Streptomütsiintsesulfaat BP EP USP CAS 3810-74-0

Hiina Streptomütsiini Sesquisulfate tehas, tarnija, tootja Hiinas.
Sünonüümid: streptomütsiintsesulfaadi suukaudne ja süsteaste.
CASi number: 3810-74-0

Toote üksikasjad

Streptomütsiintsesulfaat BP EP USP CAS 3810-74-0

Streptomycin Sesquisulfate BP EP USP CAS 3810-74-0

Hiina Streptomütsiini Sesquisulfate tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: streptomütsiintsesulfaadi suukaudne ja süsteaste.

CASi number: 3810-74-0

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulvalem: C42H84N14O36S3

Struktuuri valem:

Streptomycin Sesquisulfate BP EP USP CAS 3810-74-0 structure formula

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD: Streptomütsiin-ekvisulfaat

Omadus: see toode on hügroskoopne. Streptomütsiineskvisulfaat Vees lahustuv, enamikes orgaanilistes lahustites lahustumatu, tugeva happe ja leelise tingimustes ebastabiilne

Streptomütsiin-svissulfaat on omamoodi aminoglükosiidide antibiootikumid. Sellel tootel on tugev antibakteriaalne toime Mycobacterium tuberculosis'ele, kuid mitte enamiku grampositiivsete kokkade (näiteks Streptococcus) ja batsillide (näiteks Pseudomonas aeruginosa, anaeroobsed bakterid) ning paljude gram-negatiivsete batsillide suhtes; Streptomütsiini Sesquisulfate tooraine on efektiivne igasuguste naha tuberkulooside korral. See võib pärssida Mycobacterium tuberculosis paljunemist ja toksiini tootmist. See võib tappa kõrge kontsentratsiooniga baktereid. Mycobacterium tuberculosis'i resistentsus streptomütsiini suhtes on kiire. Ravimresistentsuse vähendamiseks on parem seda kasutada koos teiste tuberkuloosivastaste ravimitega

Rakendused:

Streptomütsiinvesisulfaati saab kasutada tuberkuloosi, Brucella ja mittehemolüütilise streptokoki, katku ja küüliku palaviku, gripi ja gramnegatiivsete batsillide põhjustatud nakkusliku endokardiidi raviks.

Kõrvaltoimed:

Streptomütsiini Sesquisulfate BP EP USP kahjustus neerudele on kerge, mis väljendub albuminuria ja torukujulise uriinina. Mõnel neist on ajutine neerufunktsiooni langus ja see võib taastuda pärast ravimi kasutamise lõpetamist. Tõsine püsiv neerukahjustus on harv.


Farmakoloogiline toime: Streptomütsiin-ekvisulfaat on aminoglükosiidide antibiootikum. Selle mehhanism on toimida bakterites ribosoomi toimel, pärssida valkude sünteesi ja hävitada bakteriraku membraani terviklikkus. Selle minimaalne inhibeeriv kontsentratsioon on tavaliselt 0. 5 mg / ml. Mitte-kultuurilise Mycobacterium'i ravimresistentsust on lihtne toota. Seetõttu peame tähelepanu pöörama ratsionaalsele kasutamisele. Streptomütsiinesekulfaat BP EP USP avaldab antibakteriaalset toimet paljudele gramnegatiivsetele bakteritele nagu Escherichia coli, Klebsiella, proteus, enterobakter, Salmonella, Shigella, Brucella, Pasteurella jne; Neisseria meningitidis ja Neisseria gonorrhoeae on selle toote suhtes samuti tundlikud. Sellel ainel on halb toime stafülokokkidele ja teistele grampositiivsetele kokidele.

Farmakokineetika: süstimisastmega Streptomütsiini Squisvisulfaadi imendumine on pärast intramuskulaarset süstimist hea. Pärast imendumist jaotatakse toode peamiselt rakuvälises vedelikus ning seda saab jaotada elunditesse ja kudedesse, välja arvatud aju. Tserebrospinaalvedelikku, ajukoe ja bronhide sekretsiooni jõudva toote kogus on väga väike; väärib märkimist, et toode võib pärast kasutamist jõuda sappi, pleura vedelikku, astsiidini, tuberkuloosse mädanikuni ja kaseoosse kudedesse ning siseneda lootekoesse platsenta kaudu. Seega ei soovitata rasedatel seda toodet kasutada

Streptomütsiintsesulfaadi seondumise määr valkudega võib ulatuda 20% - 30%. Vere eliminatsiooni poolväärtusaeg (T 1 / 2 b) 2. 4 - 2. 7 Neerufunktsiooni võib tunde pikendada. Toode ei metaboliseeru kehas ja väljub peamiselt glomerulaarfiltratsiooni kaudu. Pärast 2 4-tunnist manustamist eritub 80% - 98% uriinist, umbes 1% eritub sapist ja väike kogus piima, sülge ja higi.

Võrreldes süstimisega ei imendu streptomütsiintsesulfaat suukaudsel manustamisel kergesti

Näidustused:

1. Streptomütsiini squisvisulfaat BP EP USP sobib tularemia korral või koos teiste antibakteriaalsete ravimitega katku, suguhaiguste granuloomi, brutselloosi, rottide hammustuspalaviku korral

2. Seda toodet kasutatakse koos tuberkuloosivastaste ravimitega ja seda saab kasutada mitmesuguste tuberkuloosi või muude Mycobacterium tuberculosis põhjustatud mükobakteriaalsete infektsioonide raviks.

3. Streptomütsiinvesisulfaati kombineeritakse penitsilliini või ampitsilliiniga, et ravida Streptococcus viridis või Enterococcus faecalis põhjustatud endokardiit.

Tippkvaliteetne puhas streptomütsiini sesquisulfate BP EP USP pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Hot Tags: streptomütsiin-sesvisulfaat bp ep usp cas 3810-74-0, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like