Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2 Hiina Sulindac BP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas. CAS-number: 38194-50-2 Omadused: kollane pulber. Molekulaarne valem: C20H17FO3S Struktuuri valem: pakend: 25 kg / kiudtrummel MÄRKSÕNAD: Sulindac BP USP. Kirjeldus: Sulindac kuulub arüülrühma ...

Toote üksikasjad

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2

Hiina Sulindac BP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS-number: 38194-50-2

Omadused: kollane pulber.

Molekulaarne valem: C20H17FO3S

Struktuuri valem:

Sulindac BP USP CAS 38194-50-2 structure formula

Pakend: 25Kgs /Kiudtrumm

MÄRKSÕNAD: Sulindac BP USP.

Kirjeldus:

Sulindac kuulub arüüläädikhappe põletikuvastaste ravimite hulka ja selle põletikuvastane toime on selle erilise omaduse poolest tugev ning avaldab ilmset mõju põletikulisele valule.

See toode on minimaalse aktiivsusega eelkäija ravim, mida saab pärast inimkehasse sisenemist metaboliseerida aktiivseks sulfiidiks. Sulindac võib pärssida tsüklooksügenaasi ja vähendada prostaglandiinide sünteesi, seega on sel analgeetiline, põletikuvastane ja palavikuvastane toime. See mõjutab vähe neerude verevoolu ja neerufunktsiooni.

Sulindac sobib igasuguse kroonilise artriidi (näiteks reumatoidartriidi, deformeeruva artriidi, anküloseeriva spondüliidi, õlgade periartriidi jne) korral. Eriti eakatele patsientidele, kellel on neerude verevoolu võimalik puudulikkus; mitmesugused valu põhjused, nagu düsmenorröa, hambavalu, trauma ja postoperatiivne valu.

Iga inimese erineva füüsilise seisundi ja seisundi tõttu tuleb Sulindac'i võtta enne sööki, söögi ajal või pärast sööki, et ravim saaks kehas parema rolli ja vähendaks ravimi stimulatsiooni seedetraktil. ravimi olemus ja funktsioon.

Tipptasemel puhas Sulindac BP USP pulbri- / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite sulindac bp usp cas 38194-50-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: sulindac bp usp cas 38194-50-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like