Propranoloolvesinikkloriid või propranolool Hcl

Propranolool vesinikkloriid või propranolool Hcl Hiina propranolool vesinikkloriid või Propranolol Hcl tehas Tarnija, Tootja Hiinas. CASi number: 318-98-9 Omadused: valge pulber. Molekulaarne valem: C16H22ClNO2 Struktuur Valem: Pakett: 25Kgs / Fiber Drum VÕTMESÕNAD: Propranolool ...

Toote üksikasjad

Propranoloolvesinikkloriid või propranolool Hcl

Propranolol Hydrochloride or Propranolol Hcl

Hiina propranolool vesinikkloriid või Propranolol Hcl tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

CASi number: 318-98-9

Omadused: valge pulber.

Molekulvalem: C16H22ClNO2

Struktuuri valem:

Propranolol Hydrochloride or Propranolol Hcl structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Sõnad:Propranoloolvesinikkloriid või propranolool Hcl

Kirjeldus:

See on mitteselektiivne β- retseptorite blokaator. See blokeerib müokardi β- adrenoretseptori ja antagoniseerib nii β1 kui ka β2 retseptoreid.

Vara:

Propranolool Vesinikkloriid lahustub vees.

Sulamispunkt 163-164 kraadi

Propranolool Hcl on lihtne laguneda lahjendatud happes, stabiilne leeliseline, ja lihtne halveneda, kui valgusekäes.

PropranoloolVesinikkloriid reageerib ränivolframhappe lahusega, moodustades punaka sademe.

Saadetise & Toimetaja: Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd on üks tuntumaid Propranolol vesinikkloriid pulber tootja Hiinas, meie saadetis on professionaalne ja suhteliselt kiire.

See toode võib aeglustada südame löögisagedust, pärssida südame kontraktiilsust ja juhtivust, vähendada ringleva vere mahtu ja müokardi hapnikutarbimist. Propranoloolvesinikkloriidi kasutatakse peamiselt arütmia raviks, mida põhjustavad mitmesugused põhjused, ning kasutatakse ka stenokardia, hüpertensiooni, feokromotsütoma (ettevalmistus enne operatsiooni) jne. Kuna antagoniseeriv β 2 retseptori võib põhjustada bronhospasmi ja astmat, on keelatud kasutada bronhiaalastmaga patsientidel.

Propranolooli Hcl kõrvaltoimed:

Seal võib olla tinnitus, väsimus ja isutus.

Propranolool vesinikkloriidi teised kõrvaltoimed hõlmavad sagedast urineerimist, suulõhet ja väheseid muutusi kuklis, ALP ja üldkolesterooli leiti aeg- ajalt pärast pikaajalist ravi.

Rakendused: Propranolool Hcl saab kasutada erinevate funktsionaalsete arütmiate, supraventrikulaarse ja vatsakese ektoopiline extrasystole, kodade virvendus ja arütmia põhjustatud anestesia.

Top Quality, puhas propranolool vesinikkloriid või propranolool Hcl pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite propranolool vesinikkloriid i või propranolool hcl, võtke meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: propranoloolvesinikkloriidi või propranolooli hcl, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like