Isopropüülparabeen või isopropüülparabeen CAS 4191-73-5

Isopropüülparabeen või isopropüülparabeen CAS 4191-73-5 Hiina isopropüülparabeeni või isopropüülparabeeni tehas, tarnija, tootja Hiinas. Sünonüümid: 1-metüületüül4-hüdroksübensoaat; isopropüül-p-hüdroksübensoaat; Isopropüül4-hüdroksübensoaat; 4-hüdroksübensoehappe isopropüülester; Isopropüül ...

Toote üksikasjad

Isopropüülparabeen või isopropüülparabeen CAS 4191-73-5

Isopropyl Paraben or Isopropylparaben CAS 4191-73-5

Hiina isopropüülparabeeni või isopropüülparabeeni tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Sünonüümid: 1-metüületüül4-hüdroksübensoaat; isopropüül-p-hüdroksübensoaat; Isopropüül4-hüdroksübensoaat; 4-hüdroksübensoehappe isopropüülester; Isopropüül-4-hüdroksübensoaat;

CASi number: 4191-73-5

Omadused: Valge kristalne pulber.

Puhtus (test): 99% isopropüülparabeeni min

Molekulaarvalem: C 10 H 12 O 3

Struktuuri valem:

Isopropyl Paraben or Isopropylparaben CAS 4191-73-5 structure formula

Pakk: 25 kg /Kiudtrummel

Lahustuvus: isopropüülparabeen ei lahustu vees (0, 088 g / 100 ml, toatemperatuur). Lahustub etanoolis, eetris, atsetoonis, jää-äädikhappes ja teistes orgaanilistes lahustites.

Rakendused:

Isopropüülparabeeni kasutatakse laialdaselt kosmeetikas, meditsiinis ja toidus.

Üks gramm isopropüülparabeeni toorainet on ekvivalentne 0 7664 g p-hüdroksübensoehappega.

Isopropüülparabeeni antibakteriaalne mehhanism sarnaneb fenooliga, mis võib hävitada rakumembraani, denatureerida rakus olevat valku, pärssida mikroobsete rakkude hingamisteede ensüümsüsteemi ja elektronide ülekande ensüümsüsteemi aktiivsust ning sellel on seentele parim antibakteriaalne toime, tugevam pärssimine bakteritel kui bensoehape ja sorbiinhape ning surmav toime grampositiivsetele bakteritele.

Isopropüülparabeeni antibakteriaalne toime tuleneb molekulaarsete olekute molekulide toimest ning molekulisisene hüdroksüül on esterdatud ja pole enam ioniseeritud, seega on antibakteriaalsel mõjul hea väärtus vahemikus pH 4-8.

Isopropüülparabeeni antibakteriaalne toime suureneb koos C-aatomi arvu suurenemisega, selle toksilisus väheneb koos C-aatomi arvu suurenemisega ja selle lahustuvus väheneb C-aatomi arvu suurenemisega.

Indeksid:

Sisu: 99% min

Isopropüülparabeeni või isopropüülparabeeni sulamistemperatuur: 84-86 kraadi.

Sulfaat: 0. 024% Maks

Vaba hape: 0. 55% Maks

Põlemisjääk: 0. 10% Maks

Raskmetall: 10 ppm maks

Arseen: 4 ppm maks

Kuivamiskaod: 0. 5% Maks


Kasutamine: isopropüülparabeeni kasutatakse peamiselt toidu, kosmeetika ja ravimite antiseptikuna ning ka sööda antiseptikuna.

Isopropüülparabeeni saab oma omaduste ja omaduste tõttu kasutada kosmeetikas ja igapäevastes vajadustes.

Toodet saab kasutada laia toimespektriga bakteritsiidina, millel on tugev pärssiv toime grampositiivsetele, negatiivsetele bakteritele ja pärmile.

Isopropüülparabeeni omadused:

Madal kontsentratsioon, ohutu ja ökonoomne, pikk kasutusiga.

Isopropüülparabeeni tooraine ei sisalda formaldehüüdi säilitusainet ja on vähe ärritav.

Keemiliselt kuulub see inertsete ainete hulka, mida saab kasutada üksi või segada teiste toodetega koos erinevate pindaktiivsete ainete, valkude ja enamiku kosmeetiliste koostisosadega, et saavutada parem antiseptiline toime, mida võib segada paljude fungitsiididega.

Kasutamissoovitused:

Kuna isikuhooldustoodete koostisosad ja koostis erinevad suuresti, mis võib mõjutada selle toote efektiivsust, soovitame tungivalt enne valmistamist kinnitada isopropüülparabeeni efektiivsus ja stabiilsus. Meie tootel on laitmatu kvaliteet, millegi pärast pole vaja muretseda.

Tippkvaliteediga puhas isopropüülparabeeni pulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Kui otsite isopropüülparabeeni või isopropüülparabeeni cas 4191-73-5, võtke meiega ühendust. Oleme selles valdkonnas üks juhtivaid ja professionaalseid Hiina tootjaid ja tarnijaid. Saadaval on konkurentsivõimeline hind ja hea müügijärgne teenindus.
Hot Tags: isopropüülparabeen või isopropylparaben cas 4191-73-5, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like