Resorsinool CAS 108-46-3

Resorsinooli CAS 108-4 6 - 3 Hiina resortsinooli tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 108-4 6 - 3 omadused: valge helves. Molekulaarne valem: C 6 H 6 O 2 struktuurivalem: Pakend: 25 kg / kiudrumm PÕHISÕNAD: Resortsinooli rakendused: Resorsinooli helbeid kasutatakse peamiselt kummiliimis, ...

Toote üksikasjad

Resorsinool CAS 108-46-3

Resorcinol CAS 108-46-3

Hiina resortsinooli tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 108-46-3

Omadused: valge helves.

Molekulaarvalem: C 6 H 6 O 2

Struktuuri valem:

Resorcinol CAS 108-46-3 structure formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Resorsinool

Rakendused:

Resorsinooli helbeid kasutatakse peamiselt kummiliimides, sünteetilistes vaikudes, värvainetes, säilitusainetes, ravimites, analüütilistes reaktiivides ja muudes põhipindades. Resorsinool sarnaneb fenooli ja kresooliga ning moodustab formaldehüüdiga polükondensaadi. Resorsinooli toorainet saab kasutada viskoosfilamentide liimi ja nailonist rehviringi tootmiseks, puiduliimi vinüülmaterjali ja metalli valmistamiseks. Resorsinool on palju asovärvaineid ja karusnaha vaheaine on ka farmatseutilise vaheühendi p-nitrosalitsüülhappe tooraine. Resorsinoolil on bakteritsiidne toime, seda saab kasutada säilitusainena, lisades kosmeetika- ja nahahaiguste ravimipastat ja -salve. β-metüül vihmavarjukeetooni ketoon, resorsinooli derivaat, on optilise pleegitusaine vaheühend, trinitroresortsinool on detonaator ja bensofenooni ultraviolettkiirguse absorbentide tootmiseks kasutatakse märkimisväärses koguses resorsinooli. See toode võib stimuleerida nahka ja limaskesta ning see imendub naha kaudu kiiresti, põhjustades mürgitust.

Keemilised omadused: resortsinooli keemilised omadused on sarnased dikarboksüülhappe omadustega. See reageerib naatriumhüdroksiidi ja ammoniaagi veega, moodustades soola. Resorsinool võib reageerida äädikhappe anhüdriidiga, moodustades estri; tsinkkloriidi juuresolekul võib see kondenseeruda ftaalhüdriidiga, moodustades ftaleiini, ja dehüdreeruda, moodustades fluorestseiini.

Analüüsitunnistus (COA, TDS)

Toote nimi

Resorsinool

Testitav objekt

Standard

Tulemus

Välimus

Valged helbed.

Vastab

Identifitseerimine

Peaks täitma.

Vastab

Sulamisvahemik

109°C-111°C

109.52

Kaotus kuivatamisel

≤ 1.0%

GG lt; 1. 0%

Jääk süütel

≤ 0.05%

GG lt; 0. 05%

p-dihüdroksübenseen;

≤ 0.05%

0.008%

Pürokatehool

≤ 0.05%

Märkus tuvastatud

Fenool

≤ 0.05%

Märkus tuvastatud

Puhtus (test)

99.0%-100.5%

99.84%

Tippkvaliteediga resortsinooli tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite resorsinooli cas 108-46-3, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: resorcinol cas 108-46-3, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like