Mesalasiin CAS 89-57-6

Mesalasiini CAS 89-57-6 Hiina Mesalasiini tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: mesalamiin; 5-amino salitsüülhape CAS number: 89-57-6 Omadused: valge pulber. Molekulaarne valem: C7H7NO3 Struktuurivalem: Pakend: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Mesalazine Kirjeldus: Mesalazine ...

Toote üksikasjad

Mesalasiin CAS 89-57-6

Mesalazine CAS 89-57-6

Hiina Mesalasiini tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: mesalamiin; 5-amino salitsüülhape

CASi number: 89-57-6

Omadused: valge pulber.

Molekulaarne valem: C7H7NO3

Struktuuri valem:

Mesalazine CAS 89-57-6 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrumm

MÄRKSÕNAD: Mesalasiin

Kirjeldus:

Mesalasiini tooraine aitab pärssida põletikuliste prostaglandiinide sünteesi ja põletikuliste vahendajate leukotrieeni moodustumist, mis võib oluliselt pärssida soole limaskesta põletikku, ning avaldab paremat mõju sooleseina sidekoele koos põletikuga.

Mesalasiin on võimeline pärssima prostaglandiinide sünteesi annusest sõltuvalt ja vähendama PGE2 vabanemist inimese käärsoole limaskestas. Lisaks pärsib mesalamiin lipoksügenaasi aktiivsust neutrofiilides.

Tooraine puhas mesalasiin on võimeline pärssima trombotsüütide aktiveeriva faktori (PAF) sünteesi, millel on põletikus oluline roll. Sellel on parem põletik soole seina sidekoele. Haavandilise koliidi, haavandilise proktiidi korral

Farmakokineetika:

Pärast suukaudset manustamist võib Mesalasiini API imenduda kiiresti proksimaalses peensooles ja käärsoole jõuab ainult väike kogus, mis muundatakse atsetüülsalitsüülhappeks. Osa sellest laguneb soolefloora abil ja eritub väljaheitega; teine ​​osa imendub soole limaskestas, umbes 4% sellest ühendatakse plasmavalkudega ja eritub uriiniga. Selle poolväärtusaeg on 5-10 tundi. Mesalasiin BP EP USP juhitakse harva läbi platsenta ja eritub piima.

Tippkvaliteediga puhas mesalasiinipulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite mesalasiini cas 89-57-6, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalsemaid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: mesalasiin cas 89-57-6, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like