Norfloksatsiin nikotiinne CAS 118803-81-9

Norfloxacin Nicotinic CAS 118803-81-9 Hiina Norfloxacin Nicotinic tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: kinoliin-3-karboksüülhape, nikotiinne norfloksatsiin, nikotiinhape norfloksatsiin; 1-etüül-6-fluoro-4-okso-7-piperasiin-1-üülkinoliin-3-karboksüülhape, püridiin-3-karboksüülhape. CAS ...

Toote üksikasjad

Norfloksatsiin nikotiinne CAS 118803-81-9

Norfloxacin Nicotinic CAS 118803-81-9

Hiina Norfloksatsiini nikotiinivabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: kinoliin-3-karboksüülhape, nikotiinne norfloksatsiin, nikotiinhape norfloksatsiin; 1-etüül-6-fluoro-4-okso-7-piperasiin-1-üülkinoliin-3-karboksüülhape, püridiin-3-karboksüülhape.

CASi number: 118803-81-9

Omadused: Peaaegu valge kergelt kollakas pulber.

Molekulaarvalem: C 22 H 23 FN 4 O 5

Struktuuri valem:

Norfloxacin Nicotinic CAS 118803-81-9 formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

Kirjeldus:

Norfloxacin Nicotinic on antibiootiline nakkusvastane tooraine, mida kasutatakse kariloomade ja kodulindude bakteriaalse ja mükoplasma nakkuse raviks

Norfloksatsiini nikotiini kasutatakse peamiselt loomadel. Sellel on hea terapeutiline toime kodulindude ja kariloomade mitmesugustele sooleinfektsioonidele

Farmakodünaamika: Norfloxacin Nicotinic omab tugevat bakteritsiidset toimet grampositiivsetele bakteritele, näiteks Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Salmonella, Serratia, Neisseria gonorrhoeae jne.

Farmakokineetika: Norfloxacin Nicotinic imendub pärast suukaudset manustamist kiiresti, jaotus kudedes on hea. Kontsentratsioon maksas, neerudes, kõhunäärmes, põrnas, lümfisõlmedes, parotiidnäärmes, bronhide limaskestas ja teistes kudedes on kõrgem kui veres ja see võib tungida mitmesugustesse eritistesse, kuid aju ja luukoes on kontsentratsioon madal.

Näidustused:

Nikotiinic Norfloxacin avaldab märkimisväärset mõju mitmesugustele sooleinfektsioonidele, kolibacillosis, enteriidi kõhulahtisusele, pullorumile, segainfektsioonile ning viiruse ja bakterite põhjustatud komplikatsioonidele. Sellel on hea ravitoime kanade koolerale, kanade tüüfusele, põrsaste kollasele ja valgele düsenteeriale, täiskasvanud sigade bakteriaalsele düsenteeriale ja lemmikloomade düsenteeriale.

Tippkvaliteediga puhas Norfloksatsiini nikotiinipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite norfloksatsiini nikotiinikassi 118803-81-9, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: norfloksatsiin nikotiin cas 118803-81-9, tootjad, tarnijad, hind,
Küsitlus

You Might Also Like