipivoksiil on vees lahustuv ning seda saab kiiresti imenduda ja lagundada toimeaineks tenofoviiriks, mis muundatakse seejärel aktiivseks metaboliidiks tenofoviirdifosfaadiks. Tenofoviiri tippväärtus saavutati 1-2 tunni jooksul pärast manustamist. Koos toiduga võib selle toote biosaadavust suurendada umbes 40%. Tenofoviirdifosfaadi rakusisene poolväärtusaeg on umbes 10 tundi, mis muudab selle manustamiseks üks kord päevas. Kuna toode ja tenofoviir ei metaboliseeru ensüümsüsteemi CYP450 kaudu. Seetõttu on ensüümi ja teiste ravimite koostoime võimalus väga väike. Toode eritub peamiselt glomerulaarfiltratsiooni ja aktiivse toruja transpordisüsteemi kaudu ning umbes 70–80% sellest eritub algsel kujul uriiniga.

Sünteetiline rutiin:

Tenofovir CAS 147127-20-6 synthetic method

Tippkvaliteetne, puhas Tenofoviiri pulbri- / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite tenofoviir cas 147127-20-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: tenofoviir cas 147127-20-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like