Pidotimod CAS 121808-62-6

Pidotimod CAS 121808-62-6 Hiina Pidotimod tehas, tarnija, tootja Hiinas. CAS number: 121808-62-6 omadused: valge kristalliline pulber. Molekulaarvalem: C9H12N2O4S struktuur valem: pakend: 25Kgs/Fiber drum kirjeldus: Pidotimod on immunomodulaator, mis sobib...

Toote üksikasjad

Pidotimod CAS 121808-62-6

Pidotimod CAS 121808-62-6

Hiina Pidotimod tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS number: 121808-62-6

Omadused: valge kristalliline pulber.

Molekulaarvalem: C9H12N2O4S

Struktuuri valem:

Pidotimod CAS 121808-62-6 structure formula

Pakend: 25Kgs/Kiu trummel

 

Kirjeldus:

Pidotimod on immunomodulaator, mis sobib madala immuunfunktsiooniga patsientidele ja mida saab kasutada ägeda infektsiooni ennetamiseks, haiguse kulgu lühendada, haiguse raskust vähendada, ja seda saab kasutada abiainetena ägeda infektsiooni perioodil.

Immunosupresaatorid võivad edendada nii mittespetsiifilisi kui spetsiifilisi immuunreaktsioone. Pidotimod võib suurendada fagotsütaarse aktiivsuse ja chemotaxis makrofaagide ja neutrofiidid. See võib aktiveerida looduslik tapja rakud, edendada proliferatsiooni mitogeeni põhjustatud lümfotsüütide ja suurendada suhet CD4 + ja CD8 rakkude arv + madala immuunfunktsiooniga.

 

Pidotimod või pidomode tooraine saab kasutada abiraviks kroonilise või korduva hingamisteede infektsioon ja kuseteede infektsioon.

Pidomode on immunotugevdaja, millel puudub otsene antibakteriaalne või Viirusevastane toime. Aga, edendades organismi immuunsüsteemi, see võib parandada ravitoimet bakterite ja viiruste infektsioon. Kliiniliselt, Pidotimod või pidomood kasutatakse peamiselt madala immuunfunktsiooniga patsientidel. Seda saab kasutada ka replikatsiooni ravi korduva hingamisteede, Otolaryngology või Urogenitaalsüsteemi infektsioon, samuti muud kroonilised haigused nagu viirusinfektsioon, pahaloomuline kasvaja ja nii edasi.

 

Pidotimod API on vähe kõrvaltoimeid. Tavalised on pearinglus, peavalu, iiveldus, oksendamine, kõhuvalu või lööve jne. sümptomid kaovad pärast ravimi peatamist. Kui söömine, see võib mõjutada biosaadavust pidomode, seega on soovitatav võtta seda kaks tundi enne või pärast sööki.

Pidotimod description

Keemiline nimetus:

(R)-3-((S) -5-Oksopyrrolidiin-2-karbonüül) tiasolidiin-4-karboksüülhape

Top kvaliteet, puhas Pidotimod pulber/aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite pidotimod CAS 121808-62-6, Tere tulemast meiega ühendust. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: pidotimod CAS 121808-62-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like