Nifedipiin CAS 21829-25-4

Nifedipine CAS 21829-25-4 Hiina Nifedipine BP EP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: Nifedipin CASi number: 21829-25-4 Omadused: kollane kristalne pulber. Molekulaarne valem: C17H18N2O6 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Nifedipine Kirjeldus: ...

Toote üksikasjad

Nifedipiin CAS 21829-25-4

Nifedipine CAS 21829-25-4

Hiina Nifedipine BP EP USP tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: Nifedipin

CASi number: 21829-25-4

Omadused: kollane kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C17H18N2O6

Struktuuri valem:

Nifedipine CAS 21829-25-4 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: Nifedipiin

Kirjeldus:

Nifedipiini saab kasutada südame isheemiatõve stenokardia, eriti koronaararterite spasmist põhjustatud stenokardia ja stenokardia ennetamiseks ja raviks. Sellel tootel ei ole kahjulikku mõju hingamisfunktsioonidele, seetõttu võib Nifedipiini kasutada hingamisteede obstruktsioonihaigusega stenokardiaga patsientidel ja selle raviv toime on parem kui beeta-retseptori antagonistil. Nifedipine BP EP USP võib kasutada ka erinevat tüüpi hüpertensiooni korral ning sellel on hea raviv toime tulekindla ja raske hüpertensiooni korral. Kuna see võib vähendada järelkoormust, on sellel tootel hea mõju ka tulekindlale südame paispuudulikkusele ja seda saab õigel ajal võtta.

Püsivus: Valgusega kokkupuutel on see ebastabiilne.

Lahustuvus: Nifedipiin on atsetoonis või kloroformis lahustuv, etanoolis vähe lahustuv, vees peaaegu lahustumatu.

Tihedus: 1,271 g / cm3

Sulamistemperatuur: 171-175 ° C

Rakendused:

1. Nifedipiini tooraine API võib selektiivselt pärssida müokardi rakumembraani kaltsiumi sissevoolu, blokeerida müokardi rakkude erutuskontraktsiooni sidumist, nõrgendada südamelihase kontraktiilsust, vähendada müokardi energia ja hapniku tarbimist ning kaitsta südamelihase rakke otseselt, vältides kaltsiumi ülekoormust.

2. Nifedipiin BP EP USP võib pärssida veresoonte, bronhide ja emaka silelihaste erutuskontraktsiooni sidumist ning laiendada süsteemseid veresooni (sealhulgas kopsu-, maksa-, neeru-, aju-, reie- ja mesenteriaalarterid) ja pärgarterit.

Ravimite koostoimed:

Nifedipiin võib põhjustada hüpotensiooni teiste ravimitega.

See võib põhjustada hüpotensiooni, südamefunktsiooni langust ja südamepuudulikkust.

Kui Nifedipiini kombineeritakse kõrge valkudega seondumise kiirusega ravimitega, nagu näiteks dikumaariin, digis, naatriumfenütoiin, kinidiin, kiniin, varfariin jne, muutub nende ravimite vaba kontsentratsioon sageli. Kombineeritult nitraatidega saab stenokardia ravi tõhustada.

Kui kasutame Nifedipiini koos tsimetidiini ja teiste ravimitega, suureneb ravimi maksimaalne kontsentratsioon veres, mistõttu tuleb annust kohandada.

Sünteetiline meetod:

Nifedipine CAS 21829-25-4 synthetic routine

Muud nimed:

1,4-dihüdro-2,6-dimetüül-4- (2-nitrofenüül) -3,5-püridiindikarboksüülhappe dimetüülester; Procardia XL; fenihidiin; 4- (2' nitrofenüül) -2,6-dimetüül-3,5-dikarbometoksü-1,4-dihüdropüridiin

Parima kvaliteediga puhas nifedipiinipulber / ainevabrik, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite nifedipine cas 21829-25-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: nifedipine cas 21829-25-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like