Fluvoksamiinmaleaat CAS 61718-82-9

Hiina fluvoksamiinmaleaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.
CASi number: 61718-82-9
Omadused: Valge kristalne pulber.

Toote üksikasjad

Fluvoksamiinmaleaat CAS 61718-82-9

Fluvoxamine Maleate CAS 61718-82-9

Hiina fluvoksamiinmaleaadi tehas, tarnija, tootja Hiinas.

CASi number: 61718-82-9

Omadused: Valge kristalne pulber.

Molekulvalem: C19H25F3N2O6; C15H21F3N2O2·C4H4O

Struktuuri valem:

Fluvoxamine Maleate CAS 61718-82-9 structure formula

Pakend: 25 kg / Fiber Drum

PÕHISÕNAD: fluvoksamiinmaleaat

Kirjeldus:

Fluvoksamiinmaleaat on 5-hüdroksütrüptamiini tagasihaarde inhibiitor, mis toimib aju närvirakkudele ja millel on vähe mõju mitteadrenergilistele protsessidele. Samal ajal näitasid retseptoritega seondumise katsed, et fluvoksamiinmaleaadil oli vähene afiinsus α-adrenergilise, β-adrenergilise, histamiini, muskariini, dopamiini või seerumifaktori retseptori suhtes.

Fluvoksamiinmaleaadi tooraine on selektiivne serotoniini tagasihaarde inhibiitor. See on uus antidepressant. Seda saab kasutada mitmesuguste depressioonide ja obsessiiv-kompulsiivsete häirete ravis, eriti lastel ja noorukitel. Ravimi varases staadiumis on patsientidel kalduvus ärevuse või agitatsiooni või paanika tekkeks. Fluvoksamiinmaleaadil on tugev pärssiv toime CYP 1 A 2 ja muudele ensüümidele. Kliinilise kasutamise käigus tuleb tähelepanu pöörata vastavale ravimite kokkusobimatusele. Kui seda õigesti ei kasutata, võib tekkida serotoniini sündroom ja see võib isegi ohustada patsientide elu.

Pärast suukaudset manustamist imendub fluvoksamiinmaleaat täielikult. Suurim plasmakontsentratsioon saavutatakse 3–8 tundi pärast manustamist. Plasma poolväärtusaeg on ühekordse annuse puhul 13-15 tundi ja mitme annuse korral 17-22 tundi. Kui annust hoitakse konstantsena, võib plasma tase saavutada stabiilse taseme 10–14 päeva pärast. Fluvoksamiinmaleaadi API metaboliseerub peamiselt maksas, oksüdeerub 9 tüüpi metaboliitideks ja eritub neerude kaudu. Kahel peamisel metaboliidil puudub peaaegu farmakoloogiline toime. In vitro katsed näitasid, et 80% fluvoksamiinmaleaadist võib seonduda inimese plasmavalkudega.


Näidustused:

Fluvoksamiinmaleaati kasutatakse enamasti depressiooni ja sellega seotud sümptomite ning OKH sümptomite raviks.

Kõrvaltoimed:

Kesknärvisüsteem: Pärast fluvoksamiinmaleaadi kasutamist võib esineda unisust, peapööritust, peavalu, unetust, pinget, agitatsiooni, ärevust, värinat;

Seedesüsteem: kõhukinnisus, isutus, düspepsia, kõhulahtisus, ebamugavustunne kõhus, suukuivus;

Muud nimed:

E) -5-metoksü-1- [4- (trifluorometüül) fenüül] -1-pentanoon-2-aminoetüüloksimmaleaat; (E) -5-metoksü-1- [4- (trifluorometüül) fenüül] pentaan-1-oon-O-2-aminoetüüloksiim (Z) -but-2-eenhappe hape; Faverin

Tippkvaliteediga puhas fluvoksamiinmaleaatpulbri / aine tehas, tarnija, tootja Hiinas.

Hot Tags: fluvoksamiinmaleaat cas 61718-82-9, tootjad, tarnijad, hind
Küsitlus

You Might Also Like