Naloxone HCl või naloksoonvesinikkloriid CAS 357-08-4

Naloksoon Hcl või naloksoonvesinikkloriid CAS 357-08-4 Hiina Naloxone Hcl või naloksoonvesinikkloriidi tehas, tarnija, tootja Hiinas. CAS-number: 357-08-4 Omadused: Valge kristalliline pulber. Molekulivalem: C19H22ClNO4 Struktuuri valem: Pakend: 25 kg / kiudtrummel MÄRKSÕNAD: ...

Toote üksikasjad

Naloxone Hcl või Naloxone Hydrochloride CAS 357-08-4

Naloxone Hcl or Naloxone Hydrochloride CAS 357-08-4

Hiina Naloxone Hcl või Naloxone Hydrochloride tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CAS-number: 357-08-4

Omadused: valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C19H22ClNO4

Struktuuri valem:

Naloxone Hcl or Naloxone Hydrochloride CAS 357-08-4 structure formula

Pakend: 25Kgs /Kiudtrumm

MÄRKSÕNAD: Naloxone Hcl või Naloxone Hydrochloride

Kirjeldus:

See toode sobib narkootiliste analgeetikumide ja alkoholi ägedaks mürgitamiseks, teadaolevast või kahtlustatavast opioidide üleannustamisest tingitud hingamisdepressiooni ja kooma korral ning opioidisõltlaste diferentsiaaldiagnostikaks. Vere-aju barjääri on lihtne läbida ja kiiresti metaboliseeruda. Tegevus kestab 45-90 minutit.

Naloxone Hcl tooraine sobib joobeseisundis ägeda alkoholismi korral, millel on ebastabiilne kõnnak, liigne kõne, ebakõla, eufooria, ataksia, aeglane taju, unisus, kuid ilma kooma ja elutähtsate muutusteta.

Naloxone Hydrochloride BP EP USP kasutatakse tavaliselt ravimimürgituse päästmiseks. Kliiniliselt on näiteks naloksooniks tavaline opioidimürgistus, äge alkoholism, sealhulgas mõned rahustid ja uinutid, köhavastased ravimid, dekstrometorfaanimürgitus. Pure Naloxone Hcl on laia turvaaknaga ravim, mis võib soodustada patsientide taastumist. Samal ajal võib ravimi annus olla väga suur ja kehale pole ilmseid kahjustusi. See on omamoodi ravim, millel on suhteliselt ohutu ja suur turvaaken.

Keemilised nimetused:

(4R, 4aS, 7aR, 12bS) -4a, 9-dihüdroksü-3-prop-2-enüül-2,4,5,6,7a, 13-heksahüdro-1 H-4,12-metaanobensofuro [3,2- e] isokinoliin-7-oon, vesinikkloriid

Tippkvaliteediga puhas naloksoon HCl või naloksoonvesinikkloriidi pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite naloksoon hcl või naloksoonvesinikkloriidi cas 357-08-4, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: naloksoon hcl või naloksoonvesinikkloriid cas 357-08-4, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like