Probenetsiid CAS 57-66-9

Hiina Probenetsiidi CAS 57-66-9 tehas, tarnija, tootja Hiinas.
CASi number: 57-66-9
Omadused: Valge kristalne pulber.

Toote üksikasjad

Probenetsiid CAS 57-66-9

Probenecid CAS 57-66-9

Hiina Probenetsiidi CAS 57-66-9 tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 57-66-9

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulvalem: C13H19EI4S

Struktuuri valem:

Probenecid CAS 57-66-9 structure formula

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD: Probenetsiid CAS 57-66-9

Kirjeldus:

Probenetsiidne tooraine võib pärssida uraadi aktiivset reabsorptsiooni proksimaalsetes keerdunud neerutuubulites, suurendada uraadi eritumist ja vähendada uraadi kontsentratsiooni veres. See võib leevendada või takistada uraadisõlmede teket, vähendada liigesekahjustusi ja soodustada moodustunud uraadi lahustumist. Probenetsiidil puudub põletikuvastane ja valuvaigistav toime. See pärsib konkurentsis nõrkade orgaaniliste hapete (näiteks penitsilliini ja tsefalosporiini) eritumist neerutuubulites, seega on see võimeline suurendama nende antibiootikumide kontsentratsiooni veres ja pikendama nende toimeaega.

Probenetsiidi API kasutatakse peamiselt hüperurikeemia kontrollimiseks podagrahoo ja kroonilise podagra vahel. See sobib patsientidele, kellel on kõrge vere kusihape, hea neerufunktsioon ja kusihappe eritumine päevas. Probenetsiidi BP EP USP kasutatakse ka tiasiini-diureetikumide põhjustatud või podagraga seotud hüperurikeemia raviks. Üldiselt ei kasutata seda vähiravis põhjustatud hüperurikeemia abistavana. Kuna probenetsiid on võimeline pärssima penitsilliini ja tsefalosporiinide eritumist neerutuubulitest ja suurendama nende kontsentratsiooni veres, saab seda kasutada abiravina haiguste puhul, mis vajavad penitsilliini ja tsefalosporiini pikaajalist kõrget kontsentratsiooni hoidmist, näiteks alaäge nakkav endokardiit , gonorröa jne.

Rakendused:

Probenetsiid on podagravastane ravim. See on omamoodi orgaaniline hape, mis lahustub hästi rasvas. See aine eritub neerutuubulitest ja imendub kergesti tagasi. Seetõttu pärsitakse mõnede orgaaniliste hapete funktsiooni neerutuubulites ja sulfosulfonaadi juuresolekul väheneb teiste orgaaniliste hapete eritumine. Seetõttu on Probenetsiid ohutu ja efektiivne kroonilise podagra ravis. See ei mõjuta ägeda podagra valu ja põletikku ega sobi ägeda podagra korral.

Probenetsiidi näidustused:

1. Hüperurikeemia kroonilise podagra-artriidi ja podagrakiviga, kuid glomerulaarfiltratsioon peab olema suurem kui 50–60ml / min; neerukivi ega neerukivi pole varem esinenud; happevaba uriin; puuduvad salitsüülhappe ravimid.

2. Probenetsiid toimib antibiootikumiravi täiendava ravimina, see võib parandada antibiootikumide efektiivsust.

Probenetsiidi vastunäidustused:

Neerufunktsioon on madal. Probenetsiid on keelatud neile, kes on sulfoonamiidide suhtes allergilised ja neerupuudulikkusega inimestele.

Omadused: Probenetsiid on valge kristalne pulber, lõhnatu ja kergelt mõru.

Probenetsiidi lahustuvus: see toode on atsetoonis lahustuv, etanoolis või kloroformis lahustuv, vees peaaegu lahustumatu; lahustub lahjendatud naatriumhüdroksiidi lahuses, lahustunud happes peaaegu ei lahustu.

Sulamistemperatuur: 198-201 kraadi.

Sünteetiline meetod:

Probenecid CAS 57-66-9 synthetic Method

Muud nimed:

Propaan; Benurüül; 4- (N, N-dipropüülaminosulfonüül) bensoehape; Bensoehape, 4 - [(dipropüülamino) sulfonüül] -; benatseen;

Kvaliteetne, puhas probenetsiidipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Hot Tags: probenetsiid cas 57-66-9, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like