Nifuratel CAS 4936-47-4

Nifuratel CAS 49 3 6-47-4 Hiina Nifurateli tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Nifurtel CASi number: 49 3 6-47-4 Omadused: kollane kristalne pulber. Molekulaarvalem: C 10 H {{3}} N 3 O 5 S struktuurivalem: pakend: 2 5 kg / kiudtrummel PÕHISÕNAD: Nifurateli tooraine. Keemiline nimetus: ...

Toote üksikasjad

Nifuratel CAS 4936-47-4

Nifuratel CAS 4936-47-4

Hiina Nifurateli tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Nifurtel

CASi number: 4936-47-4

Omadused: kollane kristalne pulber.

Molekulaarvalem: C 10 H 11 N 3 O 5 S

Struktuuri valem:

Nifuratel CAS 4936-47-4 formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD:Nifurateli tooraine.

Keemiline nimetus: 5 - [(metüültio) metüül] -3 - [[(5-nitro-2-furüülmetüleen] amino] -2-oksasolidinoon

Tihedus: 1. 57 g / cm 3,

Sulamistemperatuur: 176-178 kraadi.

Nifuratel API on nitrofuraani derivaat ja laia toimespektriga antibiootikum. Günekoloogilised antibiootikumid, kasutatakse bakteriaalse vaginiidi raviks.

Nifurateli efektiivsus on põletikuvastane ja bakteritsiidne. See kuulub nüstatiini tableti hulka. Selle peamine ülesanne on seente tapmine. Seda kasutatakse tavaliselt mükootilise ja trihhomonaalse vaginiidi, tservitsiidi ja segainfektsiooni raviks.

Nifurateli tooraine API-l on hea toime, kiire raviv toime ja vähem kahjulikke reaktsioone. See on günekoloogiline infektsioonivastane ravim, mida saavad rasedad ohutult kasutada.

Nifurtel API-l on tugev surmav toime günekoloogiliste infektsioonide levinud patogeenidele, nagu grampositiivsed ja gramnegatiivsed bakterid, trihhomonaad, hallitus, klamüüdia ja mükoplasma. Nifuratelit kasutatakse peamiselt bakterite, trihhomonaadi, hallituse ja Candida põhjustatud vulvari- ja tupeinfektsioonide, leukorröa, kuseteede infektsioonide, seedetrakti amebiaasi ja giardiaasi raviks.

Farmakoloogiline toime:

See toode on efektiivne bakterite, trikhomonaadi ja Candida vastu, mis põhjustavad naistel reproduktiivse süsteemi nakatumist. Nifuratel pärsib peamiselt bakterite kasvu, häirides selle ensüümsüsteemi. Platoent on raske läbi viia ilma Teratogeneesi põhjustamata.

Näidustused:

1. Bakteriaalne vaginoos, trihhomonaalne vaginiit, Candida vaginiit ja vulviit;

2. Kuseteede infektsioon.

3. Seedetrakti ambiaas ja giardiaas

Nifurateli kõrvaltoimed: veel ei leitud

Tippkvaliteediga puhas Nifuratel pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite nifuratel cas 4936-47-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: nifuratel cas 4936-47-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like