Norfloksatsiini alus CAS 70458-96-7

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7 Hiina Norfloxacin Base tehas, Tarnija, Tootja Hiinas. CASi number: 70458-96-7 Omadused: valge kuni kergelt kollakas pulber. Molekulaarne valem: C16H18FN3O3 struktuuri valem: pakett: 25kgs / fiber drum VÕTMEsõnad: Norfloxacin Base Kirjeldus:...

Toote üksikasjad

Norfloksatsiini alus CAS 70458-96-7

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7

Hiina Norfloxacin Base tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

CASi number: 70458-96-7

Omadused: valge kuni kergelt kollakas pulber.

Molekulvalem: C16H18FN3O3

Struktuuri valem:

Norfloxacin Base CAS 70458-96-7 structure formula

Pakend: 25Kgs/Fiber Drum

KEY Sõnad: Norfloxacin Base

Kirjeldus:

Norfloksatsiini baas on kinoloonide kolmas põlvkond. See võib blokeerida patogeensete bakterite DNA güraasi mõju seedetraktis, takistada bakterite DNA replikatsiooni ja pärssida baktereid. Norfloksatsiinbase'i kasutatakse tavaliselt enteriidi ja düsenteeria raviks. Kuid see ravim võib viivitada luu moodustumist alaealiste ja mõjutada nende arengut. Seetõttu on see alaealistele keelatud.

See sobib kuseteede infektsioon, gonorröa, prostatiit, sooleinfektsioon, kõhutüüfus ja muud Salmonella infektsioonid põhjustatud tundlike bakterite.

Nagu kuulsaim Hiina Norfloxacin Base Powder tarnija Hiinas, Qingdao Fengchen Technology and Trade Co, Ltd toode on hästi pakitud uusim ja ohutum pakett.

Koostoimed ravimitega

1. Tsüklosporiini kontsentratsioon veres võib suurendada tsüklosporiini ja selle toote kombinatsiooni ga. On vaja jälgida tsüklosporiini kontsentratsioonverekontsentratsiooni ja kohandada annust.

2. Norfloxacin Base' i kasutamisel koos varfariiniga võib varfariini antikoagulantne toime suureneda ning patsiente tuleb hoolikalt jälgida protrombiini ajal.

3. Probenetsiid võib vähendada Norfloxacin Base'i sekretsiooni neerutuubulitest umbes 50%. Seda tuleb jälgida, kui kombineerida.

4. See toode on antagonistlik toime nitrofurantoiin, nii kombineeritud taotluse ei soovitata.

5. Multivitamiinid, või muud preparaadid, mis sisaldavad raua ja tsinki oonid, ja happe tegemise narkootikume, mis sisaldavad alumiiniumi või magneesiumi võib vähendada imendumist Norfloxacin Base. On soovitatav, et neid ei tohi kasutada koos

Keemiline nimetus: 1-etüül-6-fluoro-4-okso-7-piperazinüül-1,4-dihüdrokinoliini-3-karboksüülhape;

Top Quality, puhas Norfloxacin Base Pulber / aine tehas, Tarnija, Tootja Hiinas.

Kui otsite norfloksatsiini baasi cas 70458-96-7, tere tulemast meiega ühendust võtta. Oleme üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid selles valdkonnas. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: norfloksatsiini aluse cas 70458-96-7, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like