Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4 Hiina Olmesartan Medoxomil tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 144689-63-4 Omadused: valge kristalne pulber. Molekulaarne valem: C29H30N6O6 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Olmesartan Medoxomil Description: ...

Toote üksikasjad

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4

Hiina Olmesartaani Medoksomiili tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 144689-63-4

Omadused: valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C29H30N6O6

Struktuuri valem:

Olmesartan Medoxomil CAS 144689-63-4 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: Olmesartan Medoxomil

Kirjeldus:

Olmesartaan Medoxomili tooraine on tõhusam kui losartaan ja muud varakult turustatud sartanid. See on ideaalne antihüpertensiivne ravim ja sellel on hea raviv toime erinevat tüüpi hüpertensiooni korral. Selle silmapaistev omadus on see, et sellel on pikk poolestusaeg ja see suudab vererõhku tõhusalt kontrollida ühe päeva jooksul, seega on Olmesartan Medoxomili võtmine mugavam. Võrreldes teiste angiotensiin II retseptori antagonistidega. Selle eelised on väike annus, kiire avaldumine, tugevam ja püsiv antihüpertensiivne toime, vähene kõrvaltoimete esinemissagedus. Kliinilised uuringud on näidanud, et parema ravitoime saavutamiseks võib olmesartaandipivoksiili võtta ka koos teiste antihüpertensiivsete ravimitega. Lisaks on Olmesartan Medoxomilil hea toime arterioskleroosi, müokardi hüpertroofia, südamepuudulikkuse, diabeedi, nefropaatia ja nii edasi.

Olmesartan Medoxomil BP EP USP on teatud tüüpi eelravim, mis absorbeeritakse ja hüdrolüüsitakse seedetraktis olmesartaaniks.

Tavaliselt valmistatakse see tavaliselt Olmesartan Medoxomil tablettideks. Neid kasutatakse peamiselt hüpertensiooni raviks. See toode kuulub angiotensiini konverteeriva ensüümi inhibiitorisse. Pärast inimkehas imendumist võib Olmesartan Medoxomil blokeerida angiotensiini retseptori, laiendada veresooni ja vähendada vererõhku. Kliinilises rakenduses viitab see kasutamise ja annustamise osas peamiselt patsientide vererõhule.

See toode kuulub ARB ravimite klassi, selle peamine roll on vererõhu alandamine, samal ajal on sellistel ravimitel ka neerukaitse, see sobib paremini hüpertensiooni ja neerufunktsiooni kahjustusega patsientidele või kellel on juba proteinuuria.

Kvaliteetne, puhas Olmesartaan Medoxomil pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite olmesartaanmedoksomiil cas 144689-63-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: olmesartaanmedoksomiil cas 144689-63-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like