Isosorbiiddinitraat CAS 87-33-2

Isosorbiiddinitraat CAS 87-33-2 Hiina Isosorbiiddinitraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas. CASi number: 87-33-2 Omadused: Valge kristalne pulber. Molekulaarne valem: C6H8N2O8 Struktuurivalem: Pakett: 25 kg / Fiber Drum PÕHISÕNAD: Isosorbide Dinitrate Description: Isosorbide ...

Toote üksikasjad

Isosorbiiddinitraat CAS 87-33-2

Isosorbide Dinitrate CAS 87-33-2

Hiina isosorbiidditraadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 87-33-2

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulaarne valem: C6H8N2O8

Struktuuri valem:

Isosorbide Dinitrate CAS 87-33-2 structure formula

Pakett: 25 kg /Kiudtrummel

PÕHISÕNAD: isosorbiiddinitraat

Kirjeldus:

Isosorbiiddinitraat on vees väga halvasti lahustuv, atsetoonis hästi lahustuv, etanoolis (96%) halvasti lahustuv.

Lahjendatud toote lahustuvus sõltub lahjendist ja selle kontsentratsioonist.

Lämmastikhappe vasodilataatorit isosorbiindinitraat ISDN kasutatakse stenokardia, südame paispuudulikkuse ja söögitoru spasmi raviks. Isosoribiindinitraat on kantud Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) oluliste ravimite nimekirja ja on üks olulisemaid olulisi terviseravimeid.

Isosorbiiddinitraat on vasodilataator. Selle peamine farmakoloogiline toime on veresoonte silelihaste lõdvestamine. Isosorbiiddinitraadi üldine toime on müokardi hapnikutarbimise vähendamine ja hapnikuvarude suurendamine ning stenokardia leevendamine.

Isosorbiiddinitraati saab kasutada erinevat tüüpi südame isheemiatõve, stenokardia raviks ja rünnaku ärahoidmiseks. Intravenoosset tilgutit saab kasutada kongestiivse südamepuudulikkuse, erinevat tüüpi hüpertensiooniliste hädaolukordade ja hüpertensiooni ennetava operatsiooni raviks.

Stenokardia leevendamiseks ja ennetamiseks on peamised kõrvaltoimed pulseeriv peavalu, hüpotensioon, kiire pulssrefleks jne.

Isosorbiiddinitraadi kõrvaltoimed hõlmavad peamiselt vasodilatatsioonist tingitud peavalu. Tavaliselt kaob see pärast mõnepäevast manustamist. Samuti on pärast veresoonte laienemist suurenenud verevool, mille tagajärjeks on punane nägu, mis võib mõne päeva pärast kaduda.

Hiina kõige kuulsama isosorbiiddinitraadipulbri tarnijana on Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd toode hästi pakitud kõige uuema ja turvalisema pakendiga.

1. Vähendage müokardi hapniku tarbimist. Nitraat laiendab venoosseid veresooni ja suurendab venoosseid ruume, vähendades nii südame tagasi vere kogust, südame mahtu, südamelihase seina pinget ja väljutamise aega; lisaks lõdvestab Isosorbide Dinitrate arteriaalseid veresooni ja vähendab vasaku vatsakese järelkoormust, et saavutada müokardi hapniku tarbimise vähendamise eesmärk.

2. Müokardi verevoolu ümberjaotus on kasulik isheemilise piirkonna perfusiooniks. Isosorbiiddinitraat võib selektiivselt laiendada suuri pärgarterite kohaletoimetamise anumaid, suurendada isheemilise piirkonna voogu; vähendada vasaku vatsakese täitmisrõhku, suurendada endokardi verevarustust, parandada vasaku vatsakese vastavust; Samuti võib see stimuleerida külgharude moodustumist, avada olemasolevad tagatisharud ja suurendada toitumisega verevoolu perfusiooni isheemilist piirkonda.

3. Ateroskleroosi või ägeda isheemia korral ei saa endoteelirakud vabastada PGI-d, vaid kiirendavad trombotsüütide agregatsiooni ja veresoonte endoteelirakke, et vabastada kontraktiilset ainet. Eksogeenne nitraat võib täiendada endogeense NO puudust ja soodustada KGT vabanemist. Isosorbiiddinitraadil on oluline trombotsüütidevastane agregatsioon ja tromboosivastane toime. On teada, et no ei ole oluline bioloogiline kandjamolekul ja efektormolekul. Nitraadid ei kuulu doonorravimite hulka.

Muu vara:

Sulamistemperatuur on 70 kraadi.

Lahustuvus: isosorbiiddinitraat on lahustuv kloroformis, atsetoonis, vähelahustuv etanoolis, vees lahustuv. Lõhnatu. See on vähem plahvatusohtlik kui nitroglütseriin.

Keemiline nimetus: [(3S, 3aS, 6R, 6aS) -3-nitrooksü-2,3,3a, 5,6,6a-heksahüdrofuro [3,2-b] furaan-6-üül] nitraat;

Tippkvaliteediga puhas isosorbiidditraatpulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite isosorbiiddinitraadi kassi 87-33-2, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: isosorbiiddinitraat cas 87-33-2, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like