Rosuvastatiini kaltsium

Rosuvastatiini kaltsium Hiina Rosuvastatiini kaltsiumi tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Rosuvastatin Hemicalcium CAS-number: 147098-20-2 Omadused: valge kuni valkjas kristalne pulber. Molekulaarne valem: C44H54CaF2N6O12S2; (C22H27FN3O6S) 2.Ca struktuuri valem: pakend: 25 kg / ...

Toote üksikasjad

Rosuvastatiini kaltsium

Rosuvastatin Calcium

Hiina Rosuvastatiini kaltsiumi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Rosuvastatin Hemicalcium

CAS-number: 147098-20-2

Omadused: valge kuni valkjas kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C44H54CaF2N6O12S2; (C22H27FN3O6S) 2.Ca

Struktuuri valem:

Rosuvastatin Calcium structure formula

Pakend: 25Kgs /Kiudtrumm

MÄRKSÕNAD: Rosuvastatiini kaltsium

Kirjeldus:

Rosuvastatiini kaltsium BP EP USP on selektiivne reduktaasi inhibiitor. See vähendab kolesterooli sünteesi ja ladustumist hepatotsüütides, inhibeerides HMG CoA reduktaasi, vähendades seeläbi üldkolesterooli (TC) ja madala tihedusega lipoproteiinkolesterooli (LDL-C) taset veres.

Ravimite koostoimed:

Gemfibrosiil ja tsüklosporiin võivad teatud määral suurendada rosuvastatiini kaltsiumi plasmakontsentratsiooni, alumiiniumhüdroksiidi ja magneesiumhüdroksiidi sisaldav erütromütsiin ja happekiire suspensioon võivad teatud määral vähendada rosuvastatiini ja plasma kontsentratsiooni. In vitro või in vivo uuringud on näidanud, et rosuvastatiini kaltsiumi tooraine on tsütokroom P450 ensüümi inhibiitor või indutseerija.

Lisaks, kui samaaegselt kasutatakse Rosuvastatin Calcium BP EP USP-d ja K-vitamiini antagoniste, võib INR ravimi alustamise ja lõpetamise ning annuse suurendamise või vähendamise protsessis teatud määral suureneda või väheneda. On vaja jälgida INR taset.

Rosuvastatiini kaltsiumi peamine toimekoht on maks, kolesterooli alandav sihtorgan. See toode suurendas retseptorite arvu maksa LDL-rakkude pinnal, soodustas LDL-i imendumist ja katabolismi ning pidurdas VLDL-i maksa sünteesi, vähendades seeläbi VLDL- ja LDL-osakeste koguarvu.

Puhas Rosuvastatin Calcium BP EP USP on selektiivne konkureeriv hüdroksümetüülglutarüül koensüümi reduktaasi inhibiitor. Seda saab valikuliselt imenduda maksas, mis on kolesterooli alandamise sihtorgan. Rosuvastatiini kaltsium võib suurendada maksa LDL-C retseptorite arvu rakupinnal, suurendades seeläbi LDL-C omastamist ja katabolismi. See toode sobib peamiselt primaarse hüperkolesteroleemia või segatüüpi düslipideemiaga patsientidele, kes ei suuda pärast dieedi kontrolli, kehakaalu langetamist ja võimlemist tugevdada vere lipiidide sisaldust. Lisaks sobib see ka perekondliku hüperkolesteroleemiaga patsientidele.

Tipptasemel puhas rosuvastatiini kaltsiumipulber / ainete tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite rosuvastatiini kaltsiumi, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: rosuvastatiini kaltsium, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like